Павло Глоба, відомий астролог, склав прогноз для Овна у гороскопі на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року. Астролог має великий досвід у складанні гороскопів. Тому багато людей довіряють його трактуванню знаків Всесвіту по розташуванню планет і зірок на небосхилі та прислухаються до порад, як краще себе вести, а чого уникати.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року для Овна надає поради

Астролог передбачає період сварок та скандалів у сім’ї Овна. Впоратися з ними допоможуть витримка, а також посилена робота. Павло Глоба радить бути обережними, адже від перевтоми ніхто не застрахований, враховуйте це.

Овен може не хвилюватися і спокійно їхати у відрядження, більше часу проводити на робочому місці, спілкуватися з колегами. Найкращий день, щоб зосередитися на справах – 10 червня. В цей день енергія планет буде деструктивною, тому ймовірні складнощі у спілкуванні та у стосунках.

На цьому тижні очікуються і дуже позитивні дні для Овна, це будуть – 17, 20 і 21 червня. Ці дні будуть чудовими для самотніх представників знаку Овна, які шукають свою другу половинку. Енергетика Овна суттєво зросте через те, що на них будуть звертати увагу навколишні люди.