Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Терезів передбачає успіх у фінансовій сфері. Також, гороскоп радить позбутися поганих звичок – дуже сприятливий час для цього. Також Терези отримали таро прогноз з розкладу карт Таро старшого аркану, які дають конструктивні поради.

Терези: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року

Терези: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року і таро прогноз для Терезів
Позитивний астропрогноз на тиждень мають Терези

Терезам буде щастити у фінансовій сфері на цьому тижні. На цьому тижні сприятливо розпочинати навчання. Небесні світила допомагатимуть в отриманні нового знання і навичок. Вони загострять увагу, покращать пам’ять Терезів. У роботі і бізнесі представникам цього знаку необхідно бути самодостатніми і самостійними. На цьому тижні Терезам не варто нікого просити про допомогу.

Гороскоп на тиждень радить Терезам не забувати приділяти час батькам, дітям і другій половинці. Адже будь-які досягнення мало чого варті, якщо їх ні з ким розділити і порадіти. Також, астрологи наполегливо рекомендують не руйнувати свій організм і позбутися шкідливих звичок.

Терези: таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Терезів

Терези: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року і таро прогноз для Терезів
Передбачення Таро для Терезів

Перша карта розкладу «Імператор» вказує на правильність обраного шляху. Вже скоро Терези можуть розраховувати отримати винагороду.

Карта «Пустельник» закликає Терези трохи призупинити свій швидкий рух, щоб зібрати сили. Також, невелика пауза в середині тижня допоможе знайти відповіді на серйозні питання. Така робота над собою допоможе виключити помилки.

Карта на кінець тижня «Суд» закликає Терези не лякатися труднощів, які можна подолати завдяки правдивості і силі волі. Самостійно прийняті рішення залишать позаду неприємності.