День Святого Миколая з нетерпінням чекають маленькі українці, адже це дуже важливе свято для них. Діти чекають на відповідь, що їм дістанеться: подарунок чи різочка? Дітки, які поводили себе чемно, отримають від Святого Миколая виконання своїх побажань. Дітки, які були неслухняними можуть отримати різочку – повчання як правильно себе поводити.

У казкову ніч на 19 грудня Святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

День Святого Миколая має давні традиції святкування. У старі часи було прийнято варити пиво, запрошувати до своєї оселі родичів та товаришів. У такому гамірному колі весело гуляли і веселилися. Тоді було прийнято розважатися, об’їжджаючи село запряженими та прикрашеними санями, і вітати усіх перехожих зі святом Святого Миколая.

Святий Миколай з Небесних вершин приглядає за воїнами, мандрівниками, моряками. У сучасному світі – і за водіями. Він надає допомогу бідуючим людям у скрутних життєвих обставинах. Опікується дітками-сиротами.

У наші дні прийнято на День Святого Миколая робити подарунки у сиротинці, малозабезпеченим сім’ям. Хто має бажання, збирає речі чи переказує кошти довіреним фондам чи особам. Адже у це свято важливо не залишати малечу без вірі у дива та добро.

Також, вітання від Святого Миколая буде і воякам, що боронять нашу землю.

Найголовнішими для Святого Миколая є дітлахи

День Святого Миколая
Велику радість і любов відчують діти на День Святого Миколая

Отже, Вам потрібно через Святого Миколая порадувати свою улюблену дитинку подарунком, добрим словом та лагідними обіймами, щоб Ваша дитина відчувала ніжність і турботу.

Якщо Ви ще не придбали подарунок, можете покласти під подушку в ніч на 19 грудня 2018 року на свято Святого Миколая, талісман на 2019 рік . Але ви повинні пам’ятати, що обирати подарунок потрібно відповідно до побажань самої дитини, її потреб та віку.

На день Святого Миколая існують народні прикмети:

Щорічно є два Миколи: один не пускає до свого дня холоду, а інший не впускає тепло до дня літнього Миколи.

Який буде день на Миколу зимового, такого слід очікувати і на Миколу літнього.

«Скільки дає день Миколая снігу, стільки буде трави на Миколу теплого»

Якщо в цей день буде дощ, слід очікувати гарний врожай озимини.