Астрологи склали гороскоп для прекрасної половини людства. Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року допоможе жінкам зрозуміти основні тенденції подій та радить навчитися помічати підказки Всесвіту.

Цей тиждень важливий, бо зростання Місяця у знаку Тільця дасть можливість реалізовувати плани, які стосуються кар’єри, грошей і сім’ї.  Найголовніше, що вбачають астрологи у розташуванні зірок цього тижня – активізація сильних сторін особистості, на які можна покладатися у складні моменти життя.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Овна

Ситуація цього тижня для жінки-Овна не дуже сприятлива і буде повністю залежати від впливу Марса. З понеділка по середу планета буде в аспекті, в четвер перейде в знак Рака, що спричинить зміну енергетики. Ця зміна примусить багатьох представників знаку Овна відчувати себе невпевнено, особливо з оточуючими. На прийдешньому тижні Овни-жінки можуть стикнутися з проблемами у відносинах з подругами, чоловіком, дітьми. Але тиждень буде сприяти вирішенню фінансових проблем.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Тільця

В сузір’ї Тільця буде збір багатьох планет, що безумовно дуже позитивно вплине на справи жінки-Тільця, бо така астрологічна картина – велика рідкість і потрібно скористатися такою чудовою можливість для своїх цілей. Астрологи радять Тільцю-жінці приділити більше часу і уваги своєму особистому зростанню, почати реалізовувати свої амбітні плани.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Близнюків

На жінок-Близнюків очікують 4 аспекти Меркурія. Конфігурація планет попереджає, що Вам необхідно взяти перерву у справах. В період з 15 по 18 травня астрологи радять мінімізувати свої витрати, не проявляти ділової активності – в цей час Близнюки можуть аналізувати накопичену інформацію і планувати подальші кроки. Для Близнюка-жінки буде важливо на цьому тижні визначитися з помилками, щоб в подальшому їх не припускати. Виконана робота над помилками дасть можливість розвиватися у діловій сфері.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Рака

Вплив планет обмежить діяльність жінки-Рака цього тижня. Перехід Марса 16 травня у Ваш знак може спричинити емоційний дискомфорт і хвилювання, ймовірні сплески гніву і неприйняття ситуації. Астрологи радять у такі періоди старатися контролювати свої емоції і не нав’язувати стороннім свою думку. Особливо уважними Ракам-жінкам необхідно бути  з 16 по 19 травня – не варто йти проти загальноприйнятих правил і Вашої звичної поведінки.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Лева

У жінки-Лева продовжується дуже сприятливий період для кар’єри і матеріального зростання. Але, незважаючи на це, астрологи радять трохи стриматися – зменшити темп і активність, щоб додати в життя трохи більше порядку. Бо інакше плутанина, метушня та безлад віднімуть багато нервів, сил і часу у Лева, що може спричинити виникнення проблем. Ретроградний Юпітер може привнести в життя Левиці нові труднощі, особливо, якщо Ви будете легковажні 13, 15 і 18 травня.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Діви

Діви цього тижня, будуть схильні дивитися вперед з обережністю і скепсисом, що цілком виправдано і навіть корисно: очікується 4 дні підвищеної активності Меркурія. Однак найвразливіші представниці цього Знака, можуть дещо перебільшувати і нагнітати ситуацію, представляючи своє майбутнє життя в більш похмурому і негативному світлі. Це може стати для Діви-жінки головною перешкодою до успіху. Тому Вам варто скористатися духовними практиками, щоб налаштуватися на позитив, удачу і щастя.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Терезів

Перша половина тижня для жінки-Терезів змусить їх проявити цілеспрямованість, послідовність і вміння прислухатися до інтуїції. В середу, 15 травня Венера переміститься із сузір’я Овна в знак Тільця, що спричинить дуже сприятливу ситуацію для романтичних стосунків і підвищення якості життя. Змінити обстановку Терезам вдасться не раніше вихідних. У суботу та неділю, Терези-жінки опиняться у приємній компанії і в цікавому місці.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Скорпіона

Жінка-Скорпіон, швидше за все, стикнеться з незапланованими витратами. Кредит, відсотки, рахунки, борги – все це спливе на початку тижня, а ось час надходження грошей поки невідомий. Гарно новина тижня для жінки-Скорпіона – з членами сім’ї і з партнером стосунки будуть розвиватися успішно і приємно. Лише про одне попереджають астрологи: жінка-Скорпіон повинна бути дуже обережною у словах і передбачливою у діях через вплив ретроградного Юпітера.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Стрільця

Стрільців жіночої статі у період з 13 по 15 травня очікують позитивні зміни. Аспект ретро-Юпітера активізує удачу в цей період. Це означає, що жінка-Стрілець може розраховувати на комфорт і вигідні умови в цікавих для неї сферах. Астрологи застерігають Стрільця – в інші дні, а особливо 18 травня, варто відмовитися від активності, щоб уникнути енергетичного виснаження. Краще в ці дні відмовитися від фінансових операцій, романтичних побачень і швидкоплинних романів.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Козерога

Козерог-жінка повинна бути готова до несподіванок на прийдешньому тижні: в якийсь із днів цього тижня Ви можете дізнатись дуже важливу новину. Астрологи радять у заплутаних стосунках і незрозумілих ситуаціях діяти як зазвичай, чи, якщо діяти альтернативно, обов’язково ретельно продумувати наступний крок. Сімейним жінкам-Козерогам потрібно знайти підхід у стосунках з близькими. Стриманість і холодність, які провокує Уран, можуть відштовхнути від Вас рідних. Це може не тільки погіршити атмосферу в сім’ї, але й негативно позначиться на Вашій репутації у родичів.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Водолія

Представниць знаку Водолія очікують приємні сюрпризи: позитивно вирішиться заплутана ситуація чи Ви отримаєте підтримку близької людини. В особистому житті і фінансах Водолію-жінці допоможуть дипломатичність і тонкий підхід. Розпочати тиждень краще з повсякденних рутинних справ по домашньому господарству, присвятити час сім’ї, а ось з середи, 15 травня, Водоліям варто ставати більш активними. Астрологи радять приділяти достатньо часу собі і своїм потребам.

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року для Риби

Венера буде активно підтримувати жінок-Риб з 15 по 19 травня. Це допоможе суттєво покращити особисте життя і підвищити авторитет на роботі. Астрологи прогнозують вдалий тиждень, якщо Ви врахуєте обмеження, що накладає стан зірок і планет, та налаштуєтесь на позитив. Особливий успіх очікує на представниць знаку Риби, які займаються творчістю, вихованням дітей. Також, буде вдалим розвиток романтичних стосунків.