Астрологи зробили прогноз по зорям для Овна на 2019 рік. Гороскоп на рік Жовтої Земляної Свині для Овна показує багато перспектив і можливостей покращити своє життя. Якщо Овен буде наполегливо працювати, Всесвіт йому допоможе.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Гороскоп на 2019 рік для Овна вказує, що рух вперед продовжиться. Овнам випав унікальний шанс досягти вершини, але боротьба буде важкою, наберіться терпіння.

Гороскоп Овен на 2019 рік: робота і кар’єра

Рік Жовтої Земляної Свині надасть Овнам можливість піднятися одразу на декілька сходинок у професійній сфері. Але для цього знадобиться докласти чимало зусиль: наполеглива праця над собою, постійне навчання чомусь новому і, звичайно, завзятість на шляху до досягнення поставлених цілей.

Тим Овнам, які в діловій сфері будуть пов’язані з партнерами з інших міст чи країн, потрібно бути уважними: можливі не тільки профіти від такої співпраці, але й можливі проблеми. Найбільш вірогідні проблемні періоди для Овнів в 2019 році у діловій сфері: березень, червень і вересень.

Підприємцям і керівникам Овнам потрібно уважно ставитися до документів, уважно вивчати, що Ви підписуєте.

Гороскоп на 2019 рік для Овнів вказує, що всі проблеми, які пов’язані з бізнесом, будуть вирішуватися. Це стане зрозуміло у грудні, коли Ви переконаєтесь у правильності Вашого вибору і що час було витрачено не дарма.

Гороскоп Овен на 2019 рік: фінанси

Фінансовий стан у 2019 році в Овна буде стабільним з гарною тенденцією до покращення. Зорі прогнозують значне покращення матеріального стану у грудні 2019 року.

Гороскоп Овен на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Як часто буває в житті – десь прибуває, а десь може зникати. Професійне зростання і серйозна зайнятість по роботі, можуть вплинути на сімейні стосунки. Неможливість приділити час своєму партнеру, може спровокувати емоційне віддалення Овна і його коханої людини.

Якщо охолодження стосунків у ім’ї відбувається через надмірну зайнятість Овнів, цьому можна зарадити, проводячи більше часу з близькими.

Якщо ж відчуження йде з якихось інших причин і почалося досить давно, то утримати Вашу другу половинку буде досить складно. У житті Овна поступово починається новий етап, з’являться інші люди, нові знайомства і контакти. І це значить, що з чимось або з кимось неминуче доведеться розлучитися.

Якщо Вам дорога Ваша сім’я, шукайте порозуміння, уникайте претензій і сцен — звичайно ж це буде непросто, але чим швидше ви це зрозумієте, тим краще буде для всіх.

Самотні Овни навпаки відкриють для себе нові можливості. Знайомства і зустрічі, пов’язані з професійною діяльністю, можуть привести до стосунків, які стануть доленосними.

Багато представників Овнів запланують переїзд: чи то в новий будинок або іншу квартиру, або ж в інше місто чи, навіть, в іншу країну.

Гороскоп Овен на 2019 рік: здоров’я

Всесвіт буде на боці Овна і в сфері здоров’я. Протягом 2019 року Овен буде енергійним, діяльним і здоровим – хвороби будуть Вас оминати. Однак зорі застерігають, щоб Овни були уважними за кермом.