Вже на початку серпня відбувається важлива астрологічна подія, яка вплине на представників всіх знаків Зодіаку. Повний Місяць 3 серпня 2020 року проходить у сузір’ї Водолія. Цього разу Повний Місць не буде руйнівним, а навпаки – може принести. Астрологи розповіли, що очікувати знакам Зодіаку від Повні.

Що принесе Повний Місяць 3 серпня 2020 року знакам Зодіаку стихії Вогню: Овен, Лев і Стрілець

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку від Повні
Поради на Повню представникам вогняної стихії

Представникам стихії вогню пощастить 3 серпня. Головне для них – не сидіти на одному місці, не лінуватися і не впадати у прокрастинацію. Не можна відволікатися від своїх планів і життєвих цілей. Стихія повітря, у якій проходить Повний Місяць, чудово поєднується з енергетикою людей вогняної стихії.

Овен

У цей понеділок, 3 серпня, Місяць наділить енергетикою. Овен повинен проявляти розсудливість і правильно розподілити свої сили на весь день.

Лев

Представникам цього знаку не можна нехтувати своїми здібностями. Повний Місяць наділить Лева силами і впевненістю, тому тиждень важливо почати з активних справ.

Стрілець

Стрільцям у понеділок слід просто залишатися собою. Для представників цього знаку Повня створить ідеальні умови для подорожей, ділових поїздок. Успішними будуть починання у будь-якій сфері життя. Слід звернути увагу на емоції, тому що зросте імпульсивність.

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку стихії Землі: Тілець, Діва і Козеріг

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку від Повні в залежності від стихії розповіли астрологи
Рекомендації на 3 серпня, коли Повний Місяць, для стихії Замлі

Для людей земної стихії Повний Місяць дасть менше можливостей, ніж вогняним людям. Проте є і добра новина – ніяких небезпек для стихії Землі 3 серпня не очікується. Цей день досить нормальний, але непередбачуваний. Для деяких аспектів знаку, навіть може стати неприємним.

Тілець

Тільці можуть відчути бажання кинути все і відсторонитися від справ. Але так вчиняти не можна. На Повню Тілець повинен зберегти активність як в діловій сфері, так і в особистій.  Порада дня на 3 серпня для Тільця: не слід давати порожні обіцянки.

Діва

Деякі Діви можуть відчути проблеми з інтуїцією. Як компенсацію, Повний Місяць підвищить продуктивність праці і  витривалість організму. Тому 3 серпня сприятливий день для початку занять спортом, боротьби зі шкідливим звичками. Також, буде легше почати правильно харчуватися.

Козеріг

Для Козерога у понеділок будуть відчутні проблеми з творчим мисленням. Тому у понеділок не варто видумувати щось нове, а краще займатися поточними справами. На Повний Місяць для Козерога ідеально займатися домашніми справами, змінювати імідж, робити покупки.

Що очікувати знакам Зодіаку стихії Повітря: Близнюкам, Терезам і Водолію на Повний Місяць

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку від Повніли астрологи: гороскоп на новорічну ніч
Людиповітряної стихії маютьвдалий день на Повню 3 серпня

Представникам стихії Повітря пощастить найбільше, адже Повня перебуває в їх знаку Водолія. Існує висока ймовірність, що люди Повітря будуть успішним у всіх справах цього дня.

Близнюки

Близнюкам фахівці радять звернути увагу і, можливо, зайнятися вивченням езотеричних наук. Такий напрямок допоможе у духовних пошуках. Повний Місяць покращить пам’ять Близнюків, тому в понеділок корисно займатися самоосвітою і навчанням.

Терези

Найбільший успіх для Терезів очікується у сфері кохання. Повний Місяць 3 серпня, перебуваючи у знаку Водолія, допоможе справити неповторне враження на протилежну стать. Але є застереження для Терезів на 3 серпня: уважність буде приглушена, тому краще не втрачати пильність.

Водолій

Повня принесе успіх у фінансовій сфері. Величезний імпульс Водолій отримає для початку нових справ і проектів.

Порада дня на 3 серпня для Водолія: не можна ризикувати

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку стихії Води: Рак, Скорпіон і Риби

Повний Місяць 3 серпня 2020 року, що очікувати знакам Зодіаку від Повні
Представники водної стихії отримають підказки від Повні

Енергетика Повного Місяця 3 серпня і стихія Води не дуже добре поєднуються. Проте і для людей цієї стихії будуть позитивні моменти, і дуже важливі. Адже Повний Місяць 3 серпня допоможе їм зрозуміти у якому напрямку рухатися далі.

Рак

Майже весь понеділок у Рака буде висока продуктивність, але наприкінці дня з’явиться нездужання. Повня наділить Рака амбіціями, з’являться нові бажання.

Порада дня на 3 серпня для Рака: не слід надягати золоті прикраси. Краще в понеділок вибрати срібло.

Скорпіон

Дуже вдалий день в особистому житті принесе Повний Місяць на 3 серпня Скорпіону. Небесні світила рекомендують побільше знайомитися, а Місяць підкаже з ким можна створити міцний союз. Тим Скорпіонам, хто перебуває у стосунках, краще провести час зі своєю другою половинкою.

Риби

Досить непоганий день може бути для Риб 3 серпня на Повний Місяць. Понеділок сприятливий для різноманітних покупок і вирішення домашніх негараздів.

Порада дня на 3 серпня для Риб: не слід спілкуватися з неприємними людьми і мати багато червоного кольору в одязі.