Лютий 2020 року досить незвичайний: по-перше, на один день більше, бо це високосний рік. По-друге, в лютому буде важлива дзеркальна дата, яка буває дуже рідко – 20.02.2020. Ці астрологічні і нумерологічні події, як і Повний Місяць, спричинять небезпечні дні у лютому 2020 року. Всього астрологи назвали 5 таких дат і дали поради, чого остерігатися в такі дні.

Небезпечні дні лютого 2020 року: 6 лютого – день усамітнення

6 лютого зростаючий Місяць перебуває у сузір’ї Рака, тому, на думку астрологів, очікується сильний енергетичний дисонанс. Сімейні люди можуть побути у колі родини, проте не варто очікувати відкритості, доброти від усіх оточуючих. Дисонанс відобразиться на бажанні людей знаходити спільну мову і бути гнучкими у спілкуванні.

Астрологи радять 6 лютого насолоджуватися самотністю, якщо ніхто з найближчого оточення не проявить ініціативи і не запросить Вас відпочити після роботи і разом провести час..

Домогтися великих успіхів 6 лютого, швидше за все, не вийде. Це означає, що зайві амбіції в цей день будуть тільки заважати. Тому краще провести день у спокої.

Небезпечні дні лютого 2020 року: 9 лютого – Повний Місяць

Повний Місяць проходить у знаку Лева. В цей день Місяць буде проходити поряд з найближчою точкою орбіти Землі – наближається до перигею. Тому сила Місяця зросте ще більше, що не найкращим чином впливає, виходячи з сузір’я Лева.

Енергія стихії Вогню зіллється з активністю непередбачуваною Місяця. Через це найбільш проблемною сферою 9 лютого стане ділова. На щастя, це станеться у неділю, коли більшість людей не працює.

Зазвичай, у вихідні ми приділяємо більше часу особистим і домашнім  справам. Варто уникати їх, тому що з високою ймовірністю вони можуть не вийти. Астрологи рекомендують зробити 9 лютого днем відпочинку від будь-яких справ і обов’язків.

Небезпечні дні лютого 2020 року: 17 лютого – Меркурій стає ретроградним

Меркурій надзвичайно сильно впливає на події нашого життя і на настрій людей. У ретроградність Меркурія, люди стають більш легковажними і біль вразливими, схильними до образ. В цей час складно знаходити компроміси, знайомитися. Особливо небезпечним є день початку зворотного руху, тобто 17 лютого.

Це буде небезпечний понеділок, в який не слід виходити за рамки дозволеного. Можна зіткнутися з великими проблемами, тому краще просто займатися своїми поточними справами, виконувати свої обов’язки, не проявляти ініціативу, не давати нікому порожніх обіцянок і не домагатися свого хитрістю..

У період ретроградного Меркурія не бажано розпочинати нові справи, робити вартісні покупки, підписувати важливі угоди.

Небезпечні дні лютого 2020 року: 24 лютого – день інтелектуального спустошення

Понеділок, 24 лютого – перший день зростання Місяця у сузір’ї Риб. Це означає, що люди, які займаються інтелектуальною роботою, мають велику ймовірність зіштовхнутися з проблемами. Бо сузір’я Риб відповідає за мотивацію і кмітливість, але в перший день зростання Місяця, ефект майже завжди буває протилежним очікуваному.

Крім цього можливі стреси, підвищена тривожність і втома.

Не полегшує ситуацію складного дня, що це буде понеділок. У перший день тижня важливо не втратити впевненість у собі, так що всі можливі негаразди не варто сприймати надто близько до серця. Потрібно пам’ятати про те, що вони є частиною нашого життя

Небезпечні дні лютого 2020 року: 29 лютого – «високосний день»

Поточний рік – 2020, являється високосним, а 29 лютого – додатковий день, який випадає раз на чотири роки. Астрологи вважають 29 лютого днем найбільшої концентрації проблем і негараздів. Тому варто бути обережними у нових знайомствах і нових справах.

Не варто ризикувати і починати займатися чимось незвичним. На щастя, в цьому році — 29 число випадає на суботу, тому можна буде сфокусуватися на простих домашніх справах, відпочинку та релаксації.

Саме так і варто прожити цей день: у спокої і безтурботному відпочинку у колі людей, яким довіряєте.

Якщо ж Вам доведеться зайнятися роботою або якщо Вас чекає повноцінний робочий день, то потрібно бути дуже уважними і обережними.

29 лютого треба уникати великих витрат, сварок і негараздів. Навіть маленька проблема здатна буде перерости в цей день в щось грандіозне і неприємне.

На відміну від поганих днів, у лютому будуть і Дні сили