Астрологія стародавня практика. Існує багато астрологічних направлень і досліджень. Астрологи вважають, що у кожного знаку Зодіаку існує своя тотемна тварина, яка охороняє. Астрологи пропонують один із варіантів переліку деяких тотемних тварин, котрі бережуть від негараздів свої знаки Зодіаку.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Овна

Овен знаходиться під опікою яструба і тигра. Овен являється представником вогняної стихії, що позначається на його характері: енергійна, впевнена в собі людина. Ви – та сила, яку неможливо просто так контролювати. Якщо Овну кидають виклик, він сприймає його, а потім йде і перемагає. Це все – тигр, який живе в Овні.

Овен – природжений лідер. Яструбі такі ж самі – вони можуть об’єднуватись, але краще працюють самостійно.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Тільця

У Тільця тотемними охоронцями являються бобер і вовк. Тілець впертий як ф бик – символ знаку Тільця, але вовчого характеру все ж таки у Вас багато. Тільцям подобається бути вовком-одинаком і самому справлятися з усіма проблемами.

З іншого боку, своєю завзятістю до роботи, Тілець нагадує бобра. Тільці не тільки наполегливо працюють, але й здатні діяти стратегічно.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Близнюків

Близнюки мають покровителів – пантера й олень. У Близнюках уживається кілька особистостей. Близнюки, як і олені, енергійні і люблять розважатися. Представників цього зодіакального знаку можуть посміятися над собою, і можуть розвеселити оточуючих своєю дотепністю.

Пантера у Близнюків проявляється в домінуванні в важливих для них ситуаціях. Вона елегантна, спокійна і не піддається негативу.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Рака

Тотемні покровителі це собака і дятел.  Представники зодіакального знаку Раку – турботливі і хазяйновиті – ці риси можна співставити з рисами дятлу. Рак піклуються і підтримують сім’ю і вміють співпереживати людям.

Друга тотемна тварину Раку, що характеризує представників цього знаку як вірних, чуттєвих і відданих друзів. Їх присутність створює душевну атмосферу.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Лева

Гордовиті Леви знаходяться під опікою тотемних захисників лосося і павича. Леви являються втіленням впевненості і погорди. Тому вони люблять красуватися. Точно так же, як і павичі, вони не соромляться і показують всю свою красу кожен раз, як випадає нагода

А ще представники цього знака схожі на лосося. Ця риба пливе проти течії і в якомусь сенсі поводиться егоїстично.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Діви

Діву опікують ведмідь і орел. Діва, як і її тотемна тварина – орел, така ж уважна, помічає всі дрібниці здалека. Спочатку Діви все ретельно аналізують і обдумують, тільки потім приймають рішення і починають діяти.

Діви також асоціюються з ведмедями, адже ведмеді, як і Діва – розумні і працьовиті. У ведмедя велике серце і він щедрий, але часом буває дуже сором’язливим.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Терезів

Панда і ворон – ось тотемні тварина Терезів.  Терези розсудливі і завжди прагнуть до справедливості як в коханні, так і в житті. Ворон сам по собі чарівний, розсудливий і миролюбний. Він виступає в якості дипломата, вміє зберігати терпіння і холодний розум.

Представників цього знаку – Терези —  також асоціюють з турботливою пандою. Вони досить розслаблені, але при цьому у них величезне серце і вони піклуються про оточуючих.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Скорпіона

Скорпіон має захист від змії і лева. Скорпіони можуть бути страшними. Вони неймовірно загадкові і пристрасті, через що їх часто важко зрозуміти.  Як і лев, їх тотемний захисник, Скорпіони можуть бути тихими, але вони володіють неймовірною енергією.

Змія робить цей знак загадковим і непередбачуваним. Скорпіони схильні до духовних пошуків.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Стрільця

Тотемні тварини Стрільця – кіт і сова. Сови пристрасні і енергійні, як і Стрільці. В них палає вогонь, який робить їх поривчастими і імпульсивними. Стрільці цінують вірність і дружбу, але часом бувають безрозсудними.

Представники цього знаку також досить цікаві, як і кішки. Стрільці завжди жадають нових пригод, але якщо вони не будуть достатньо обережними, то можуть втрапити в халепу.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Козерога

Опіку над Козерогом взяли на себе кінь та гусак. Козерогам подобається бути на самоті. Вони працьовиті й амбіційні, при цьому не дуже люблять знаходитися у компанії чужих людей.  Такою поведінкою вони чимось нагадують гусей.

Козероги люблять зосереджуватися на деталях, але при цьому мають неприборканої натурою, як і кінь, і вони чекають, поки їх звільнять. Саме з цієї причини Козерогам подобається проводити час в сільській місцевості.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Водолія

Водолій має тотемних тварин видру і ведмедя. Водолії люблять залишатися на своїй території і, якщо хтось зазіхне на неї, просто так без боротьби не відступлять. Вони цілеспрямовано рухаються назустріч своїм мріям, як і ведмеді. Водолії можуть бути відданими і доброзичливими, але тільки до того моменту, поки хтось не перетне їм дорогу.

Ще одне тотемна тварина Водоліїв — видра. Видри дуже розумні і грайливі. Вони все тримають в собі, але при цьому щасливі.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Риб

Риби мають захист від своїх тотемних покровителів лисиці і вовка. Риби – відомі мрійники. Вовки – жорстокі тварини. Мало хто знає емоційну глибину цих тварин, якою вони дуже сильно нагадують Риб. Вони наглядають за своєю зграєю – сім’єю, і можуть бути досить ніжними і турботливими.

Друге тотемна тварина Риб — лисиця. Лисиці розумні і приємні, але якщо їх загнати в кут, можуть бути досить страшні. Вони просто хочуть жити своїм життям без будь-яких проблем і втручання з боку сторонніх.