Гороскоп на тиждень для Стрільця з 27 липня по 2 серпня 2020 року радить не боятися змін у житті. Тому що частіше за все такі зміни – це початок чогось позитивного. Також, Стрілець має таро-прогноз на цей же період. Тарологи дали трактування розкладу карт Таро старшого аркану, по яким робилося передбачення для Стрільця.

Стрілець: гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Перехід липня в останній літній місяць – серпень, може породити у Стрільця певні побоюванні нових змін. Проте астрологи заспокоюють – зміни частіше всього відбуваються на краще. Стрілець повинен не боятися долати труднощі і навчитися не створювати собі проблеми.

Несприятливі дні тижня для Стрільця: 28 і 29 липня. В ці два дні енергетика планет і зірок гороскопу Стрільця буде деструктивною. Через це представники знаку можуть впасти у меланхолію і зневіритися у собі. Гороскоп на тиждень вважає, що Стрілець повинен прислухатися до свого внутрішнього голосу і не зважати на думку оточуючих. Адже хто крім нього самого краще знає, що потрібно для щастя.

Астрологи рекомендують Стрільцю проявляти більше уваги і співчуття до людей. Розуміння, підтримка і допомога людям, повернеться бумерангом щастя для Стрільця.

Таро-прогноз для Стрільця на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Перша карта розкладу Таро «Башта» зазначає, що для успіху Стрільця на початку тижня йому доведеться розпрощатися з ілюзіями. Таро-прогноз рекомендує спрямувати всі сили для досягнення мети, а не на мрійливі думки.

За картою «Іерофант» даного розкладу Таро, Стрілець цього тижня буде застосовувати свої знання і мудрість, які стануть в пригоді у різних життєвих ситуаціях. Також, ймовірно, що Стрілець знайде для себе наставника, вчителя – людину, яка підтримає і допоможе розплутати складні питання.

Остання карто цього розкладу Таро – «Дурень» («Блазень») застерігає Стрільця від безвідповідальності. Стрілець повинен нести відповідальність за свої слова і вчинки. Вміння своєчасно зупинитися і не діяти поспіхом, вбереже від прикрих помилок.

Запрошуємо до обговорення!