Астрологи Тамара і Павло Глоба склали гороскоп дня на завтра, 30 травня 2019 року. Це буде 26 місячний день у сузір’ї Овна. Астрологи вважають четвер, 30 травня, досить небезпечним днем з великими ризиками через сварки і непорозуміння у спілкуванні.

Гороскоп від Тамари і Павла Глоби на завтра 30 травня 2019 року, загальна характеристика

Символ дня – жаба, болото.

Жаба, як і змія – символізують мудрість, але їх мудрість не приносить користі людині, через те, що її підстерігає оманлива впевненість у своїх досягненнях. Це один із самих критичних і небезпечних днів, коли люди лаються, марно метушаться, витрачають багато енергії на пустопорожні балачки. Саме через це людина може надмірно витратити свої життєві сили, тому у всіх священних текстах звучать застереження від втрати енергії.

В 26 Місячний день краще утриматися від великої активності, бути виваженими і варто більше відпочивати. Якщо в цей день людину охоплює бажання приписати собі всі заслуги — це, зокрема, результат неправильно прожитого 11 місячного дня. В такому випадку необхідно відсікати помилкові зв’язки і контакти, слідкувати за колом оточення і з ким відбувається спілкування. Треба прагнути до пізнання життя, виявлення гіршого в людях, щоб тверезо оцінювати дійсність, щоб були зняті всі маски. В іншому випадку над Вами будуть насміхатися, глумитися, проявляти зверхність і грубий матеріалізм. У протилежносты дванадцятому дню, в 26 день Місяця впливати на серцевий центр — анахата-чакру – протипоказано.

Гороскоп від Тамари і Павла Глоби на завтра 30 травня 2019 року, на що можна очікувати

Великий ризик пограбувань існує в 26 Місячний день. Якщо виходячи з дому, Ви зустрінете людину з повними торбами чи відрами, то можете вважати, що йдете вірним шляхом. Якщо уві сні чи наяву побачите блискавку – це застереження, що у Вас вирує гординя і марнославство.

Люди, народжені в цей день, покликані все життя мовчати, давати обітниці, обіцянки і виконувати їх, брати на себе будь-яку аскезу.

Камені 26 Місячного дня — аурипігмент, жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.