Життя людини часто змінює білі і чорні смуги. Іноді чорна смуга ширша і це засмучує і позбавляє сил. Астрологи назвали знаки Зодіаку, які у липні 2020 року доля виведе на новий шлях з чорної смуги і покаже горизонти щасливого життя.

Діва

Досить довго багато представників знаку Діви знаходяться у чорній смузі свого життя. То не вистачає коштів, то на роботі проблеми, непорозуміння з коханою людиною. І часто все, що не робиться, не приносить бажаного результату.

Астрологи вважають, що Діва поступила дуже мудро: відійшла у бік і не приймає важливих рішень, не метушиться, не хапається за нові справи і не шукає нових знайомств. Діва прийняла життєві обставини, як вони є і вичікує, економлячи життєві сили.

На думку астрологів, липень 2020 року багатьом Дівам принесе кар’єрний і фінансовий злет. А радість і відчуття стабільності від таких змін, коли доля виведе на новий шлях з чорної смуги, створять гарний настрій і допоможуть налагодити стосунки з коханою людиною.

Риби

Через моральну пригніченість представники Риб відчувають, що потрапили у темну смугу свого життя. Ніби і на роботі все добре, і захоплення є, але все це не радує. Астрологи вважають, що такий стан Риб спровоковано внутрішніми переживаннями через вплив чужих людей. Постійні негативні думки не дають Рибам насолоджуватися життям, розвиватися і йти вперед

Липень 2020 року принесе полегшення Рибам завдяки тому, що вони зрозуміють – треба жити своїм розумом. До порад сторонніх треба ставитися критично з певною часткою іронії і скептицизму. Як тільки прийде таке розуміння і віра в себе, все у Риб налагодиться.

Близнюки

Для Близнюків відчуття змін, коли доля виведе на новий шлях з чорної смуги, полягає у змінах в особистому житті. Якщо станеться розлука, не варто сприймати її як щось погане. Радше – як крок до чогось нового. Тобто розірвані стосунки не приносили радість нікому з партнерів. Тому, на думку астрологів, Близнюки повинні найти іншого супутника життя або трохи побути наодинці. У будь-якому разі, сум від розставання трохи згодом принесе полегшення і відчуття щастя.

Якщо представники знаку Близнюки були самотніми довгий час, тоді з великою ймовірністю, липень 2020 року принесе їм таке жадане кохання і романтичні стосунки.