Фази Місяця мають вплив на емоційний та фізичний стан людини. Звичайно, коли людина здорова і щаслива, вона може не зважати на поради зірок та ігнорувати їх вплив на життя. Але контролювати чужу поведінку і розуміти дії інших, вона не зможе. Гороскоп на період з 25 по 31 жовтня 2018 року підкаже, що можна очікувати у цей період.

Робота та фінанси

У цей період буде спостерігатися зниження фізичних можливостей, але зріст інтелектуальних. Тобто, робота з паперами, цифрами, усяка, що пов’язана з концентрацією уваги, буде йти «на ура». Те що стосується фізичної витривалості – буде дуже тяжко даватися.

Щодо фінансів, то гороскоп на період 25 по 31 жовтня 2018 року, вказує на стабільність у даній сфері. Не очікується особливих прибутків, але й непередбачуваних витрат не повинно бути.

Любов та відносини

Закохатися у цей період  навряд чи вдасться, але симпатію можна буде відчути. Що, до речі, буде позитивним для нових знайомств та перспектив створення більш тривалих відносин.

У відносинах гороскоп у період 25 по 31 жовтня 2018 року прогнозує стабільність та спокій, коли можна виважено обговорювати складні теми і не перейматись, що на ваші слова хтось неадекватно відреагує. Це гарний період для вирішення найбільш важливих та тяжких питань, в яких необхідно знаходити компроміси, а не доводити чиюсь правоту чи неправоту. Це період спільної і продуктивної роботи.

Здоров’я та настрій

Загальний фізичний тонус буде знижений. Тому не потрібно розпочинати справи, пов’язані з фізичним навантаженням. Особливо це стосується схуднення – на спадаючий Місяць людина не може контролювати свої звички та бажання. Тому у цей період краще не починати ніякі дієти.

Настрій у період 25 по 31 жовтня 2018 року буде максимально стабільним. Зорі не вбачають ніяких безпричинних емоційних сплесків, ніякої неконтрольованої агресії. Раціональне мислення у цей час буде сильним як ніколи, що можна й необхідно використати у своїх цілях при вирішенні важливих для вас питань.