Гороскоп для Терезів і таро-прогноз на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року передбачають досить вдалий період. Терези будуть активними і сповненими сил. Якщо представник знаку будуть впевнено діяти, то успішне завершення тижня їм гарантовано

Терези: гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Гороскоп для Терезів на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року рекомендує бути активними і діяльними. Починається період фінансової активності. Афірмації на успіх, допоможуть залучати удачу у своє життя. Проте астрологи радять покладатися на свій особистий досвід і високу працездатність. Терези на цьому тижні повинні бути самодостатніми у всіх сферах життя.

Невгамовність Терезів допоможе у вирішенні непростих задач. Життєва енергія додасть впевненості у собі і підвищить продуктивність праці.

Гороскоп на тиждень рекомендує представникам знаку Терези натхненно рухатися вперед і руйнувати стереотипи у вирішенні питань. Терези мають застереження від астрологів: не можна нахабніти, тому що ніхто не захоче співпрацювати з зарозумілими людьми.

Терези: таро-прогноз на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Карти Таро дають свій прогноз ймовірних подій на прийдешній тиждень. Варто прислухатися до їх передбачень, щоб унеможливити неприємності.

Карта старшого аркану «Блазень» («Дурень») пророкує певні труднощі і перевірку на початку тижня. Події можуть розвиватися не за планом. Щоб не наробити помилок, Терези повинні бути пильними і діяти обачно.

Середина тижня може принести тривогу і неспокій Терезам. Про це розповідає друга карта розкладу «Місяць». Тарологи вважають, що тривожність – це не привід відмовлятися від поточних справ. Подолати цей стан можуть допомогти Афірмації на впевненості у собі.

«Іерофант» — третя карта розкладу, вказує на близький успіх. Щоб це передбачення справдилося, Терези повинні правильно розставити пріоритети. Таро-прогноз для Терезів рекомендують займатися по-справжньому важливими справами, не розмінюючись на розваги і пустопорожні теревені.