Астрологи підготували астрологічний прогноз для прекрасних представниць всього зодіакального кола. Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року підкаже жінкам на що звернути увагу і чого варто остерігатися. Астрологи вважають, що прийдешній тиждень буде прихильним до жінок, тому варто прислухатися до порад фахівців.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Овна

Життя жінки-Овна, серед усіх представниць зодіакального кола, буде насичене найбільшою кількістю складних ситуацій, які ускладнять життя. Жіночий гороскоп на тиждень дає важливу пораду: не поспішати. Будь-яке рішення потрібно добре обдумати і зважити. Не можна розповідати про свої плани оточуючим. Розташування планет гороскопу вказує, що для жінки-Овна успіх вже дуже близько.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Тільця

Найближчі сім днів чарівні представниці Тільця ризикують провести у гонитві за недосяжним. Тому Вам необхідно минуле залишити у минулому, інакше воно заполонить всі Ваші думки. Жіночий гороскоп на тиждень радить зосередитися на сьогоденні, слухати свою інтуїцію, а не зосереджуватися на чужих думках і порадах. Цього тижня жінкам-Тільцям можна займатися тільки тими справами, на які вказує Ваш внутрішній голос.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Близнюків

З самого початку тижня жінки-Близнюки відчують занепад сил і апатію. Це вказує на те, що представницям цього знаку вкрай необхідна свіжа енергія. Щоб її отримати необхідно навести лад у житті: розібрати завали на роботі, побути з сім’єю і близькими людьми, спробувати щось нове. Також, на допомогу прийдуть афірмації. За прогнозом жіночого гороскопу, жінки-Близнюки з легкістю подолають всі перешкоди.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Рака

Для жінки Рака цього тижня всі обставини будуть сприятливими, що відкриє багато цікавих можливостей. Астрологи радять бути більш уважними, не довіряти свої справи і плани стороннім – цього тижня не можна ні з ким, нічим ділитися. Події тижня принесуть неочікувані знайомства, несподівані пропозиції, спонтанні телефонні дзвінки. Щось із цього обов’язково увірветься у життя і надасть шанс на успіх.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Лева

Середина березня надасть представницям Лева багато удачі. Головне – не упустити свій шанс у клопотах повсякденних справ. Голос інтуїції особливо знадобиться на початку тижня. Це будуть непрості дні, які потребують повної концентрації уваги на особистому житті і на подіях навколо. Жіночий гороскоп на тиждень для Лева попереджає: з 16 по 19 березня на Вас очікує подарунок долі.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Діви

Жінки, народжені під сузір’ям Діви, прийдешнього тижня повинні прислухатися до своєї інтуїції. Щоб краще розуміти внутрішній голос, потрібно розвивати свою інтуїцію, виконуючи спеціальні вправи. Проте очікувати, що життя зміниться саме не можна – справи потребують зусиль. Жінка-Діва в силах залучити щасливі зміни у своє життя саме зараз, не можна відкладати це на потім.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Терезів

Гороскоп передбачає жінкам-Терезам подію, яка занурить їх у неї і серцем, і душею. Ця подія принесе багато чудових емоцій і вражень, і матиме позитивні наслідки. Щоб досягти поставлених цілей і реалізації планів, потрібно проявляти активність. Через це, жінка-Терези може відчути напругу і психологічний дискомфорт.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Скорпіона

Завдяки  стабільному впливу планет на представниць знаку Скорпіона, цього тижня можуть відбутися цікаві зміни. Прийдешнього тижня на жінок-Скорпіонів очікують потенційні пропозиції, що допоможуть вирішити накопичені проблеми. Проте для чарівних Скорпіонів існує застереження від астрологів: пиха і гордість можуть суттєво зіпсувати плани. Якщо Вам знадобиться допомога, то немає нічого погано просити допомоги. Буде значно гірше, якщо через зарозумілість Ви залишитеся ні з чим.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Стрільця

Представниці знаку Стрільця будуть готові дивувати і вражати оточуючих. А гармонічне розташування планет і зірок додасть активності, сміливості, ініціативи і цілеспрямованості. Жіночий гороскоп для Стрільця рекомендує цього тижня слухати своє серце і душу, пам’ятати про моральність. Ці сім днів передбачають великі перемоги, якщо Ваша мета буде шляхетною, направленою на благі справи.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Козерога

Нарешті для жінки-Козерога середина березня принесе чистий обрій, що дає можливість розраховувати на гарні перспективи. Цей тиждень подарує Вам кілька приємних моментів, коли обставини будуть сприятливими для досягнення бажаного. Жінка-Козерог повинна бути обачною, бо невпевненість у собі і марне витрачання часу можуть призвести до проблем. Астрологи радять працювати над собою і зміцнювати свою енергетику.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Водолія

Несподівані передбачення будуть супроводжувати представниць знаку Водолія протягом тижня. Вони допоможуть і дадуть підказку і складних обставинах, тому варто прислухатися до своєї інтуїції. Астрологи передбачають ймовірність змін у робочій сфері і у стосунках. З 16 по 22 березня буде відбуватися багато подій і вони змусять замислитися жінку-Водолія над багатьма питання. Роздуми можуть призвести до перегляду життєвих пріоритетів і зміни цілей.

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня 2020 року для Риб

Всесвіт попереджає жінку-Риби – прийдешній тиждень проходить під впливом Меркурія, що позначиться на Вашому житті. Ця планета полегшить спілкування, робота з інформаційними потоками буде відбуватися значно легше і швидше. Разом з тим, життя потребує повного контролю від Жінок-Риб – на Вас може очікувати сюрприз. Жіночий гороскоп рекомендує Рибам звернути увагу на проблеми коханої людини, дітей і близьких. За потреби, можна попросити про допомогу. Головне для Вас цього тижня – підтримка Ваших близьких.