Відомий астролог і таролог Анжела Перл вже підготувала розклад карт Таро на жовтень 2020 року. Таро прогноз для Близнюків, завдяки передбаченню давнього ворожіння підкаже, на що слід звернути увагу. Анжела Перл розповідає, які підказки Всесвіту Близнюки отримали завдяки таро прогнозу. Таро прогноз для Близнюків на жовтень Анжела Перл проводить на 6 колодах карт Таро.

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода У.Райдера

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
З колоди Райдера Анжела Перл зробила розклад на 3 карти

Перша карта розкладу – «Паж чаш» — це карта маленьких радощів, карта дітей, учнів. За цією картою Близнюки можуть отримати приємну інформацію про своїх дітей, незалежно від їх віку. Також, можливо Близнюки будуть чомусь навчатися, отримувати нові навички. І це навчання буде приносити справжню радість.

Друга карта розкладу Таро колоди У.Райдера – «Колесо фортуни» — це карта нових можливостей. Анжела Перл підкреслює – головне не впустити ці можливості. Це може бути поїздка, виграш у лотерею. Або ж Близнюки можуть несподівано отримати гроші. Ця карта старшого аркану може перевести Близнюки на новий рівень життя завдяки несподіваним подіям. Наприклад, з’явиться пропозиція по роботі набагато кращої за теперішню або ж відбудеться знайомство з впливовою людиною. Відбудеться щось, що може перевернути Ваше життя.

Третя карта розкладу – «Трійка пентаклів» — це договір на роботу або оплата за роботу. Також це можуть бути гроші за навчання, за роботу з клієнтами. І хоча трійка пентаклів означає не дуже великі гроші, але, як правило, вони регулярні.

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода Відьом

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
Позитивний розклад для Близнюків з колоди Відьом

Карти розкладу колоди, які випали: «Сила» і «Паж жезлів». Знову Близнюкам випав Паж – це означає діти і що з ними пов’язано. Також – це отримання нового знання. Тому, якщо у Вас були плани чомусь навчатися, Анжела Перл наполегливо радить це робити.

В жовтні 2020 року щось починати не дуже сприятливо, тому що Марс ретроградний, як і Меркурій – планета управитель Близнюків, також у жовтні перебуває у ретрограді. Тому у жовтні добре готуватися до навчання, збирати інформацію, аналізувати її, навчатися, але не починати нову справу. Також, карта «Паж жезлів» вказує на перші кроки у справах Ваших дітей, або Вашого бізнесу. Головне за цією картою те, що Ви рухаєтесь у правильному напрямку.

Друга карта розкладу «Сила» сама передає суть – у Близнюків є сила, головне – сила волі. Також ця карта вказує на пристрасть. Якщо до сили волі додати силу пристрасті у справі, якою Ви займаєтеся, тоді у Вас все вийде. Сила Близнюків у тому, що в них немає страху. Близнюки не повинні піддаватися, якщо Вас намагатимуться звернути з обраного шляху, не слухати такі поради від інших. Тому пробуйте те, що планували і все вийде. Також, Анжела Перл радить звертати більше уваги на себе і на свої бажання, а не на сторонніх людей.

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода «Колесо року»

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
Таро прогноз Анжели Перл за колодою Колесо року

Перша карта розкладу за цією колодою – «Вісімка пентаклів». Це також карта майстерності, як і «Трійка пентаклів», яка випала у розкладі колоди У.Райдера. Вісімка пентаклів – це вища майстерність. Тобто коли у Вас виходить краще, ніж в інших. За цією картою Близнюки можуть навчати когось тому, що чудово вміють робити самі. Ви можете стати викладачем, тренером, коучем. За цією картою у Вас завжди буде робота. Якщо у Близнюків є плани звільнитися з роботи і розпочати свою справу, то вона матиме всі шанси на успіх, за Вами підуть і клієнти, й інші люди, щоб отримати те, що Ви робите.

Друга карта розкладу колоди «Колесо року» — «Трійка чаш».  Ця карта вказує на святкування чи зустріч з приємними людьми з приводом чи без приводу. Анжела Перл вважає, що за цією картою, Близнюкам буде що відсвяткувати у жовтні.

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода «Анна К»

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
Колода Таро «Анна К» дає чудовий таро прогноз для Близнюків

Близнюки отримали ще одну карту старшого аркану – «Колісниця».  Це дуже сильна і позитивна карта. За нею слід керувати, тримати під контролем, не покладатися на інших, тому що саме Ви – водій (керманич) своєї долі. Анжела Перл рекомендує в першу чергу контролювати свої емоції, щоб не було – тримайте контроль над ситуацією і йдіть обраним шляхом. Карта «Колісниця» вказує на ймовірне підвищення, перехід життя на новий, більш якісний рівень. Чи Ви самі це зробите, чи хтось Вам допоможе злетіти.

Друга карта розкладу цієї колоди – «Сила». Така карта вже випадала на жовтень у колоді Відьом. Тобто дві різні колоди дають передбачення для Близнюків, що Вам вистачить сили на все задумане. Анжела Перл підкреслює, коли одна і та ж карта випадає в одному розкладі у різних колодах, це означає, що вона хоче звернути увагу на себе. У жовтні Близнюки взагалі нічого не будуть боятися. Ви впораєтесь з будь-якою ситуацією у будь-якій сфері життя. Сила на Вашому боці!

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода «Темний маєток»

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
Розклад колоди Таро «Темний маєток»

Випала «Шістка пентаклів» — ця карта символізує кошти: і отримання і те, що треба віддавати. Тобто Близнюки і отримають гроші, і комусь віддадуть, наприклад, комусь надасте фінансову підтримку. За цією картою, якщо є потреба, Ви можете попросити у когось гроші і Вам не відмовлять. Або ж Ви отримаєте гроші і одразу віддасте на щось, наприклад, дітям або на оплату іпотеки. Основне, на що вказує ця карта – це рух коштів і гроші будуть у Вас в жовтні.

Друга карта з колоди «Темний маєток» також карта старшого аркану – «Маг».  Карта Маг – це одиниця і вона вказує на те, що потрібно робити перший крок. Анжела Перл підкреслює, що Близнюкам не треба боятися, тому що є дві карти Сили, які роблять все можливим. Карта Маг – це ще карта інтелектуальна, тобто, якщо є якась ідея, Близнюки можуть сміливо йти до її втілення у життя. У Близнюків для цього є всі ресурси, Ви можете придумати, як це зробити і реалізувати.

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл: колода «Оракул»

Таро прогноз для Близнюків на жовтень 2020 року від Анжели Перл
Фінансові зміни залежать від вибору Близнюків

Всесвіт надіслав підказку у вигляді карти «фінансових і матеріальних змін». Тобто у Близнюків є кілька можливостей. В залежності від того, в який бік Ви вирішите піти, так і зміниться Ваше життя. Анжела Перл підкреслює, що у Близнюків весь розклад карт Таро на жовтень вказує на ймовірні зміни у житті на краще. Є всі шанси зайняти більш стабільну і впевнену позицію у житті.

Анжела Перл, базуючись на розкладі карт Таро шести колод, зробила Таро прогноз на жовтень для Близнюків:

будь-які зміни, які можуть статися у житті Близнюків в жовтні 2020 року, будуть на краще. Зміни приведуть до кращого фінансового стану, до більшої любові до себе, до більшого контролю над своїм життям.

Запрошуємо до обговорення!