Кожного місяця існують дні, які можуть бути дуже позитивними і навпаки – вкрай негативними. Астрологи визначили небезпечні дні червня 2019 року. Така інформація допоможе краще планувати свої дні, щоб убезпечити себе від різних неприємностей.

Небезпечні дні червня 2019 року: 10 червня

Аспект тригону Місяця з Плутоном буде вселяти у людей невпевненість, страхи та комплекси. Така ситуація призведе до руйнування багатьох планів, надій і стосунків. Ті справи, які заплановані на цей день, будуть зриватися по незрозумілим для Вас причинам, з’явиться безліч проблем і негараздів, на вирішення яких піде багато сил та енергії. В цей день на людей очікує тривога, низька самооцінка і продуктивність, образи.

Щоб мінімізувати негативний вплив на справи від такого стану, потрібно зменшити до мінімуму спілкування. На допомогу прийдуть афірмації, медитації та інші духовні практики, які допоможуть відновити та підтримувати душевну гармонію.

Небезпечні дні червня 2019 року: 14 червня

Місяць, який перебуватиме у сузір’ї Скорпіона – не найсприятливіше поєднання за своїм впливом на людей. Така розстановка на небі спонукатиме прояв у людей егоїзму і самолюбства, на перше місце люди будуть ставити свої інтереси та бажання, не враховуючи почуття оточуючих. Обіцянка та домовленості будуть порушені, в цей день Ви можете дізнатися хто друг, а хто ворог.

Для того, щоб убезпечити себе, езотерики радять мінімізувати спілкування, не провокувати конфлікти та сварки, не приховувати образи – такі емоції призведуть до поганого настрою та смутку.

Небезпечні дні червня 2019 року: 21 червня

21 червня — це перший день переходу ретроградного Нептуна в спадаючий Місяць у знаку Терезів. Астрологи радять бути в цей день вкрай обережними, адже наслідки подій і вчинків, які будуть зроблені 21 червня 2019 року, відображатимуться на подальшому житті.

Поради астрологів на цей день: потрібно простіше дивитися на світ і події, які будуть відбуватися, навіть, якщо вони будуть і не самими приємними. Не втрачайте можливостей і використовуйте щасливі збіги, які стануться цього дня – це допоможе виконати задумане.

Небезпечні дні червня 2019 року: 27 червня

Спадаючий Місяць в знаку Овна, буде не здатним впоратися з енергією цього вогняного знаку. Тому це буде провокувати агресивність, сварки та конфлікти. Люди стануть агресивними, імпульсивними і з негативним настроєм.

Квадратура Місяця з Марсом ще більше поглибить і дасть поштовх тому, що нормою дня у спілкуванні стане грубість, хамство та негативні емоції. Своєї мети часто будуть намагатися досягти за допомогою сили та агресивної поведінки. Не варто планувати в цей день зустрічей, складних переговорів – їх результат буде дуже непередбачуваним.