Астрологи вважають, що прийдешнього тижня продовжується несприятливий період для довгострокових, серйозних в важливих починань. Адже Меркурій продовжує перебувати у ретрограді.  Також жіночу енергетику послабить перехід від зими до весни. Жіночий гороскоп на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року радить зосередитися на собі і привести свої особисті справи до ладу.

Жіночий гороскоп для Овна на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Меркурій може завадити представниці Овна залучити удачу цього тижня. через його ретроградність існує ризик зійти зі свого шляху, піти іншим шляхом. Причому – у зворотному напрямку від успіху. Астрологи радять у такій ситуації прислухатися до свого шостого відчуття і не ігнорувати підказки інтуїції. саме інтуїція допоможе віднайти вірне рішення.

Послідовність, гармонія і приватність — такий вибір Овнів для цього тижня. Якщо звичайно, жінка-Овен не відчує необхідність як слід збадьорити своє життя.

Жіночий гороскоп для Тільця на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Астрологи радять жінки-Тільцю цього тижня бути економними. Це стосується всього: грошей, сил і часу. Особливо небезпечно для жінки-Тільця витрачати ці ресурси в корисливих цілях. Допомога оточуючим нічим не загрожує, а ось сили, витрачені на власні потреби, будуть розтрачені бездарно і можуть призвести до енергетичного виснаження. Тому не варто витрачати час дарма і ігнорувати підказки долі. Цей тиждень вартий цілого місяця, якщо присвятити його реалізації чужих планів і не відволікатися від справ.

Жіночий гороскоп для Близнюків на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Для жінки-Близнюків гороскоп на тиждень передбачає сприятливий час, якщо вони задіяні у сфері краси, моди, займаються творчими професіями або виховують дітей.

В особистій сфері жінку-Близнюки також очікує успіх: сприятливий період для романтичних знайомств.

Гороскоп на тиждень застерігає – у практичних справах надмірна сентиментальність і чуттєвість можуть заважати жінкам-Близнюкам. Для Вас важливо утриматися від злих слів і головне – не бажати вголос нікому нічого поганого. Адже такі вчинки можуть дзеркально відбитися на самих жінках-Близнюках і на їх близьких.

Жіночий гороскоп для Рака на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Дуже сприятливий тиждень для жінки-Рака розширити свою сферу впливу у соціальній і професійній діяльності. Астрологи радять свої зусилля на вирішення складних проблем. Жінкам-Ракам варто розширити коло своїх знайомих. Для цього потрібно відвідувати різноманітні заходи, на які Ви можете потрапити. Там можна налагодити спілкування, будь-які зв’язки будуть зараз дуже доречними і цінними.

Вирішення фінансових питань жіночий гороскоп для Рака на тиждень радить перенести на наступний тиждень.

Жіночий гороскоп для Лева на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

У ділові сфері жінки-Лева починаються величезні зміни. Цей процес знаходиться на самому початку і у Вас є шанс вплинути на його розвиток. Для цього важливо зрозуміти свою головну мету. І найближчі 6 місяців жінці-Леву доведеться жити у відповідності з цією метою. Тому планування планів цього тижня – найкраще заняття для представниць знаку Лева.

При цьому жіночий гороскоп не радить Левицям підбивати остаточний підсумок у будь-чому. Вам варто утриматися від останнього кроку, від підписання угоди, від розриву відносин й інших остаточних рішень.

Жіночий гороскоп для Діви на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Тиждень буде насичений справжніми чудесами для жінки-Діви: містичні події ввірвуться у життя навіть самих найбільших скептиків цього знаку. Ви зможете корегувати глобальні налаштування свого життя, які стосуються грошей, кар’єри і сенсів. На жаль, жіночий гороскоп для Діви передбачає, що неймовірні події можуть бути не тільки приємними. Тому, представницям цього знаку потрібно пригасити містичну складову, відмовившись від окультних занять і алкоголю

Жіночий гороскоп для Терезів на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Для жінок-Терезів настає чудовий час у секторі кар’єри, інвестицій і пасивного доходу. Сприятливий період більш глибоко зануритися у питання в цих сферах життя, шукати інформацію, щоб запустити всі необхідні процеси.

Вже з середини березня гороскоп для Терезів передбачає кар’єрне зростання, пропозиція нової посади і заслужена винагорода.

Астрологи застерігають жінок-Терези, що можуть виникнути серйозні розбіжності з колегами. Щоб зменшити ризик таких проблем, жінки-Терези повинні бути спокійними і доброзичливо ставитися до оточуючих.

Жіночий гороскоп для Скорпіона на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Жінкам-Скорпіонам цього тижня протипоказано вести фінансові операції, робити великі придбання чи розпочинати щось нове. Це ретроградний Меркурій вносить свої корективи у життя, що знижує можливість впливати на події. Жіночий гороскоп застерігає представниць Скорпіона від корисних і безвідповідальних приятельок – вони можуть завдати чимало шкоди і проблем.

Астрологи радять жінкам-Скорпіонам захищати себе всіма можливими способами: носити амулети, уникати енергетичних вампірів, підвищувати енергетику.

Жіночий гороскоп для Стрільця на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Меркурій і Сонце ослаблять енергетику Стрільця на цьому тижні. Тому представниці цього знаку будуть відчувати себе не так впевнено, як зазвичай. Жіночий гороскоп для Стрільця радить не напружуватися, а більше часу відпочивати. Такий вплив планет буде  нетривалим, тому можна у цей час подумати, як можна змінити своє життя.

Кінець лютого гарний час для жінки-Стрільця для медитацій, духовних практик, відпочинку, читання і перегляду улюблених фільмів. Ваше внутрішнє життя буде більш вимогливим до позитивних емоцій, ніж зазвичай.

Жіночий гороскоп для Козерога на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Астрологи радять жінкам-Козерогам цього тижня аналізувати і моніторити інформацію. Активні діє краще перенести на потім. Для представниці Козерога важливе значення матимуть дрібниці життя, рутинні справи. Вам будуть приносити задоволення звичайні, рутинні ритуали – прокинутися, поснідати, поїхати на роботу і подібне. Саме ці дрібні справи зіграють велику роль у житті і в особистому розвитку.

Жіночий гороскоп для Козерога радить залишити всі плани до весни щодо змін у своєму житті. Цей тиждень варто присвятити монотонній роботі на кшталт перевірки і оплати рахунків, наведення ладу у справах, прибирання домівки. Чим менш амбіційні справи Ви будете виконувати цього тижня, тим більше енергії зберете для весняних звершень.

Жіночий гороскоп для Водолія на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Ретроградний Меркурій ослабить енергетику жінки-Водолія. Тому цього тижня представницям знаку Водолія буде складніше знаходити спільну мову з колегами і начальством протилежної статі. Щоб зменшити напругу у відносинах, Вам краще більше спілкуватися з жінками, ніж з чоловіками. Також, буде корисно обмежити себе у вживання важкої і жирної їжі. Це допоможе Водолію зберегти внутрішню рівновагу. Загалом, жіночий гороскоп на тиждень для Водолія радить зосередитися на глобальних сімейних справах. Наприклад, вибирати варіант квартири або дачі для купівлі. Але саму угоду купівлі-продажу краще оформлювати після виходу Меркурію з ретрограду.

Жіночий гороскоп для Риб на тиждень з 24 лютого по 1 березня 2020 року

Прийдешній тиждень для Риб підходить спостереження, медитацій і ментальної роботи над собою. Розпочнеться весна і тоді жінки-Риби поринуть у вихор нових ідей. А ось останній місяць зими, жінкам-Рибам краще старатися бути стриманими. Бо надмірна образливість, дратівливість і емоційність будуть супроводжувати Вас в ці дні.

Ретро-Меркурій спробує витягнути з Риб всю енергію. Пам’ятаючи про це, варто уникати складних проектів, які потребують сил і зосередженості. Жіночій гороскоп для Риб рекомендує більше часу проводити, відпочиваючи, або граючи з дітьми і тваринами — це допоможе відновлювати свої емоційні сили.