Карма — це зв’язок між причинами та наслідками від дій чи бездіяльності. Езотерики виокремили 7 знаків Зодіаку, які отримають кармічні одкровення на кінець травня 2019 року.

Кінець травня дуже енергетично сильний час, адже для багатьох складна весна переходить о продуктивне літо. Всесвіт готує ці зодіакальні знаки до підбиття підсумків весни, а деяких – і всього першого півріччя 2019 року. Кожен отримає по заслугам.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Овна

Овен отримає безліч шансів для змін у житті: нові знайомства і нові люди в оточенні, можливість змінити сферу діяльності та місця проживання. Однак Овну варто дуже ретельно все обдумати – чи готові Ви до таких змін? Чи готові Ви відмовитися від звичного? Якщо Овен не боїться ризикувати, то вже в червні він може розпочати зовсім інше життя, без вороття до минулого, кінець травня 2019 року — період для підготовки і прийняття цього доленосного рішення.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Близнюків

Для Близнюків буде справжнє одкровення – вони дізнаються, що їх кохають. Таке зізнання Близнюки можуть отримати у найближчі дні і воно буде в силах змінити Ваше життя. Можливо, це таку людина, на яку Ви очікували все життя, а може – Ви хотіли побачити від знайомої людини знаки уваги, а тут буде одразу зізнання.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Рака

Раки відчують везіння завдяки схильності зірок – Вам все буде вдаватися: від дрібниць до самих потаємних бажань. Єдине застереження від езотериків – не розповідайте про свої плани нікому. Чим менше Ви говорите про них, тим чіткіше ці плани будуть реалізовуватись.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Лева

Леви наполегливо працювали з самого початку року. Тому Ви будете отримувати дари, на які по-справжньому заслуговуєте. Це можуть бути і подарунки-сюрпризи від рідних, так і співпадіння, на які Ви навіть не очікували. Скористайтеся цими дарами долі.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Козерога

Для Козерога не все однозначно, вам карма підготувала успіх в чомусь одному: чи то в коханні, чи то у справах, чи то у спілкуванні – як доля розпорядиться, так все і станеться. Козероги повинні розуміти, що ця удача – підказка Всесвіту, поштовх на шлях, по якому Вам варто йти.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Водолія

Астрологи вважають, що Водолії будуть переживати найяскравіші і успішніші періоди поточного року. Уже в червні прихильність зірок дещо зменшиться. Тому Водолію варто поспішити  і максимально використати всі шанси, які в кінці травня надає доля.

Кармічні одкровення на кінець травня 2019 року для Риб

Риби нарешті зможуть подолати свою розслабленість і лінощі, які переслідували їх всі післясвяткові травневі дні. І це буде дуже своєчасно, адже для Риб в кінці травня відкриються можливості для нових можливостей заробітку. Звичайно, Рибам доведеться прикласти зусилля, але фінансовий виграш буде вартий потраченої енергії та часу. Будьте уважні у скористайтеся такою нагодою.