Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року відображає події прийдешнього тижня. Підказки старших Арканів допоможуть знакам Зодіаку залучати в своє життя необхідні події, керуючись розумом і звужуючі на всі наслідки.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Овна

Початок тижня для Овнів допоможе зрозуміти і визнати свої помилки, щоб далі розвиватися. Овни будуть мати достатньо енергії для цього. Також, «Імператриця» вказує, що Овнам необхідно згадати і про свої бажання та не зволікаючи почати їх втілювати в життя.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Тільця

Тільців очікує пробудження і оновлення. Вони зможуть отримати прощення близьких, яких раніше образили. В середини тижня Тільцям потрібно тримати емоції під контролем. З середи важливо слідувати планам, без відволікання на стороннє. Розклад карт Таро радить не квапити події, інтуїція буде підказувати коли і як діяти, прислухайтеся до неї.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Близнюків

У Близнюків може бути доленосна зустріч, але для цього Вам необхідно заглянути вглиб себе, щоб не пропустити важливого. В середині тижня Близнюкам потрібно контролювати свою двоїстість, щоб уникнути виникнення труднощів чи неприємностей. На кінець тижня карти Таро радять побути наодинці для роздумів щодо своїх цілей та планів на майбутнє.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Рака

Розклад цього тижня радить Ракам триматися «золотої середини» у всьому: емоціях, діях. Тоді Ви зможете знайти вихід із складної ситуації. На цьому тижні Ракам легко будуть даватися нові знання. Карта «Ієрофант» може вказувати на рішення проблеми, якщо Рак подивиться на неї з різних боків і побачить нестандартний шлях її вирішення.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Лева

Леви на цьому тижні будуть мати сили і готові підкоряти нові вершини. Карта «Правосуддя» дає змогу зрозуміти, що напрямок в житті Леви обрали самі, і будь-які події в ній — закономірне відображення прийнятих раніше рішень. Аркан говорить про необхідність перестати звинувачувати оточення у власних невдачах і знайти спосіб вирішення труднощів самостійно. У Лева є все, щоб рухатися вперед.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Діви

На початку тижня Дівам доведеться приймати складне рішення, тому Дівам потрібно бути обережними, особливо, якщо це стосується державних установ. Також на Діву очікує складне випробування з темними сторонами свого характеру. Той, хто зможе впоратися, досягне своєї мети у короткий термін. Наприкінці тижня Дівам потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Терезів

Розклад карт Таро радить Терезам не піддаватися хибним думкам та навіюванням, які можуть стати початком шляху в глухий кут. Вам потрібно розумно використати інформацію, яку Ви отримували раніше і зараз. Вам варто орієнтуватися на почуття та емоції – вони вкажуть правильний напрямок і вбережуть від помилкових кроків.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Скорпіона

Аркан «Колісниця» вказує, що Скорпіон готовий до життєвих змін, але йому потрібно контролювати емоції. Ви зможете вирішити всі питання, якщо будете довіряти своїй інтуїції. Скорпіони зможуть знайти особистий шлях до щастя, в них для цього все є: сила, воля, інтуїція і необхідні знання.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Стрільця

Через нестриманість, на початку тижня Стрільців можуть настигнути неприємності. Тому контролюйте свої емоції. Стрілець повинен бути готовим подолати труднощі, тоді отримає винагороду Всесвіту. Наприкінці тижня Стрільцям необхідно вичікувати і не пропустити знаків долі. Вони допоможуть обрати вірну поведінку.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Козерога

«Верховна жриця» вказує на таємниці, які можуть скоро відкритися Козерогу. Через це, Козерог може змінити своє світосприйняття в особистому житті чи у професійній сфері. В середині тижня може бути прорив, який не можна пропустити. Наприкінці тижня карта «Мир» передрікає Козерогу гармонію і спокій, можливість займатися улюбленими справами.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Водолія

«Місяць» в розкладі для Водолія попереджає про небезпеку і радить бути дуже обачними. Увага до кожного кроку, кожної дії і слова, вбереже Водолія від неприємностей. Сила волі і бажання досягти нових вершин допоможуть впоратися з будь-якими випробуваннями і прийти до особистої перемоги з високо піднятою головою. По карті «Мир» настає період щастя і процвітання, до якого прагнули Водолії. Цей Аркан є символом перемоги і торжества справедливості, а значить, вихідні дні пройдуть в піднесеному настрої і принесуть масу позитивних новин.

Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 березня 2019 року для Риб

Розклад Таро показує, що Риби зможуть залишити минуле у минулому. Хто буде боротися, той подолає труднощі і вийде переможцем. «Маг» пророкує Рибам успіх в обраній сфері у кар’єрі чи особистому житті. Рибам важливо лише вірити в те, що вони роблять, і не слухати «добрих» порадників. В розкладі Риб з’явилися карти наполегливості і лідерства. По ним Риби можуть стати для когось мудрим наставником або ж змінити своє життя на краще, довірившись внутрішнього голосу.