Астрологи вважають, що на Молодик відбувається оновлення всього, що це час кардинальних змін і започаткувань. Проте часто Місяць у Молодик приносить хвилювання і додає проблем. Молодик по-різному впливає на знаки Зодіаку. Це залежить від перебування Молодика у конкретному сузір’ї астрологічного кола.

Молодик у березні 2020 року, його особливості через перебування у сузір’ї Овна

У перший весняний місяць 2020 року Молодик настає 24 березня. Він проходить через сузір’я вогняного знаку Овна, що спричинить певну турбулентність у житті багатьох людей. В день Молодика можуть виникнути відчуття прихованого страху, всіх думок, які асоціюються з біллю і невдачами. Проте астрологи вважають, що це будуть очищаючі відчуття. Через події, які відбуваються у світі, Молодик може загострити проблеми, страхи, нестриманість.

Молодик 24 березня 2020 року знаходиться під впливом Сатурна, який буде налаштований позитивно.

Головна тема цього Молодика: сім’я, карма, минулі втілення, а також емоційне зцілення і духовне зростання. Тому астрологи радять проявити терпіння і наполегливо боротися за своє щастя.

Молодик у березні 2020 року, застереження астрологів

У вівторок, 24 березня на Молодик, люди більш чутливі до чужих висловлювань і вчинків. Якщо хтось в оточенні у вівторок буде вчиняти дивно або погано, не варто зчиняти скандал і висловлювати незадоволення, засуджуючі чужі рішення. Астрологи радять приділити час собі, очищенню своїх думок від негативу, направити сили на допомогу тим, ким Ви опікуєтесь.

Молодик у сузір’ї Овна буде провокувати агресію і підвищену емоційність. Тому важливо контролювати свої емоції і не нервувати. Краще проаналізувати свою поведінку, свої вчинки і їх мотивацію, щоб зробити висновки на майбутнє. На Молодик добре відкидати від себе все зайве, що емоційно і енергетично стримує Ваш розвиток. Проаналізувавши події попереднього місяця, можна віднайти баланс і внутрішню рівновагу.

Запрошуємо до обговорення!