Небезпечні дні квітня 2020 року описали астрологи і назвали їх точні дати. У квітні буде 5 складних днів, коли не можна ризикувати. Небезпечні дні виникають через перебування планет і зірок у дисонансі. Тому дуже важливо правильно запланувати такі дні, щоб мінімізувати небезпеку і негативний вплив.

Небезпечні дні квітня 2020 року: середа, 1 квітня

1 квітня – день внутрішнього дисонансу. В цей день, 1 квітня, зростаючий Місяць перебуває у сузір’ї Рака. Водна стихія Рака у поєднанні з активним Місяцем змусить людей хвилюватися часто безпідставно, що породить багато внутрішніх проблем. Хвилювання і внутрішній неспокій, будуть породжувати спалахи егоїзму, зацикленості на собі.

Не варто у небезпечні дні, такі як 1 квітня, робити великі покупки — купуйте тільки саме необхідне.

В особистому житті деякі люди відчують поштовх до зрад. В такі дні складно протистояти різним спокусам, тому астрологи радять не показувати нікому свої негативні риси. Будь-яка агресія може спровокувати сварки, наслідки яких можуть бути катастрофічними.

Небезпечні дні квітня 2020 року, середа, 8 квітня

День непередбачуваних подій буде через Повний Місяць у сузір’ї Терезів. Ситуацію ускладнить те, що 8 квітня буде супермісяць, тобто Місяць буде у перигеї – найближча відстань до Землі. Через це він виглядатиме яскравіше.

Вважається, що в такі дні часто стаються такі речі, які не залежать від людини. При цьому досить рідко такі події бувають позитивними. Найголовніше — не піддатися в цей день паніці, не можна змінювати плани, а треба діяти згідно ним. Астрологи рекомендують залишатися спокійними в будь-якій ситуації. Тільки так можна буде стабілізувати своє становище.

Небезпечні дні квітня 2020 року, субота, 11 квітня

Місяць встановлює жорсткі рамки цього дня. В цю суботу наш супутник перебуває у знаку Стрільця, що може принести багатьом людям неприємні події. Неприємності ж можуть призвести до зміни планів, часто в останній момент. Наприклад, запланований відпочинок, доведеться перенести через якісь невідкладні справи. Тому субота може стати нервовою, а на фоні загального складного становища у країні, може статися нервовий зрив. Потрібно налаштуватися на позитив, принаймні бути готовим до зриву планів, щоб спокійно їх сприймати.

Небезпечні дні квітня 2020 року, понеділок, 20 квітня

Астрологи назвали цей небезпечний день – днем обману і ревнощів. Овен, у якому перебуває спадаючий Місяць, своєю енергетикою і нестриманістю, буде провокувати багато негативних дій. Люди будуть намагатися маніпулювати, прикидатися, обманювати, часто ревнувати безпідставно. Добре день пройде у тих людей, хто вміє і бажає робити щось для інших.

В цей день не можна перекладати відповідальність на інших, не варто критикувати безпричинно, щоб не створювати конфліктні ситуації. Не можна добиватися бажаного, використовуючи вдавання і обман.

Небезпечні дні квітня 2020 року, п’ятниця, 24 квітня

День конфліктів і сварок прогнозують фахівці в час зростання Місяця у знаку Тільця 24 квітня. Зросте число конфліктів і непорозумінь в робочих питаннях, в особистих, у спілкуванні зі знайомими. Варто уникати скупчення людей, не треба брати участь у дискусіях – вони будуть контрпродуктивними.

Не варто робити покупки чи планувати поїздку, хай і не далеко. Це пов’язано з тим, що люди будуть схильні до обману, будуть різкі зміни настрою. Особливо небезпечним буде спілкування з людьми, які мають запальний, імпульсивний характер.