Суперлуння – це важливе астрологічна подія, яке відбувається 9 лютого, буде першим у 2020 році. Рекомендації астрологів розкажуть про те, що це може означає для кожного знаку Зодіаку. Місяць сильно впливає на людину, особливо це відчувається на Повний Місяць.

Перше суперлуння у 2020 році на Повний Місяць 9 лютого, що очікує знаки Зодіаку

Перше суперлуння у 2020 році на Повний Місяць 9 лютого, рекомендації астрологів
Робота і фінанси на суперлуння 9 лютого 2020 року

Суперлуння — це Повний Місяць, але не зовсім звичайний. В цей день Місяць буде набагато сильнішим, тому що відстань від нього до Землі скоротиться до мінімальної. В цю добу Місяць буде більше, яскравим, ніж зазвичай. Його сила збільшиться, але може обернутися дисонансом і дисгармонією. Це призведе до деяких несприятливих наслідків в різних сферах життя.

Фінанси і робота 9 лютого 2020 року

У фінансовій сфері, на роботі і у бізнесі негаразди можуть спіткати навіть самих спокійних, розважливих і спокійних людей. Астрологи мають на увазі три знаки Зодіаку: Діва, Козеріг і Водолій. Саме їм доведеться зіткнутися з певними труднощами через несподівані зміни. Астрологи радять не зосереджуватися на негативі. Навпаки, слід думати про позитив і займатися поточними справами, не звертаючи уваги на те, що відбувається навколо. Дівам, Козерогам і Водоліям в цей день рекомендується не робити дорогі покупки.

Риб, Скорпіонів, Тільців і Стрільців, навпаки, очікує творчий підйом. Незважаючи на це, приймати краще тільки виважені рішення, грунтуючись на своєму досвіді, а не на порадах оточуючих. Народженим під цими Знаками можна починати нові проекти, але краще фокусувати увагу на тих справах, які не терплять зволікання.

Кохання і стосунки 9 лютого 2020 року

Несприятливий день для сфери особистих стосунків у знаків Овна, Тільця, Раку і Лева, які часто поводяться агресивно. А Повний Місяць зробить їх ще більш жорсткими і безпринципними. Тому астрологи радять представникам цих чотирьох знаків Зодіаку показати друзям і родичам свою повагу і турботу.

Знаки Скорпіона і Козерога відучують потребу закритися від оточуючих, з яким доведеться боротися. Якщо вони будуть більше спілкуватися з оточуючими і ділитися з ними своїми емоціями і думками, то зможуть зміцнити любов і дружбу.

Сприятливий день у коханні і у стосунках 9 лютого передбачається для Близнюків, Терезів і Водолія. Це товариські і відкриті люди, у яких немає ні від кого секретів, що допоможе їм залишатися у центрі уваги і підтримувати свою харизму на високому рівні.

Перше суперлуння у 2020 році на Повний Місяць 9 лютого, поради астрологів знакам Зодіаку

Перше суперлуння у 2020 році на Повний Місяць 9 лютого, рекомендації астрологів
Астрологічні поради знакам Зодіаку на перше суперлуння 2020 року — на 9 лютого

Свої короткі поради, як краще поводитися знакам Зодіаку у суперлуння 9 лютого надали астролги. Варто ознайомитися і скористатися ними в цей день.

Овен

Шукайте компроміси, не провокуйте близьких на скандали. Показуйте свою любов і повагу.

Тілець

Не ризикуйте і не бійтеся займатися улюбленими справами. Можна зайнятися пошуком захоплень.

Близнюки

Залишайтеся завжди впевненими в собі. Одягніть що-небудь яскраве і привабливе.

Рак

Вам потрібно зосередитися на роботі і не звертати уваги на критику оточуючих

Лев

В цей день краще допомогти близьким людям з вирішенням їх особистих проблем.

Діва

Думайте про щось позитивне і не забувайте відпочивати.

Терези

Насолоджуйтеся тим, що відбувається навколо і не змінюйте плани на день.

Скорпіон

Не варто ховати образи, намагайтеся боротися з ревнощами і не забувайте розслаблятися.

Стрілець

Кожну важливу справу краще доводити до кінця і не відкладати на потім.

Козеріг

Потрібно більше спілкуватися і не боятися нових знайомств.

Водолій

Будьте чуйними і уважними. Особливо до другої половинки.

Риби

Вам обов’язково потрібно записувати нові ідеї і давати волю креативному мисленню.