Небесні світила не завжди позитивні і творчо налаштовані. Тому бувають небезпечні дні, коли удача може покинути у самий непідходящий момент. Це не обов’язково станеться, але ризик втрапити в халепу значно підвищується. Слід звернути увагу на точні дати несприятливих днів жовтня 2020 року, щоб бути готовими до вибриків долі. У жовтні буде 5 небезпечних днів

Небезпечні дні жовтня 2020 року: 2 жовтня – Повня в знаку Овна

Найнебезпечніша Повня завжди відбувається у вогняному знаку Овна. І 5 жовтня не буде виключенням. Місяць буде випромінювати максимум енергії руйнації, що спричинить негативний вплив на всі сфери життя. Астрологи вважають, що цей день дуже деструктивний і небезпечний. 5 жовтня не треба починати ніякі нові справи, краще взагалі «не відсвічувати».

У п’ятницю, 2 жовтня, важливо завершити всі важливі справи у бізнесі чи на роботі, не залишаючи їх на понеділок.

Небезпечні дні жовтня 2020 року: 14 жовтня – Меркурій розвертається у ретроград

Розворот Меркурія у зворотній напрямок руху, який розпочинається 14 жовтня, може суттєво порушити плани і важливі справи. Не виключено, що цього дня можна забути про щось важливе. Тому краще скласти список справ, щоб не забути про дані обіцянки.

Наступні кілька тижнів, а особливо 14 жовтня – у людей будуть виникати проблеми з пам’яттю, зосередженістю і увагою. Інформація буде приходити викривлена, через що зросте кількість пліток і обманів. Астрологи нен рекомендують 14 довтня робити важливі покупки, тому що продавчиня може обманути, або недодати здачі, навіть, не підозрюючи про це. В цей день можливі затримки з виплатами, з отриманням зарплатні. Не модна 14 жовтня оформлювати кредити і брати гроші в борг.

Небезпечні дні жовтня 2020 року: 18 жовтня – день ревнощів, жадібності і заздрості

Зростаючий Місяць у знаку Скорпіона, змусить багатьох відчути себе власниками. Хтось буде боротися з ревнощами, а комусь доведеться стримувати немотивовану агресію і злість або негатив. Чужі успіхи у багатьох людей будуть викликати заздрість.

Ситуація погіршиться через опозицію Венери і Нептуна. Протистояння цих двох планет не є негативним аспектом. Проте такий союз означає, що у стосунках між людьми буде постійно з’являтися якась недомовленість. 18 жовтня дуже незрозумілий і непередбачуваний день, коли багато людей будуть зосереджувати увагу на чужому щасті, а не на своєму.

Щоб уникнути проблем, астрологи радять звертати уваги не на чуже життя, а зосередитися на власних справах. Слід подивитися на себе і на те, що відбувається у Вашій душі, у Вашому серці.

Небезпечні дні жовтня 2020 року: 21 жовтня

Середа, 21 жовтня буде днем сварок і прояву егоїзму. Часто зростаючий Місяць у знаку Козерога провокує складнощі, але цього дня, 21 жовтня, все буде збільшено у масштабах. Астрологи внесли цей день у список небезпечних днів жовтня тому, що активний Місяць під впливом земної стихії, буде примушувати людей зациклюватися на думках лише про власну вигоду. Тому астрологи й не виключають, що кожен, кого Ви зустрінете цього дня, захоче щось отримати, не даючи нічого взамін.

У таких випадках не треба ображатися, тому що всі, хто в такий день ображається і починає сварки, втрачає удачу. У разі, якщо хтось звернеться за допомогою, слід обговорити умови. Астрологи не рекомендують 21 жовтня надавати допомогу задарма – щось потрібно отримати у відповідь, наприклад, також якусь послугу.

Небезпечні дні жовтня 2020 року: 25 жовтня – поєднання Сонця і Меркурія

Поєднання – це аспект, коли об’єкти стають в одну лінію. У даному випадку Сонце буде світити на Землю, а прямо перед ним розташується Меркурій. Таке розташування зазвичай приносить немало проблем і складнощів. Справа в тому, що Меркурій відноситься до стихії Вогню, але Сонце – у поєднанні, не підсилює позитивний вплив планети, а пригнічує його.

Коли у поєднанні знаходяться планети однієї стихії, це призводить до дисонансу. Тому 25 жовтня Меркурій в цей день буде не допомагати людям, а порушувати плани, вводити в оману і змушувати рухатися по завідомо неправильному шляхом. У зв’язку з цим астрологи радять не приймати важливих рішень. Краще займатися звичними справами і не ризикувати: тільки так можна буде обійти стороною неприємності.

Запрошуємо до обговорення!