Скорпіони можуть ознайомитися з гороскопом Павла Глоби на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року. Відомий астролог звертає увагу представників цього зодіакального знаку на речі, які важливі для реалізації планів та для створення підґрунтя щасливого життя. Слушні поради Павла Глоби можуть допомогти Скорпіону виокремити важливе і відкинути зайве у своєму житті.

Гороскоп Павла Глоби для Скорпіона на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року, поради на цей період

Астролог вважає, що Скорпіону прийшов час позбутися зайвого, адже, щоб стати щасливіше, іноді треба не шукати щось, а навпаки – викидати. Цього тижня Скорпіони повинні позбутися того, що тримає їх і не дає йти вперед, викиньте з свого життя: скарги, обвинувачення, негативні спогади, прихильність, плітки, страхи, виправдання. Ці сім речей можуть зробити людину нещасною.

Скорпіону потрібно рухатися вперед, але не за рахунок ризикових рішень, нерозсудливості, а за рахунок самоаналізу, обережності. Кожна мета і задача, які ставить перед собою Скорпіон, повинні бути вивірені, правильні, обдумані.

Гороскоп Павла Глоби для Скорпіона на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року, особисте життя

Позитивні дня тижня для Скорпіона – 18, 19 і 23 червня – найбільш сприятливий час для романтики, нових знайомств, спільних справ з коханою людиною. Буде дуже добре, якщо представники Скорпіону, зможуть відправитися у відпустку цього тижня.

Астролог Павло Глоба вільним Скорпіонам радить не дуже засмучуватися через самотність – вона допоможе віднайти нові можливості стати успішніше і краще.