Початок тижня у багатьох представників зодіакального кола може бути ускладнений через різні ситуації. Проте гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року вказує, що ближче до вихідних ситуацій покращиться. Загалом, зорі і планети на початку лютого будуть гармонійними і творчими.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Овна

Під протекторатом планети-покровителя Марсу, Овен завжди має набір цілей і задач. Проте астролог Василина Володіна радить цього тижня зменшити цей список і зосередитись на головному. Всі другорядні завдання потрібно відкласти на потім. Для Овна цього тижня необхідна повна зосередженість і замученість у важливий процес.

В діловій сфері і на роботі Овен повинен бути готовим до динамічного тижня. У представників даного знаку Зодіаку є шанси здобути перемогу, доклавши до цього мінімум зусиль.

В особистому житті Овна ситуація буде менш сприятлива, але на вихідних зорі і планети допоможуть відновити позитивний настрій у стосунках з другою половинкою і з членами родини.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Тільця

Сприятливими для удачі Тільця цього тижня будуть 3 стрижня: довгострокове планування, обережність і віра в себе. Не варто поспішати у робочих питаннях і у фінансовій сфері. Гороскоп радить у складних ситуаціях, а також наприкінці тижня звертати увагу на підказки інтуїції, яку підсилить позитивне налаштування Всесвіту.

Тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року сприятливий для Тільця у наполегливій праці, укладанні угод, а також – для вартісних придбань.

Щоб мати найкращі результати у справах, Тельцям доведеться боротися з апатією і втомою. У цьому їм допоможуть духовні практики: медитація, афірмації, йога.

В особистому житті Тільцю  доведеться визначитися зі своїми почуттями. На цьому тижні представникам цього знаку вдасться зрозуміти, як вони ставляться до тієї чи іншої людини — потрібні їм відносини чи ні. Відповіді будуть з’являтися поступово.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Близнюків

На початку тижня зорі і планети будуть у не самому сприятливому розташуванні до Близнюків. Тому гороскоп попереджає представників цього знаку: Вам доведеться зіштовхнутися з певними проблемами у справах, роботі і в особистому житті. Можливо, Близнюкам варто переглянути пріоритети і життєві принципи.

Наприкінці тижня енергетика космосу стабілізується, тому можна буде працювати і займатися будь-якими справами, не відволікаючись ні на що навколо.

На вихідні астролог вважає, що для Близнюків буде добре змінити обстановку. Ділові або особисті поїздки піднімуть настрій, як і помірний шопінг, розваги, нові знайомства, флірт і романтика. Сімейним Близнюкам можна побути разом з близькими і дорогими людьми.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Рака

Порада астролога на цей тиждень для Рака: Ви повинні уникати сварок і конфліктів, бо негатив буде руйнувати Вашу удачу. Навіть у віддаленій перспективі. Рак може посваритися з другою половинкою, що призведе до розставання. А конфлікти на роботі можуть спровокувати звільнення.

Гороскоп Василини Володіної попереджає, що образи будуть вкрай руйнівними для енергетики цих людей. Бажано залишити все погане позаду, щоб не перетворювати невеликі негаразди в проблеми вселенського масштабу. Тому для Рака головне – стриманість і ще раз – стриманість.

Багато проблем починаються саме з руйнації енергетики. Тому бажано підвищувати її рівень прогулянками на свіжому повітрі, приємним спілкуванням, улюбленими заняттями. Для Рака важливо пройти цей тиждень з мінімальними втратами.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Лева

Неоднозначний і сповнений протиріч очікує тиждень на Лева. Гороскоп Василини Володіної радить представникам цього знаку довіряти своєму внутрішньому голосу.

Удача відвернеться від Левів, якщо вони будуть зловживати допомогою оточуючих і перекладати на них свою відповідальність.

Лев повинен остерігатися лицемірства і брехні з боку колег і знайомих, інакше це може призвести до негативних наслідків. Гороскоп Василини Володіної радить уникати спілкування з людьми, які не заслужили довіру.

В особистому житті представникам знаку Лева краще уникати активності і ініціативи: хай все відбувається так, як повинно бути, без Вашого активного втручання.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Діви

Серед усіх представників зодіакального кола, на Діву очікує досить вдалий і позитивний тиждень. На думку астролога Василини Володіної – прийдешній тиждень удача практично постійно буде поряд. Це сприятливий період для здійснення задуманого і втілення в життя самих амбітних планів. У фінансовій сфері тиждень для Діви пройде під егідою творчої енергії, яка дозволить знайти нову мотивацію і бажання йти вперед.

Зараз не потрібно занадто багато думати про те, що буде потім, краще сфокусуватися на тому, що є в житті зараз. Гороскоп Василини Володіної підказує Діві, що ключем до успіху може стати інша людина.

Можливо, Діви знайдуть для себе когось, хто зможе надихнути на великі звершення, дати сміливість і віру в свої сили. Цей тиждень допоможе пролити світло на те, що до сих пір було невідомим, — на правду, яку комусь вигідно було приховувати.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Терезів

В перші два дні тижня зорі і планети будуть у несприятливому розташуванні до Терезів. Це може негативно позначитися на вмінні заробляти і витрачати гроші. Тому всі покупки краще перенести на п’ятницю або суботу.

В особистому житті на людей, народжених під сузір’ям Терезів, можуть очікувати приємні відкриття. Можливо хтось з оточення освідчиться у своїх почуттях, а може – викаже захоплення талантами і вміннями Терезів. Гороскоп Василини Володіної радить сприймати такі зізнання не як лестощі і брехню, а як – правду.

Головне правило тижня для Терезів: у скрутну хвилину менше переживати через дрібниці і більше відпочивати.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Скорпіона

Представники Скорпіона можуть змінити життя на краще цього тижня тому, що зорі і планети будуть вкрай прихильними до них. Хоча для цього і доведеться прикласти зусилля і попрацювати над своїм світоглядом і над впевненістю в собі. Також, Скорпіон повинен позбутися такого руйнівного почуття – як заздрощі.

В особистому житті гороскоп Василини Володіної радить Скорпіону позбутися ревнощів і брехні зі свого боку. Варто пильно стежити за своїми думками, адже вони матеріальні. Всім Скорпіонам, хто знаходиться в пошуках другої половинки, бажано зберігати оптимізм і ділитися ним з оточуючими. Це дозволить показати себе з кращого боку і залишити про себе приємне перше враження.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Стрільця

Стрілець цього тижня буде ще більше харизматичним і чарівним, бо енергетика зірок і планет буде творчою, потужною і яскравою.

Самотні представники Стрільця можуть знайти свою другу половинку. А Стрілець, який перебуває у сталих стосунках, переведе їх на зовсім інший рівень. Гороскоп Василини Володіної вважає, що цього тижня можна освідчуватися у коханні, спільно планувати майбутнє, розважатися, влаштовувати нестандартні побачення.

В кінці тижня вплив планет і зірок може стати дещо негативним, тому Стрілець 6 і 7 лютого повинен поводитися більш обачливо, якщо очікуються важливі перемовини. Якщо таке не передбачається, то хвилюватися нічого, бо в поточних справах все буде добре.

На вихідні для Стрільця сприятливими будуть покупки, зміна стилю, нові знайомства.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Козерога

Для Козерога гороскоп на цей тиждень не радить поринати у минули і оглядатися назад. Вам необхідно дивитися далеко за обрій. Астролог рекомендує повірити в себе і жити завтрашнім днем, щоб не думати про скоєні помилки і погані емоції.

В діловій для Козерога сфері прийшов час діяти. Цей період буде дуже динамічним і сприятливим, тому його можна повністю присвятити роботі.

В особистому житті Козерогів також можуть очікувати нові приємні перемоги, але і в коханні, і в діловій сферах важливо мати в запасі багато сил. Також гороскоп Василини Володіної радить не втрачати віру в те, що все вийде, адже тільки так часом нам вдається залишатися на хвилі успіху.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Водолія

Астролог застерігає Водолія від спілкування з негативними і токсичними людьми цього тижня. Спеціальні вправи допоможуть захиститися від енергетичних вампірів, які активізуються навколо Вас. Особливо це актуально 5 і 6 лютого через дисонанс планет і зірок. Можна скористатися оберегом для захисту.

На цьому тижні Водолію потрібно показати всім силу свого характеру. Але це не означає, що про компроміси варто забути. Іноді корисно завершити війну ще до її початку. Це допоможе зберегти цінні ресурси: час, гроші, енергію. На вихідних гороскоп Василини Володіної радить Водолію провести час з близькими, відвідати батьків, побути поруч з коханою людиною.

Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 лютого 2020 року для Риб

Найскладнішим часом буде початок тижня для Риб. Щоб зменшити тиск негативної енергії, можна скористатися практикою афірмацій на успіх.

Цього тижня Рибам варто зосередитися на отриманні нових навичок, знань. Дуже корисно дивитися навчальні відео в інтернеті. Можна здійснювати покупки через інтернет.

Гороскоп Василини Володіної передбачає для Водолія повне порозуміння у спілкуванні з протилежною. Заводити нові знайомства стане набагато простіше.

У перші дні тижня на Риб чекають серйозні внутрішні конфлікти і дисгармонія. В особистому житті це призведе до сварок і непорозумінь, можливі навіть розставання. Але не варто заздалегідь бити тривогу. Вміння переконувати допоможе Рибам вселити в оточуючих впевненість і спокій.