Астрологи склали жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року. На долю жінок будуть впливати поєднання Меркурія і Місяця у знаку Рака. Це може викликати легку апатію. Але такий флегматичний настрій триватиме недовго, адже Меркурій дуже швидка планета і уже з четверга, 6 червня, повернеться активність і бажання діяти. Цього тижня багато буде залежати від вміння тримати себе в руках.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Овна

Покровитель жінки-Овна – Сонце, буде знаходитися у сузір’ї Близнюків через що, у Вас можуть з’явитися проблеми з концентрацією уваги і настроєм. Такі особливості можуть пошкодити іміджу, призвести до фінансових втрат, спровокують відсутність бажання працювати і покращувати своє життя. Якщо у Вас зовсім не буде змоги і сил працювати, астрологи радять жінкам-Овнам витримувати середній темп, щоб не вибитися з графіку.

Підвищити настрій і рівень мотивації можуть допомогти творчість і арт-терапія. Вам краще зараз займатися теми справами, які будуть Вас надихати і даватимуть стимул до розвитку.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Тільця

Справжні улюблениці долі цього тижня — Тільці-жінки. Планети будуть дуже схильні до Вас, тому Вам не можна зволікати: прийшла пора вирішувати назрілі проблеми. Сили Урану і Венери працюватимуть на Тільців. Неприємний виняток з правил — побутові проблеми, які можуть спіткати в понеділок і п’ятницю через сильні аспекти планет-покровителів.

Близькі люди можуть бути дуже грубими, не кажучи вже про можливі зради з боку подруг і знайомих. Найкраща стратегія — не збирати образи, а прощати своїх кривдників, інакше запас сил буде вичерпано.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Близнюків

Складний вибір стане перед жінками-Близнюками: цього тижня Вам доведеться зробити дуже важливій вибір між добром і злом. Ймовірно це відбудеться в п’ятницю, коли Сонце, що зігріває знак Близнюків, ввійде у протистояння з Плутоном. Плутон – це планета головний ворог жіночого щастя Близнюків.

Дуже складно Близнюкам-жінкам буде уникнути спокуси, але через це Ви ризикуєте втратити дуже багато. Близнюки витримають випробування і не зіпсують свою карму неетичними вчинками. Головна порада гороскопу на цей тиждень жінкам-Близнюкам — контролювати негативні емоції і бажання кинути всі справи на півдорозі до успіху.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Раку

Жінки-Раки можуть мати проблеми на роботі через Марс. Тому, астрологи радять взяти відпустку. Якщо ж такої змоги не має, Ракам потрібно зберігати рівний тон у спілкуванні з колегами і керівництвом, не вступати в суперечки і не приймати участь у конфліктах – постарайтеся абстрагуватися.

В неділю існує ризик зіштовхнутися з непорядними людьми, коли Марс буде в аспекті з Венерою. 9 червня життя жінок-Раків може різко змінитися і не в кращу сторону. Вам важливо поставити енергетичний захист, щоб вберегтися від негативного аспекту планет.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Лева

Жінкам-Левам Плутон пропонує займатися плануванням і реалізацією планів цього тижня. Аспекти покровителя наділять Вас всім необхідним у понеділок та п’ятницю: удачею, можливостями, силою та енергією. Тому астрологи радять жінкам-Левам зібрати волю у кулак і зосередитись на дійсно важливому. При чому астрологи застерігають і просять жінок-Левів пам’ятати, що Плутон – досить зла планета, тому для Вас важливо зберігати почуття гумору, яке Вам притаманне, у всіх неоднозначних ситуаціях, щоб не перетворити позитив у негатив.

Успіх очікує на жінку-Лева у творчості і у вирішенні особистих проблем.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Діви

Покровитель Діви – Меркурій у вівторок переходить у сузір’я Рака, це означає, що можуть активізуватися Ваші внутрішні страхи і Ваші недоброзичливці. Через відсутність енергетичного підживлення від Меркурія, у Діви можуть проявлятися лінощі та млявість, у багатьох представниць Діви може пропасти віра в себе і стимул до розвитку. Прийдешній тиждень, згідно жіночого гороскопу, буде досить складним, але Діви можуть справитися з усіма проблемами, якщо будуть подавляти негативний астрологічний вплив. В цьому можуть допомогти афірмації.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Терезів

Терезі повинні готуватись до неспокійного періоду через те, що Венера закінчує свій рух і переходить у знак Тільця. Жінки-Терези повинні бути готовими до того, що цього тижня все буде дуже швидко змінюватися. Ваша внутрішня гармонія може бути під загрозою, але гороскоп наполягає, щоб Ви не піддавалися апатії. Щоб уникнути цих негативних моментів жінкам-Терезам варто шукати нові стимули для самопізнання і самовдосконалення.

Найбільш вдалими днями прийдешнього тижня згідно гороскопу будуть понеділок та четвер.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Скорпіона

Енергетика Скорпіону може бути під загрозою через перебування Марсу в знаку Рака. Зорі гороскопу попереджають Скорпіона: остерігайтеся жінок. На цьому тижні жінкам-Скорпіонам потрібно бути готовими до проблем, кульмінацією буде неділя. Суперниці можуть зруйнувати життя жінки-Скорпіона, будьте дуже пильними. Саме тому астрологи Вам наполегливо радять весь тиждень підтримувати добрі стосунки зі всіма подругами, колегами, знайомими і партнерами – жінками.

В інших сферах життя гороскоп на тиждень передбачає жінкам-Скорпіонам удачу на роботі, творчий підйом.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Стрільця

Сонце у сузір’ї Близнюків принесе в домівку, сім’ю і на роботу жінки-Скорпіона якісь зміни, поспіх, коливання і сумніви. Ваші думки переважно будуть зайняті не робочими питаннями, а пошуком шляхів вирішення побутових проблем. Астрологи радять відволікатися від рутинних турбот і переключатися на інші важливі справи. Існує ймовірність, що Стрільцям доведеться відмовитися від чогось важливого для Вас.

Небезпечний день тижня – п’ятниця. 7 червня Сонце зустрінеться з Плутоном, через що жіноча інтуїція ослабне, з’явиться невпевненість в собі і в правильності своїх дій. Тому підготуйтесь морально, зберіться і завдяки витримці, жінка-Стрілець може без втрат завершити тиждень.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Козерога

Чудовий і комфортний тиждень очікує жінку-Козерога. Завдяки посиленню Венери, прийде підтримка, гармонія, компліменти, щастя, а може – й справжній успіх. Гороскоп на тиждень радить Козерогу присвятити цей час сімейним справам: приділити більше уваги Вашому чоловіку, дітям, родичам.

Астрологи радять вирішення фінансових питань перенести на інший час, варто оминати матеріальні проблеми, не варто поринати в епіцентр подій на роботі – старайтесь трохи зі сторони на все поглядати цього тижня.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Водолія

Жінка-Водолія втратить можливість підживлюватися енергією від Меркурія. Відбудеться це 4 червня через перехід Меркурія у сузір’я Раку. Водолія очікують серйозні проблеми з настроєм та емоціями.

Щодо кар’єри і грошей у жінки-Водолія все оповите туманом, тому астрологи радять змістити акцент з роботи на домівку і сім’ю, менше перейматися дрібницями.

Жіночий гороскоп радить Водолію розібратися у причини невдач, щоб Ви могли виправити ситуацію.  Розуміння проблем та їх причин, допоможе вирішити їх і почуватися впевненіше.

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня 2019 року для Риб

Астрологічний прогноз для жінки-Риба на поточний тиждень досить непоганий. Але астрологи вказують на те, що назвати конкретні обставини, коли Ви отримаєте підтримку зірок і планет, поки складно.

Венера, яку вважають помічницею знаку Риб, буде сильною 9 червня. Тому жіночий гороскоп радить Вам сміливо діяти в цей день у всіх сферах життя, планувати справи, закінчувати старі проекти і братися за нові.

Вдалий тиждень для Жінок-Риб для гармонізації стосунків з різними людьми. Виховання дітей, спілкування з родичами, спільний час з партнером чи нові знайомства – все буде вдалим для Риб-жінок цього тижня.