Повне Місячне затемнення відбудеться 21 січня 2019 року. Вплив місячних циклів на людей важко не помічати. В повне Місячне затемнення відбувається загострення всіх емоцій кожного знаку Зодіаку, відносини стають більш напруженими та важкими.

В цей період астрологи радять не проявляти своїх почуттів, потрібно тримати емоції під контролем. Інакше, слова та дії, які будуть зроблені під впливом почуттів та емоцій, можуть негативно відобразитися в подальшому житті.

Місячне затемнення 21 січня 2019 року і його вплив на Зодіакальні знаки Вогняної стихії: гороскоп для Овна, Лева і Стрільця

Овен

В день повного Місячного затемнення для Овнів буде ризик поринути у безкінечні рутинні справи. Це може негативно вплинути на стосунки з другою половинкою. Тому зорі радять розподілити час між роботою та особистим життям.

Лев

Зорі радять Левам відпочити і переосмислити свої життєві пріоритети. В цей період можливі проблеми матеріального плану, які досить легко вирішити. Левам потрібно подивитись на справи під іншим кутом зору і прислухатися до порад близьких.

Стрілець

В день повного Місячного затемнення цей знак Зодіаку може бути емоційно вразливим. Гороскоп на 21 січня 2019 року радить Стрільцям тримати свої емоції і не приймати необдуманих рішень. Інакше Ви можете пошкодувати вже наступного дня. Відкладіть прийняття всіх важливих рішень на після закінчення Місячного затемнення.

Місячне затемнення 21 січня 2019 року і його вплив на Зодіакальні знаки Земляної стихії: гороскоп для Тільця, Діви і Козерога

Тілець

Емоційна стабільність Тільця може бути порушена. Причиною цього може стати людина з роботи, яка буде намагатися вивести Тільця з рівноваги. Не піддавайтесь на провокації і не давайте волю почуттям. Потрібно будти стриманими та виваженими в цей день.

Діва

Цей знак буде добре почуватися у період Місячного затемнення 21 січня 2019 року. Всі справи як на роботі, так і в особистій сфері будуть гарно просуватися. Може виникнути спокуса маніпулювати людьми, але зорі не радять цього робити, щоб не накликати на себе негативну енергію Всесвіту.

Козеріг

Під час Місячного затемнення Козерогів може осяяти прозріння та бачення шляхів вирішення багатьох питань. Представники цього зодіакального знаку будуть здивовані простою рішень, здавалось б, нерозв’язаних питань.

Місячне затемнення 21 січня 2019 року і його вплив на Зодіакальні знаки Водяної стихії: гороскоп для Рака, Скорпіона і Риб

Рак

В цей день Ракам можуть запропонувати фінансову оборутку. Гороскоп радить добре подумати перш, ніж пристати на неї. Краще відкласти це питання на більш пізній час. Ракам-батькам слід звернути більше уваги на своїх дітей.

Скорпіон

Місячне затемнення 21 січня 2019 року гарний період для Скорпіона, щоб зазирнути всередину себе. Залишіть метушню і трошки побудьте наодинці зі своїми думками. Невирішені внутрішні конфлікти можуть в подальшому негативно вплинути на всі сфери життя Скорпіона.

Риби

Риби можуть втратити частину віри в себе. Але гороскоп на 21 січня 2019 року передбачає людину, яка з’явиться в житті Риб, і надасть моральну та емоційну підтримку.

Місячне затемнення 21 січня 2019 року і його вплив на Зодіакальні знаки Повітряної стихії: гороскоп для Близнюків, Терезів і Водолія

Близнюки

Складний день, бо емоції будуть брати гору над тверезим мисленням Близнюків. Гороскоп радить 21 січня 2019 року у день повного Місячного затемнення взяти паузу і не приймати ніяких важливих рішень. Розмірковування над варіантами в спокійній атмосфері дасть гарні результати в майбутньому, дозволить побачити речі з іншого боку.

Терези

Зорі не радять довіряти оточуючим людям. Особливо тим, хто був байдужим до Терезів, а в Місячне затемнення став проявляти увагу і товариськість. Ваша спостережливість і інтуїція будуть найкращими порадниками в цей день.

Водолій

В період повного Місячного затемнення 21 січня 2019 року, гороскоп радить Водоліям триматися подалі від людей, які люблять виїжджати за чужий рахунок. Такі особистості будуть намагатися змусити Водоліїв вирішити свої проблеми, хоча самі нічого для цього не зроблять. Не давайте собою маніпулювати.