Цього тижня розпочинається останній зимовий місяць. Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року дасть поради представникам всіх знаків Зодіаку і розповість , на зо можна очікувати

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Овна

Відомий астролог передбачає вкрай непростий тиждень для Овна, проте цілком продуктивний. На початку тижня планети будуть налаштовані позитивно для представників цього знаку. А от 31 січня, Овен повинен бути обачним, тому що можуть виникнути неприємності через настрій і самопочуття. Павло Глоба радить більше спілкуватися з рідними, близькими і друзями.

Загалом, тиждень з 27 січня по 2 лютого очікується зрозумілим і приємним за умови, що Овен буде спілкуватися з приємними людьми і менше часу проводити наодинці. Це прекрасний період для роботи, пропозиції нових ідей в бізнесі, а також для активного і неординарного відпочинку.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Тільця

Представникам Тільця буде досить складно долати труднощі цього тижня. Саме тому можна скористатися афірмаціями на успіх, щоб вони підтримали Вас. Практично для всіх сфер життя Тільця найсприятливіші дні цього тижня – понеділок і вівторок: добре займатися домашніми справами, на роботі буде підйом, планети гороскопу будуть прихильні для романтичних зустрічей і побачень.

З середи, 29 січня, на Тільця очікує спад позитивної енергетики. 1 лютого – найнебезпечніший день для Тільця.

Суботу астролог радить присвятити відпочинку і релаксації, духовним пошуками і усамітненню. Не варто говорити про роботу навіть по телефону і в соціальних мережах. Якщо для якихось людей, народжених під сузір’ям Тельця, субота буде повноцінним робочим днем, то їм краще не шукати пригод і зосередитися тільки на прямих обов’язках. У відносинах з рідними і другою половинкою краще уникати будь-яких сварок.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Близнюків

Астролог Павло Глоба вважає, що у Близнюків починається цікавий період часу, який може бути насичений позитивними моментами в кожній із сфер життя. Наприклад, в діловій сфері, Близнюків чекають цікаві зміни. Можливі відрядження і ділові поїздки. Можливе підвищення зарплати, поява нових обов’язків. Головне для Близнюків  — навчитися заряджати себе позитивною енергетикою на весь день.

В особистому житті на Близнюків також очікує дуже сприятливий період з 27 січня по 2 лютого 2020 року. Гороскоп вказує, що самотні представники цього знаку можуть закохатися цього тижня, а хтось знайде свою другу половинку.

Гороскоп Павла Глоби застерігає Близнюків лише 29 січня, коли зорі і планети ввійдуть у дисонанс. В цей день можуть бути складнощі з грошима, тому шопінг й інші необов’язкові витрати, краще обмежити цього дня.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Рака

Досить нервовий тиждень передбачає гороскоп для Рака. Щоб зменшити вплив негативу, представникам цього знаку варто застосовувати духовні практики: медитації, афірмації, димах альні вправи, займатися йогою. Щоб все задумане пройшло максимально успішно, астролог Павло Глоба рекомендує уважно опрацьовувати свої плани, а також якомога менше ділитися ними з оточуючими. Можна легко підхопити застуду, тому краще одягатися тепліше.

Найнебезпечнішим днем ​​для Рака буде 31 січня. В цей день на роботі, на вулиці і в громадському транспорті можна зустрітися з провокаторами — людьми, які захочуть спровокувати у Раків, щоб вони нервували. Не варто піддаватися на такі провокації, Павло Глоба радить пам’ятати про те, що спокій — найкраща зброя проти невдач і небезпек.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Лева

Лев – це сильний і харизматичний знак Зодіаку. Цього тижня їх сили ще збільшаться, що дозволить вирішувати будь-які проблеми, які стануть на Вашому шляху. Головне для Лева цього тижня – не наживати собі ворогів серед колег і не сваритися з близькими, другою половинкою. Астролог Павло Глоба радить не наполягати на своєму, жертвуючи позитивним настроєм. Краще шукати привід для компромісів.

Гороскоп Павла Глоби для Лева вважає, що цей тиждень ідеальний для початку або завершення стосунків. Токсичні відносини необхідно розривати, а з приємними і світлими людьми Левам потрібно намагатися підтримувати хороші стосунки. Така політика допоможе Левам залишитися на плаву навіть у найскладнішій ситуації зараз і в віддаленому майбутньому. На вихідних краще і зовсім побути на самоті, щоб не провокувати неприємності.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Діви

Два дні останнього зимового місяця – вихідні 1 і 2 лютого 2020 року, будуть успішними для Діви. А ось початок тижня буде складним і непередбачуваним, тому Дівам краще уникати спілкування з неприємними людьми. Вам краще проводити час з тими, кого Ви давно знаєте і хто і точно не підведе у скрутний момент.

Хоча початок тижня для Діви непростий, проте будні дні чудово підходять для навчання і отримання нових знань, завдяки тому, що зорі і планети підсилять пам’ять і цікавість Діви. Гороскоп Павла Глоби для Діви не виключає, що цього тижня доведеться піти на деякі поступки заради близьких — другої половинки, родичів, дітей. Ці вчинки потрібні для того, щоб люди побачили любов Діви і її турботу про оточуючих.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Терезів

У представників знак Терези розпочинається період, коли досить легко познайомитися з цікавою людиною або закохатися. Щоб не розчаруватися в майбутньому, варто перевіряти заздалегідь любовну сумісність. Терезам корисно зайнятися зміною іміджу і свого зовнішнього вигляду. Для Терезів важливо на вихідних як слід відпочити, щоб не накликати на себе біду.

Тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року також ідеально підходить для зміни роботи, для співбесід, пошуку нових захоплень. А ось витрачати гроші краще тільки в понеділок, а з вівторка серйозні витрати краще поки призупинити. Павло Глоба настійно радить не брати кредити, не давати гроші в борг і приймати тільки виважені рішення. Особливо це стосується 31 січня – це найнебезпечніший день для Терезів цього тижня

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Скорпіона

Перші три дні тижня будуть під позитивним впливом зірок і планет, що зробить цей час для Скорпіона сприятливим і яскравим. Проте вже під кінець тижня ситуація почне дещо погіршуватися. А на вихідні ймовірна негативна інформація — погані звістки можуть засмутити Скорпіона, що, у свою чергу, спровокує початок чорної смуги у житті. Щоб запобігти цьому, Скорпіон повинен не нервувати, а діяти обережно.

Це хороший період для тих Скорпіонів, хто любить бувати наодинці. Самотні Скорпіони стануть набагато продуктивніше в творчості та в інтелектуальної роботі. Щодо фізичних кондицій, то з ними все теж має бути в порядку. Можна присвятити час ремонту, прибиранню, домашнім справам, переставляти меблі. Астролог Павло Глоба вважає корисним для Скорпіона цього тижня більше рухатися і частіше бувати на свіжому повітрі.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Стрільця

Стрілець повинен захищати себе від сторонньої негативної енергії, для цього можна скористатися оберегом зі шпильки. Астролог Павло Глоба вважає, що оточуючі можуть негативно впливати на удачу і настрій Стрільця, особливо 28 січня – негативний день, коли зорі і планети стануть у дисонанс.

Найбільш сприятливі дні для Стрільця цього тижня гороскоп передбачає 30 і 31 січня. Проте навіть у ці дні, вам краще перевіряти себе на роботі і у бізнесі.

В особистому житті на Стрільця очікують приємні моменти. Можна разом відпочивати, відправлятися в подорожі і поїздки, спілкуватися, відвідувати людні місця. Головне для Стрільця цього тижня — не сумувати і не замикатися в собі, тому що спілкування з приємними людьми стане єдиним потужним джерелом позитивної енергії, яка надасть Стрільцю наснагу і оптимізм.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Козерога

Представники знаку Козерога повинні остерігатися токсичних людей, маніпуляторів і енергетичних вампірів. Астролог радить не вступати у дискусію з такими людьми, щоб не провокувати конфлікт і просту не розмовляти з ними. Якщо спілкування не уникнути, то просто погоджуватися з ними чи просто не звертати на них увагу. Інакше, Ви можете сильно зіпсувати собі настрій і полишити себе удачі на весь тиждень.

Гороскоп Павла Глоба на тиждень для Козерога наполегливо не рекомендує сидіти на місці. Козерогам потрібна динаміка, активність, а також більше відпочинку. Перевтоми можуть погано позначитися на сні, запасі сил. В особистому житті Козерог повинен проявляти щедрість — мова не про покупки, а про час, який варто дарувати коханій людині.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Водолія

Прийдешній тиждень для Водолія передбачається досить приємним, але ближче до вихідних можливі стреси, відчуття тривоги і втома.

Для Водолія вкрай важливо не дозволяти негативним емоціям і думкам керувати свідомістю. Справитися з проблемами допоможуть романтичні зустрічі, пошук другої половинки або спілкування з коханою людиною.

У будні дні тижня Водоліям варто дотримуватися прийнятих раніше планів і не міняти напрямки руху. У важкі хвилини варто бути трішки уважніше і більш завбачливими. Представникам Водолія не завадить бути дещо хитрішими у справах, які стосуються грошей і роботи. Тиждень буде насиченим для Водолія, цікавим і багатим на події. Павло Глоба радить не пропускати нічого повз себе. Потрібно залишатися залученими в усі справи.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 27 січня по 2 лютого 2020 року для Риб

Найсприятливіші дні тижня для Риб – вихідні, 1 і 2 лютого. Субота і неділя будуть дуже яскравими днями, коли можна приймати складні рішення і проводити час так, як того захоче серце і душа.

Робочий тиждень буде досить динамічним і часом, навіть, непередбачуваним, але і тут не варто переживати даремно, адже зорі і планети в значній мірі посилять інтуїцію Риб.

В особистому житті небезпечними стануть негативні установки, з якими варто боротися вже з понеділка за допомогою афірмацій.

На роботі і бізнесі Рибам не завадить перевірка даних, обережність і завбачливість. Не варто конфліктувати і наживати собі ворогів зайвий раз. У важких ситуаціях для Риб краще демонструвати бажання знайти компроміс.