Фаза Місяця беззаперечно впливає на всі живі організми, як на людей, так і на рослинний світ. Молодик і Повний Місяць мають свої астрологічні характеристики впливу. Думка астролога Катерини Солоняк, про те, що принесе Молодик 24 березня 2020 року, змушує задуматися

Молодик 24 березня 2020 року, думка астролога Катерини Солоняк

Сьогодні Молодик (11:27:14 за київським часом) відбувається в апогеї місячної орбіти. Апогей – це точка орбіти найбільш віддалена від центру Землі. Сьогодні відбувається поєднання Сонця, Місяця і Чорного Місяця.

На думку астролога Катерини Солоняк, Молодик 24 березня 2020 року закладає тенденцію на весь майбутній місяць. ЇЇ можна сформулювати так: «Кожен сам за себе, у кожного свої цілі, які і визначають методи і засоби». Або ж інший тренд, який бачить Антоніна Солоняк в певної групи людей: «Буду робити тільки те, чого хочу сам, і ніхто мені не буде вказувати, бо мені це не потрібно».

Наслідки таких дій будуть різні, але вони обов’язково проявляться у різних сферах життя.

Загальні поради від астрологів на Молодик 24 березня 2020 року можуть допомогти зорієнтуватися, як краще поводитися у складний період. Головне – не втрачати витримки і керуватися здоровим глуздом у всьому.

Запрошуємо до обговорення!