Затемнення Сонця відбудеться 2 липня 2019 року. Коридор затемнення принесе певні зміни в астрологічному світі. Бачення для Водолія підготувала Анжела Перл. В цьому передбаченні, вона вказала на вплив сонячного затемнення на життя представників Водолія і на можливості, які відкриються перед представниками цього знаку. Затемнення Сонця 2 липня 2019 року проходить на Молодик. Дане затемнення для Водолія зав’язане з темами здоров’я, роботи, щоденного режиму дня та побуту.

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Водолія від Анжели Перл: особисте життя

Цьогорічне сонячне затемнення 2 липня 2019 року, проходитиме в 6 Домі гороскопа Водолія. 6 Дом – це Дом роботи і здоров’я, нашого способу життя. І це логічно, адже саме наш спосіб життя впливає на наше здоров’я і самопочуття. Так що, дуже хороший час по новому затемненню розпочати новий спосіб життя: почати займатися спортом, раніше лягати спати, правильно харчуватися. Буде доречно пройти медичне обстеження.

По 6 Дому часто Всесвіт нам подає сигнали – на що потрібно звернути увагу. Анжела Перл стверджує у передбаченні для Водолія – сонячне затемнення у липні Вам не ворог – якщо потрібно щось виправити, воно сигналізує про це. Адже багато хвороб можна попередити, якщо вчасно зайнятися цим питанням.

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Водолія від Анжели Перл: робота і бізнес

Щодо роботи, дане сонячне затемнення у поєднанні з Молодиком, може принести представникам Водолія: нову роботу, чи в у Вас з’явиться нова колега чи у Вас буде нове керівництво. Також, сонячне затемнення у 6 Домі свідчить, що Водолій може започаткувати новий бізнес чи отримає пропозицію підробити. У Вас може з’явитися нова, цікава ідея щодо заробітку грошей.

Якщо у Водолія на роботі буде звільнення, знайте – для Вас це не краще, бо Всесвіт бачить, що Ви перенавантажуєтесь, що шкодить Вашому здоров’ю, чи Ви отримаєте зовсім не ті гроші, які здатні заробити. Тому Вам буде дано новий шанс, щоб використовувати свій потенціал, реалізовувати свої таланти.

Це затемнення підштовхне Водолія до прийняття рішень щодо вищезазначених питань.

Астролог Анжела Перл попереджає Водолія: головне в сонячному затемненні в липні 2019 року – тема балансу роботи і здоров’я.