Гороскоп на тиждень  з 26 листопада по 2 грудня 2018 року дасть підказки від астрологів для всіх знаків Зодіаку. Зорі покажуть га що потрібно звернути уваги, а чого потрібно уникати. Сприятливі дні на цьому тижні 27, 28, 29 листопада та 1 грудня.

Гороскоп з 26 листопада по 2 грудня 2018 року для Овнів, Тільців та Близнюків

Овен

На початку грудня Овни будуть наповнені енергією, але не потрібно бути надто активними. Потрібно бути врівноваженими, та контролювати свої емоції та слова, щоб не настроїти проти себе друзів та колег. Підвищена активність може спричинити травматизм, усе потрібно робити без надмірного ентузіазму. В особистому житті може бути не все добре через імпульсивну поведінку та нестриманість.

Тілець

Цей знак зодіаку на цьому тижні будуть наповнювати незвичайні ідеї. Зорі рекомендують Тільцям прислухатись до своєї інтуїції, у тому числі й в особистих питаннях. Астрологи радять придивлятись до подарунків долі і серйозно братись до роботи, це може дати шанс на підвищення вже до Нового року. В особистому житті буде все добре.

Близнюки

На цьому тижні на Близнюків буде впливати Марс. Не можна довіряти усім підряд – вас можуть навмисно дезінформувати, тому потрібно особисто перевіряти всю інформацію. Перед прийняттям рішення, Близнюки повинні проаналізувати всі можливі варіанти розвитку подій. Імпульсивним та авантюрним Близнюкам не повезе. Н цьому тижні Близнюки самі вирішують, що будуть робити зі своїм життям далі – у всіх сферах свого життя.

Гороскоп з 26 листопада по 2 грудня 2018 року для Раків, Левів та Діви

Рак

Зорі радять не боятись ризикувати – цей тиждень створений для ризиків, але потрібно прикладати зусилля та діяти, щоб щось отримати. Астрологи обіцяють грошові надходження, але частину грошей потрібно обов’язково відкласти на майбутнє.

Лев

На роботі у Левів складеться спокійна атмосфера, в особистому житті буде все благополучно. Після 27 грудня потрібно бути готовими до фінансовому потоку – прогнозується, що доходи суттєво зростуть. Якщо Лев планував відкрити свою справу – це найкращий час.

Діви

На початку цього періоду на Діву очкують грошові надходження, як результат попередньої наполегливої праці. Зірки радять бути заощадливими – в майбутньому можуть бути фінансові труднощі. Існує ризик, що Діва може стати єдиним годувальником сім’і.

Гороскоп з 26 листопада по 2 грудня 2018 року для Терезів, Скорпіонів та Стрільців

Терези

Цей тиждень дуже важливий для Терезів, потрібно вирішити: влаштовує вас таке життя чи ні.  Якщо так – все залишиться  як і раніше. Якщо ні – потрібно бути до самих рішучих дій. Розташування зірок вказує на те, що Терези зможуть зробити вірний крок. В професійній сфері все буде дуже успішним. В особистому житті одруженим Терезам не можна навіть думати про зраду. А от одинакам можна робити все що заманеться.

Скорпіон

На цьому тижні Скорпіонам потрібно завершити всі розпочаті справи. Але розраховувати лише на себе – ніякої допомоги не буде. Якщо Скорпіон буде винахідливий та наполегливість, то все вийде. На вихідні можна пройтись по магазинам та зробити собі приємні подарунки.

Стрільці

З самого початку тижню у Стрільців можуть бути приємні новини, можливо підвищення чи надбавка до зарплатні. Схоже на те, що Стрільці змогли справити приємне враження на керівництво. У зв’язку з цим, можливо знадобиться відвідувати курси підвищення кваліфікації або освоювати нові навички. Зорі радять не лінуватись і все вийде.

Гороскоп з 26 листопада по 2 грудня 2018 року для Козерогів, Водоліїв та Риб

Козеріг

Для цього знаку не самий кращий тиждень. Причина – відсутність критичного мислення. Не потрібно кидатися в крайнощі, а тверезо оцінювати свої можливості. Потрібно діяти тільки добре все продумав.

Водолій

Для Водолія буде дуже плідний період. До 5 грудня потрібно буде займатися поточними справами, проаналізувати недоліки в роботі та досягнення за 2018 рік. Багато що може відкритись у відносинах з друзями та близькими. Але Водолій повинен пам’ятати, що він не несе непогрішиму істину, а звичайна людина, яка може помилятися. До кінця грудня все поступово уляжеться та можна буде почати будувати плани на 2019 рік. Вільний час краще присвятити своїй людині, це тільки це зміцнить ваші почуття.

Риби

Рибам доведеться пережити неприємні моменти, спілкуючись с бізнес-партнерами і своєю другою половинкою. Не потрапити в неприємні ситуації допоможуть тактовність та гнучкість. Рибам потрібно бути привітливими та доброзичливими, але не дозволяйте нікому перетинати ваші особисті межі. І самі притримуйтесь цього принципу.  Найважче Рибам буде 5-6 грудня. Потрібно відкласти важливі справи, дивитись на життя оптимістично та з гумором.