Для деяких знаків Зодіаку з 13 по 17 жовтня 2020 року настає сприятливий час. Такий позитив принесе протистояння Марсу і Сонця. Енергетика Марсу дуже потужна і творча під час протистояння з Сонцем, адже воно робить червону планету джерелом удачі і позитивної енергії. Це означає, що всі отримають свій шматочок удачі. Астрологи розповіли, кому найбільше удачі принесе це протистояння.

Кому принесе удачу протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року: вогняні знаки – Овен, Лев і Стрілець

Кому принесе удачу протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року
Протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року принесе успіх людям вогняної стихії

Марс – планета стихії Вогню, яка опікується знаком Овна, Лева і Стрільця. Тому люди цієї стихії отримають найбільшу підтримку свого покровителя.

Найперше, у чому пощастить представникам вогняної стихії – це перетворення негативних емоцій і почуттів на позитивні. Агресія і грубощі заміняться на силу волі і бажання боротися і перемагати.

Прийдешній тиждень цим трьом знакам багато удачі у фінансовій і в діловій сферах. Якщо представники цих трьох знаків хочуть провести якийсь обмін, то він буде успішним. Наприклад, обмін квартири чи автомобіля.

Якщо представник Овна, Лева або Стрільця перебуває у пошуку своєї другої половинки, протистояння Марсу і Сонця посприяє їм. Вогняна стихія Марсу і потужна енергетика Сонця, наповнять цих людей харизмою і чарівністю, що допоможе сподобатися будь-кому. Тому, астрологи радять цим людям планувати на цей тиждень публічні виступи, великі заходи, ділові перемовини. Овен, Лев і Стрілець під впливом протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року, можуть отримати підвищення, добитися визнання у новій справі.

Яким знакам Зодіаку принесе удачу протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року — Близнюки і Водолій

Представникам цих знаків дане протистояння допоможе у творчій діяльності. Марс суттєво підвищує інтуїцію представникам повітряної стихії – Близнюків і Водолія. На них очікує великий успіх.

В перший день протистояння Марса і Сонця – 13 жовтня 2020 року, фахівці рекомендують цим знакам провести прибирання в домівці, переставити меблі, прикрасити домівку. Дуже важливо створити в домівці затишок і сприятливу обстановку.

У Близнюків і Водолія протягом цього тижня буде багато сил і енергії, тому можна займатися спортом, подорожувати, їздити у відрядження. Для них корисно постійно рухатися і весь час бути активними.

Діва і Скорпіон отримають удачу від протистояння Марсу і Сонця з 13 по 17 жовтня 2020 року

Представники цих двох Знаків Зодіаку часто досить повільні і позбавлені сил. Але цього тижня протистояння Марсу і Сонця, сприятливо позначиться на їх енергетиці. В них виникне бажанні йти вперед і ламати усталені правила заради досягнення мети.

Діва і Скорпіон останнім часом відчували нестачу внутрішньої сили, не могли бути наполегливим і проникливим. З 13 жовтня до них все це повернеться, так що представників Діви і Скорпіона чекають великі успіхи у різних сферах життя. Потрібно лише пам’ятати: немає нічого неможливого — є лише мало докладених зусиль.

Запрошуємо до обговорення!