Небезпечні дні – це дні, коли потрібно проявляти максимум обережності і уваги. Як правило, в небезпечні дні, енергетика планет і зірок деструктивно, тому астрологи пояснюють, чого слід остерігатися. Для вересня 2020 року астрологи виокремили 5 небезпечних днів, вказали точні дати і пояснили, як краще поводитися, щоб вберегтися від негараздів.

Небезпечні дні вересня 2020 року: 2 вересня – самий непередбачуваний день місяця

Цього дня на початку вересня проблеми спричинені одразу двома астрологічними подіями. Мається на увазі Повня у знаку Риб, а також початок опозиції Сатурна і Венери. Через ці події буде різкій сплеск хаотичної енергії.

Союз Повного Місяця і сузір’я Риб не найкращий. Під час такого поєднання, люди відчувають невпевненість і страхи. Цей союз провокує комплекси і сумніви.

2 вересня початок опозиції Венера і Сатурна додасть свого негативу. Венера і Сатурн – це дві планети, які мають абсолютно несхожий характер. Тому їх союз додасть бурхливих емоцій. Початок опозиції Венери і Сатурна зроблять день сумбурним, неприємним і при цьому — дуже динамічним. Плани будуть постійно змінюватися, зустрічі зриватимуться. Астрологи радять 2 вересня покладатися на свою силу волі і впевненість у собі.

Небезпечні дні вересня 2020 року: 6 вересня – проблеми у спілкуванні і в особистому житті

У неділю, 6 вересня, Венера переходить у сузір’я Лева. Це несприятливий день для романтичних знайомств і побачень. Венера не можне мирно ужитися зі стихією Вогню, особливо з її підопічним – знаком Лева. Адже Леву притаманний егоїзм, а кохання, якщо воно взаємне, не може жити у полоні такого почуття.

Зате такий день може бути сприятливим для фінансових справ. Але не для кохання. Тому краще не ризикувати і провести 6 вересня наодинці або спілкуватися у соцмережах.

Небезпечні дні вересня 2020 року: 10 вересня – день непорозуміння

Місяць спадає у знаку Близнюків, що створює між ними дисонанс. Це може спричинити сварки і конфлікти, призведе до великої кількості проблем.

У спілкуванні з колегами потрібно покладатися тільки на досвід і здоровий глузд. Краще не сперечатися, тому що довести свою правоту не вдасться. Намагаючись довести свою точку зору, 10 вересня можна лише втратити довіру і удачу і сильно ускладнити собі життя.

Небезпечні дні вересня 2020 року: 20 вересня – день внутрішнього дисонансу

Перший день перебування сильного Місяця у знаку Скорпіона, вважається не самим сприятливим періодом. В такі дні внутрішній світ людини наповнюється негативними емоціями. також, такий день приносить несподівані затримки, зміни планів, проблеми у стосунках. Така ситуація вдарить по багатьом людям, змушуючи їх переживати.

У відносинах між людьми постійно буде виникати напруження. Замість пошуку компромісів, люди закриються у собі і займуть захисну позицію. Фахівці не виключають, що, навіть найменше непорозуміння чи необачне слово, можуть призвести до скандалів і конфліктів.

Порада дня на 20 вересня: у спілкуванні потрібно бути тактовними. Всі справи краще завершувати, не залишаючи їх на потім.

Небезпечні дні вересня 2020 року: 30 вересня – день самокритики

Останній день першого місяця осені проходить під впливом Місяця, який знаходиться у Рибах. В цей день у багатьох людей з’явиться бажання зануритися у минуле, насварити себе за вчинки минулих днів. Астрологи застерігають від таких поведінки, тому що подібні думки погіршать настрій і сприятимуть появі нових страхів і психологічної нестабільності.

Порада дня на 30 вересня: астрологи вважають, що знайти сенс і позбутися тривоги, допоможе робота. Якщо відчуватиметься втома, ввечері краще займатися особистими справами.

Запрошуємо до обговорення!