Період кожного Повного Місяця має свою унікальну енергетику. Не виключення й Повний Місяць 17 червня 2019 року, коли він перебуватиме у сузір’ї Стрільця, поради астрологів допоможуть провести цей день вдало.

Зазвичай, Повний Місяць викликає сплеск енергетики, тому в цей період часто трапляються різного роду неприємності. Тому всім варто прислухатися до порад астрологів, щоб уникнути небажаного розвитку подій в понеділок, 17 червня 2019 року.

Сузір’я Стрільця в цю добу не несе загрози, проте його неспокійна енергетика, посилена впливом Місяця, може привнести ефект несподіванки. Це означає, що в понеділок важливо бути обережними у всьому — від думок до справ.

Повний Місяць 17 червня 2019 року, що можна робити в цю добу, загальна характеристика

На день Повного Місяця, на думку астрологів, можна сміливо виїжджати у подорожі чи у відрядження. Енергетика дня буде сприятлива для зміни обстановки, а невеликі психологічні струсі допоможе вирішити важливі питання. На Повний Місяць під час подорожей можливі доленосні зустрічі, тому астрологи радять не ігнорувати випадкових зустрічей та несподівані знакомства, та потрібно прислухатися до того, що ці люди будуть розповідали.

Початок тижня – прекрасна нагода розпочати нові проекти, але попередньо потрібно завершити існуючі, поточні справи. Повний Місяць підтримає своєю енергетикою Ваші нові починання.

В цю добу, Стрілець, в якому буде перебувати Повний Місяць 17 червня, може вплинути на бажання щось зробити. Успішними будуть справи: перестановка меблів, ремонт, переїзд та інші справи, пов’язані з облаштуванням домівки.

Сплеск творчої енергії дозволить знайти свій новий напрямок для розвитку тим, хто буде наполегливо працювати. На цьому шляху можуть допомогти магічні талісмани за роком народження та талісмани по знаку Зодіаку – вони підсилять Ваші можливості та енергетику.

Повний Місяць 17 червня 2019 року, що можна робити в особистому житті і стосунках

Астрологи наполегливо радять підтримувати внутрішню гармонію, щоб перепади настрою не позначилися на запланованих справах та на спілкуванні з оточуючими людьми. Доброзичливе ставлення до людей та професійний підхід до справ, допоможуть уникати конфліктів. В цьому можуть допомогти духовні практики, у тому числі – афірмації.

Астрологи застерігають представників всіх знаків Зодіаку у романтичних стосунках – вони можуть привести як до удачі, так і до поразки. Тому в понеділок, 17 червня на Повний Місяць варто не поспішати і в спокійному стані підготуватися до романтичного побачення, щоб воно пройшло цікаво і з взаємністю.

Людям, які перебувають у стосунках – парам, астрологи радять знайти спільне захоплення, яке допоможе Вам зблизитися.

Повний Місяць 17 червня 2019 року що не можна робити, загальні поради

В період Повного Місяця велика ймовірність зробити помилку чи невірний вибір, тому астрологи радять не поспішати з прийняттям рішень. В діловій сфері потрібно перевіряти слова і факти, ретельно аналізувати ситуації та перевіряти документи. Тоді Ви зможете уникнути проблем і збитків.

Якщо Ви будете бездіяльними цього дня, коли всі відчувають прилив сил та енергії, може призвести до неприємних наслідків. Нездужання і агресія, викликані надлишком енергії в понеділок, 17 червня 2019 року на Повний Місяць, можуть стати причиною конфліктів з близькими людьми, а також невдач в діловому середовищі.

Повний Місяць 17 червня 2019 року, що не можна робити у спілкуванні

В цей день існує ризик підпасти під негативний вплив людей з поганими думками та намірами. Тому астрологи радять захищати себе за допомогою різних духовних практик. Старайтеся не вступати в розмови з малознайомими людьми та не потрапляти під вплив авантюристів, старатися уникати суперечок і конфліктів, бо буде дуже важко вийти переможцем цього дня.

На Повний Місяць не варто міняти імідж, бо новий образ може викликати суперечливі емоції, а результат — не виправдати очікувань. Стрижку, манікюр і педикюр астрологи рекомендують перенести на більш сприятливий час.