Відомий астролог Павло Глоба склав гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для всіх знаків Зодіаку. Він вважає, що цей тиждень буде досить непростим – доведеться вирішувати проблеми, а деяким зодіакальним знакам – змінювати своє відношення до окремих справ і людей. В будь-якому випадку, астропрогноз передрікає необхідність активності.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Овна

Досить сприятливий початок тижня прогнозує астролог Павло Глоба. Що стосується цього тижня в цілому, то він буде досить енергійним і насиченим на події. В Овна буде багато спілкування та можливостей для нових знайомств. Астролог вважає, що на цьому тижні Овни зможуть вирішувати будь-які проблеми.

В особистому житті Овнам варто приділити увагу близьким людям. В четвер можуть виникнути труднощі, які призведуть до поганого настрою. Тому Овнам варто позбуватися негативних думок і емоцій. Також, не варто забувати, що тілу і душі потрібен відпочинок.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Тільця

Вівторок і середа будуть найпозитивнішими для Тільців. Астролог Павло Глоба радить людям цього зодіакального знаку нікому не відкривати свої особисті таємниці, навіть своїй другій половинці. На варто поринати у спогади про зроблені раніше помилки – це буде непродуктивно і призведе тільки до розчарування. В багатьох справах гороскоп на тиждень передбачає затримки і негаразди.

Астролог радить Тільцям абстрагуватися від спілкування з неприємними людьми, Вам потрібно займатися улюбленою справою. Цей тиждень буде складним для Тільця, але Вам потрібно просто пережити його. В цьому допоможе спілкуванні з сім’єю та заняття хобі.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Близнюків

Цей тиждень з 15 по 21 квітня ідеально підходить для заняття духовними практиками (медитація, пост, афірмація). Особливо це стосується 18 і 19 числа, коли планети і зірки будуть знаходитися у гармонії. В цілому, астролог прогнозує Близнюкам тиждень свободи, коли Ви будете робити те, що хочете, а не те, що Вам нав’язує оточення. Настає період яскравих емоцій і відчуттів, з якими стане простіше і цікавіше жити.

Самотні Близнюки можуть закохатися – існує висока ймовірність, що Ви зустрінете свою другу половинку. Ви можете відкрито говорити про почуття. Ті Близнюки, в кого вже є сталі партнерські стосунки, також можуть робити яскраві вчинки, щоб порадувати кохану людину. Прийшов час привнести нові емоції в особисте життя.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Рака

Астролог радить Ракам вчитися розуміти підказки Всесвіту (несподівані знайомства, неочікуване вирішення проблем тощо). Це дуже важливо, тому що життя Рака може різко змінитися. Цей тиждень очікується дуже позитивним і продуктивним для Рака. Павло Глоба виокремив чотири найсприятливіші дні: 16, 17, 20 і 21 квітня.

Кохання і робота потребуватимуть максимальної уваги і часу від Раку. Тому, можливо, Вам доведеться ставити пріоритети. Головне – не  пасуйте перед труднощами, Вам потрібно показати свій характер і жагу до кращого життя.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Лева

Початок тижня може бути складним для Лева, тому займайтеся духовними практиками. З середини тижня зірки будуть виправляти енергетичну ситуацію і вже до 18 квітня Лев відчує прилив сил і гарного настрою.

Астролог радить Левам на цьому тижні більше спілкуватися, займатися своїм здоров’ям. Це буде вдалим періодом попросити пробачення за давній негідний вчинок. Також Лев матиме змогу наблизитися до кращого життя, якщо знайде в собі мотивацію.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Діви

Дівам категорично заборонено спілкуватися з людьми-маніпуляторами. Ви повинні бути обережними і завбачливими. Астролог Павло Глоба радить Діві на цьому тижні бути самодостатніми і не просити про допомогу. Особливо це відноситься до четверга, 18 квітня, коли негативний фон буде максимальним.

Наприкінці робочого тижня буде багато різноманітних подій, що придадуть відчуття нестабільності. Будьте обережні, особливо щодо фінансів. Не варто робити великі покупки 18 і 19 числа. А ось на вихідні, Дівам варто витратити певні кошти на себе: оновити гардероб, сходити у ресторан чи в інші людне місце, де Вам приємно буде провести час.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Терезів

Терези повинні остерігатися сімейних негараздів через непорозуміння між членами сім’ї. найкращий спосіб владнати всі негаразди – це шукати компроміси. Терези вміють залагоджувати конфлікти. Тому тут все залежить тільки від Вашого бажання.

З середини тижня, з 18 квітня Терези можуть відчути погіршення самопочуття, з’явиться головний біль і підвищена втомлюваність. Щоб зберегти працездатність і нормальний настрій, гороскоп радить Вам більше відпочивати і розслаблятися. Є ризик спонтанних ревнощів партнера Терезів, тому наберіться терпіння.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Скорпіона

Весь тиждень, особливо його початок, не найкращий період для Скорпіона. Астролог радить Вам займатися щоденними, рутинними справами. Нові і складні задачі краще вирішувати в інший час, бо в цей період зорі позбавлять Скорпіона уважності і ретельності.

З вівторка поступово буде зростати енергетичний баланс Скорпіона. Це позитивно впливатиме на настрій і самопочуття. В Скорпіона на більш високий рівень вийде інтуїція, зорі прогнозують вдачу у коханні.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Стрільця

Стрільця можуть відчути проблеми з інтуїцією – вона послабшає. Але астролог Павло Глоба вважає, що Ви можете покладатися на своє шосте відчуття у коханні і в незрозумілих ситуаціях. Велика перевага Стрільців – харизма, яка дозволить будувати нові особисті стосунки, налагоджувати відносини з друзями і колегами.

Неймовірно позитивний час для Стрільців творчих професій – у Вас буде напрочуд продуктивним цей тиждень. Але не варто забувати про відпочинок, бо через стреси, Стрільці можуть нездужати.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Козерога

Козерогам на цьому тижні варто потурбуватися про позитивну енергетику для домівки. Для цього необхідно провести прибирання, викинути непотрібні речі та сміття. Також, Павло Глоба радить рухатися: гуляти у парку, займатися спортом, головне – не засиджуватись на одному місці. Для Козерога будуть корисними подорожі та зустрічі з людьми для спілкування.

В коханні можливі негаразди через небажання обох партнерів йти на компроміс. Тому усі важливі справи, які необхідно виконувати разом, краще перенести на більш сприятливий час, тому що зараз знайти спільну мову майже неможливо.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Водолія

Водолії повинні позбавлятися негативних думок. Сприятливі дні для роботи – 18 і 19 квітня. Астролог радить в ці два дні вирішувати найскладніші проблеми.

Сімейним Водоліям гороскоп тижня від Павла Глоби радить проводити більше часу зі своєю другою половинкою. Домашні посиденьки чи спільні поїздки підуть на користь для сімейної гармонії. Водоліям потрібно уникати усамітнення.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Риб

Початок тижня для Риб буде складним, але з середи все почне налагоджуватися. А 20 і 21 квітня будуть дуже позитивними для Риб, бо зорі додадуть енергії. Це допоможе Рибам налагодити стосунки з близькими людьми. Зорі радять Рибам бути щирими у стосунках, адже краще найнеприємніша правда, ніж солодка брехня.

У самотніх Риб може початися новий роман. Можна починати навчання, вкладати гроші в отримання знань і досвіду. Допитливість Риб перейде усі можливі межі. Їм потрібно почати діяти на роботі, в бізнесі. Астролог радить уникати спілкування з людьми, які провокують появу лінощів.