Місячне затемнення 5 червня 2020 року відкриває коридор затемнень, яке триває до липня. Поради астролога Анжели Перл на цей день допоможуть представникам всіх знаків Зодіаку зрозуміти, які шанси надає Всесвіт у період коридору затемнень.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року починає коридор затемнень: загальні поради астролога Анжели Перл

Коридор затемнення починається 5 червня, коли настає Повний Місяць і відбувається напівтіньове місячне затемнення о 22-12 за київським часом. Закінчується коридор затемнення через місяць – 5 липня. У цей період з 5 червня по 5 липня астролог не рекомендує планувати серйозні справи і нові проекти. Події будуть швидко змінюватися і тому те, що запланували вчора, стає вже не актуальним на сьогодні. Особливо невдалими будуть рішення, які прийняті у день затемнення (будь-якого). Початок коридору затемнень — гарний час, щоб направити всі свої сили на завершення чогось важливого, щоб пізніше почати новий життєвий цикл, повний звершень і перемог.

Здоров’я

З 5 червня по 5 липня не варто проводити хірургічні операції, крім екстрених випадків. Особливо не можна планувати косметичні операції, тому що бажання змінитися може стати причиною не тільки проблем зі здоров’ям або хвороби, а й поганого настрою, бо результат не задовольнить.

Особисті стосунки

Анжела Перл не радить у день затемнення брати шлюб, якщо немає повної і беззаперечної впевненості у партнері. Шлюб, який укладень в день затемнення, вважається дуже міцним. Однак, якщо все ж таки станеться розлучення, воно буде дуже тривалим  нагадуватиме найстрашніші кошмари, що здійснилися.

5 числа важливо усіма силами уникати сварок і конфліктів, слідкувати за настроєм. Повня 5 червня проходить поблизу зірки Антарес, енергетика якої буде провокувати прояв сильних емоцій. Якщо 5 червня почати сваритися, то це відкриє шлях серйозним випробуванням на міцність.

Вплив Марсу і Венери

Венера – планета не тільки краси і молодості, а ще й фінансів, може принести деякі складнощі у матеріальну сферу і в особисті стосунки. Тому потрібно бути дуже стриманими.

Марс – покровитель війни і досить агресивна планета, буде впливати на емоції не найкращим чином, заважаючи нормальним стосункам між партнерами.

Вплив затемнення

Найбільш вразливі до затемнення – Стрільці, Близнюки і Риби. Тому астролог радить в першу чергу цим знакам Зодіаку не вплутуватися у різні авантюри, бути обачними і не підпадати під вплив чужих думок і позиції.

Успіх залишиться з тим, хто буде продовжувати свій розвиток: навчатися, створювати гармонійні стосунки, не буде противитися необхідним змінам. Вміння адаптуватися і гнучкий підхід у справах дозволять завершити розпочаті проекти, якщо справа дійсно просувається, а не застигла на одному місці.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року відбувається у сузір’ї Стрільця. Під впливом цього знаку можна отримати допомогу у вирішенні складних ситуацій за умови: слідувати своїм переконанням, але не нав’язувати їх оточуючим людям.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року відкриває коридор затемнень: поради астролога Анжели Перл на цей день для всіх знаків Зодіаку
Місячне затемнення 5 червня 2020 року відкриває коридор затемнень

Місячне затемнення 5 червня 2020 року: поради астролога Анжели Перл для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Місячне затемнення відбувається у 9 Домі гороскопу, який відповідає за пошук сенсу життя. Для Овна в цей день важливо зберігати гнучкий розум і не потурати своїм емоціям.

Місячне затемнення 5 червня принесе завершення справ. Також, воно може відкрити таємниці і навіть виявити ворогів, які заважають щасливому життю Овна.

Тілець

У Тільця затемнення відбувається у фінансовому Домі. Тому саме в цій сфері діяльності потрібно проявляти винахідливість і вміння пристосовуватися до змін. Астролог Анжела Перл не радить брати чи давати гроші у борг. Це стосується і кредитів – не треба брати гроші в установ протягом всього коридору затемнень.

Близнюки

Представникам цього знаку Зодіаку астролог прогнозує зміни в особистому житті. Перебування Марсу у 10 Домі гороскопу Близнюків принесе нові зустрічі чи розлучення, зміну статусу. Атмосфера може бути досить нервовою і емоційною. Тому астролог радить Близнюкам не приймати рішення зопалу під впливом емоцій. Потрібно спробувати спокійно (філософськи) ставитися до різких життєвих змін.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року: що рекомендує астролог Анжела Перл Раку, Леву і Діві

Рак

Представникам знаку Рака потрібно звернути увагу на своє здоров’я, змінити образ життя. У цьому можуть допомогти поради астрологів щодо правильного харчування Рака. Варто відмовитися від шкідливих звичок, намагатися займатися помірними фізичними вправами. Ймовірне вирішення юридичних питань, якщо вони були у Вас.

Лев

Невизначеність особистих стосунків очікує на Лева. Астрологічні події можуть спровокувати зовсім різні ситуації. Стосунки Лева з коханою людиною можуть мати новий розвиток і перейдуть на інший рівень. Або ж вони завершаться через з’ясування дуже неприємних таємниць. Тому Леву потрібно бути обачливим в особистих стосунках.

Діва

Астролог Анжела Перл рекомендує Діві звернути увагу на питаннях, які пов’язані з нерухомістю і місцем Вашого проживання. Ці два питання стануть найважливішими 5 червня і на весь період коридору затемнення. Повня висвітлює все потаємне, а затемнення може загострити питання в цій сфері. Вирішення обох питань буде вдалим, якщо виключити конфлікти і навчитися знаходити компромісні рішення.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року: поради астролога Анжели Перл для Терезів, Скорпіону і Стрільцю

Терези

Місячне затемнення 5 червня проходить у 3 Домі гороскопу Терезів. На цей час астролог не радить сідати за кермо, купувати або продавати авто. Також, це затемнення стосується і відносин з родичами. Ймовірно Терезам доведеться вирішувати проблеми членів родини.

Скорпіон

Затемнення, яке відриває коридор затемнень, у Скорпіона загострить питання,Ю які пов’язані з особистими фінансами. Якщо представники цього знак будуть проявляти обережність і обачність, відмовляться від авантюр і ризикованих проектів, то все буде добре. Вміння Скорпіона швидко підлаштовуватися під нові обставини, що змінилися, принесе успіх.

Стрілець

Дане місячне затемнення дозволить Стрільцю завершити необхідні справи і побачити горизонти майбутнього. Астролог Анжела Перл не виключає, що у житті Стрільця відбудуться зміни, які пов’язані х переїздом або зі зміною кола спілкування.

Місячне затемнення 5 червня 2020 року: що рекомендує астролог Анжелиа Перл Козерогу, Водолію і Рибам

Козеріг

Місячне затемнення відбувається в останньому 12 Домі гороскопу Козерога. Цей Дом – підбиття підсумків і планування майбутнього. Анжели Перл радить Козерогу визначитися зі своїми планами на найближчі півтора роки. Це може бути як навчанні і отримання нових навичок у новому напрямку роботи, так і завершення довготривалих проектів.

Водолій

Водолій проживатиме місячне затемнення в 11 Домі друзів. В період самого затемнення і протягом всього коридору затемнення, водолій повинен бути пильним і не довіряти малознайомим людям. Навіть, якщо вони Вам сподобалися. Астролог не виключає нове коло спілкування, що вплине на зміни у житті.

Риби

Кар’єра і нові напрямки у житті повинні стати у центрі уваги для Риб, тому що місячне затемнення відбувається у 10 Домі гороскопу. Тому Риби повинні бути готовими до змін і творчого натхнення. Сила волі Риб і бажання бути успішними, допоможуть реалізувати амбітні плани.