На Повний Місяць іноді відбуваються незрозумілі і містичні речі. Кожен Повний Місяць має свої особливості і тому на Повний Місяць, який буде 19 травня 2019 року, астрологи дають поради, як краще діяти і на що варто зверенути увагу.

Особливості Повного Місяця 19 травня 2019 року

По місячному календарю, Повний Місяць настає 19 травня. Це буде відбуватися в сузір’ї Стрільця, у стихії вогню. З усіх знаків цієї вогняної стихії Стрілець – найбезпечніший представник. Повний Місяць у знаку Стрільця буде впливати на роботу, побут, а також на подорожі. Саме в цих життєвих сферах потрібно бути вкрай обережними.

Інший важливий момент травневого Повного Місяця – відсутність аспектів між Сонцем та планетами. Це означає, що на настрій і поведінку людей буде впливати лише Повний Місяць, поведінку якого буде передбачувана і прогнозована.

Рекомендації астрологів на Повний Місяць 19 травня 2019 року

В день, коли настане Повний Місяць, 19 травня, важливо зберігати фізичну і інтелектуальну активність. Повний Місяць випадає на неділю, тому фізична активність просто чудово підійде для відпочинку на свіжому повітрі: виїзд на природу, поїздка на дачу, подорож вихідного дня до цікавого місця, наприклад, для милування у ландшафтному парку. Тобто в цей день важливо активно рухатися, щоб негативна енергії на застоювалась навколо Вас і не заважала відпочинку.

Ваша сила буде полягати у рішучості і сміливості. Зазвичай, на Повний Місяць люди починають сумніватися, перебувають невпевненими в собі – це допомагає уникнути різких рухів і прийняття невірних рішень. Але в даному випадку це не так: на травневий Повний Місяць потрібно рухатися до своєї мети.

Астрологи вважають, що в цей день важливо допомагати нужденним, підтримувати близьких і захищати слабких. Будь-яка допомога, яку ви надасте на Повний Місяць 19 травня 2019 року, повернеться до Вас у майбутньому неймовірною удачею.

В неділю, 19 травня, можна подорожувати, навідати близьких, родичів та друзів в інших містах.

Складнощі, які можуть спіткати на Повний Місяць 19 травня 2019 року

Великою проблемою на цей Повний Місяць може стати жадібність. Адже в період максимальної активності Місяця загострюються всі людські недоліки і пороки. Тому дуже важливо, щоб зламати такий вплив Місяця, бути щедрими цього дня, ділитися як матеріальними речами, так і емоційними. І не варто ображатися на тих, хто буде проявляти дріб’язкову скупість.

Емоційність, яку у багатьох знаків Зодіаку провокує Повний Місяць, може стати причиною проблем. Тому у всіх стосунках: любовних, дружні, робочих – потрібно тримати свої емоції під контролем. На Повний Місяць виникають складнощі у спілкуванні, але вже наступного дня все нормалізується і ці проблеми нівелюються.

На цей травневий Повний Місяць гроші варто витрачати обережно. 19 травня потрібно уникати займати чи давати гроші в борг.