Астрологи радять завтра, 23 березня 2019 року, бути терплячими і працелюбними, незважаючи на вихідний день у багатьох українців. Це хороший час для виконання рутинної, спокійної роботи. А от важливі розмови краще перенести на інший час. Гороскоп застерігає від прийняття поспішних рішень, особливо по відношенню до близьких людей.

Гороскоп на завтра 23 березня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Не самий сприятливий день віщують зорі Овнам. Причиною цього буде він сам. В суботу Овна буде дратувати все навколо. Через це можливі конфлікти і непорозуміння з оточуючими. Щоб цього уникнути, Овнам бажано звести спілкування до мінімуму і зайнятися чимось, що приносить Вам задоволення.

Тілець

З самого ранку у Тільця все буде валитися з рук. Можливо, Тілець, відчує спустошення через енергетичний спад. Але Вам не можна примушувати себе щось робити, що понад ваших сил, нічим добрим це не завершиться. Беручи на себе складні проблеми, Тілець може все завалити. Вам потрібно розслабитися і плисти за течією: якщо Ви нічого не встигнете зробити, то нічому не зможете й нашкодити.

Близнюки

Нетерпимість і вимогливість можуть призвести до конфліктів. Тому Близнюкам потрібно постаратися бути більш делікатними у спілкуванні з оточуючими, шукати точки дотику і компроміси. Щоб нікого не образити, іноді Близнюкам краще промовчати.

Гороскоп на завтра 23 березня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Турботи і уваги Рака будуть потребувати цього дня різні люди. Це можуть бути колеги по роботі, чи поміч знадобиться друзям – Рак повинен вислухати і підтримати їх. Зорі радять Ракам нікому не відмовляти у допозі, навіть матеріальній – Всесвіт Вам віддячить за доброту і увагу.

Лев

Гороскоп прогнозує багато критики від оточуючих. Це може мати різний прояв – як від пустотливого шуткування близьких, так і до різкого невдоволення керівництва чи партнерів по бізнесу. Навіть найменші промахи Лева будуть кидатись в очі оточуючим. Щоб цей день прожити не надто засмучуючись, Левам потрібно в деяких ситуаціях підключити свій гумор і все завершиться нормально.

Діва

Зорі попереджають Діву, що щось відбувається за її спиною: можливо, плетуться інтриги, чи хтось намагається перешкоджати Діві на роботі, розпускає плітки, пробує очорноити в очах керівництва і колег. Щоб все це не зашкодило справам і репутації Діви, гороскоп радить завтра бути дуже уважними до будь-якої інформації. Також, Дівам, є сенс порадитися з тими, хто знає все про всіх, зазвичай, така людина є практично в будь-якому колективі.

Гороскоп на завтра 23 березня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Для Терезів буде чудовий день у справах, які потребують уважності, терпіння і пунктуальності. Особливо вдалими будуть справи, пов’язані з фінансами і підрахунками. Гороскоп цього дня дуже сприятливий для проведення інвестицій, планування сімейного бюджету і розумних витрат. Покупки, які Терези зроблять сьогодні, будуть слугувати довгі роки і приносити задоволення. Тому, Терезам варто сходити на шопінг.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони будуть наділені зорями величезним запасом впевненості в собі. Через це, Скорпіон воліє приймати рішення одноосібно, не прислухаючись до думок оточуючих. Але всі рішення Скорпіона будуть підпорядковані одному бажанню – зробити якомога краще для своїх близьких. Хоче така самовпевнена поведінка Скорпіона не зайди підтримку у оточуючих, через що можуть виникнути конфлікти.

Стрілець

Завтра зорі радять Стрільцю приділити увагу близьким людям. Навіть, якщо Ви завантажені справами, знайдіть час і побудьте з тими, хто Вам дорогий – вони потребують цього. Якщо у Вас були сварки чи непорозуміння, можна все виправити, але завтра не обов’язково з’ясовувати стосунки. Просто проведіть час разом.

Гороскоп на завтра 23 березня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

День несподіванок для Козерога – наскрізь матеріалістичний, він буде здатен повірити у чудо. Можливо, якась подія, свідком якої стане Козерог, похитне його матеріалістичне ставлення до світу. Козерог може відчути дежавю, подив і незнайомі йому відчуття незвіданого Всесвіту.

Водолій

Водолій може досягти успіху тільки завдяки традиційним методам. Гороскоп не радить ніяких експериментів чи експромтів – це може погано завершитися. Перевірені методи як в роботі, так і в спілкуванні будуть найефективнішими цього дня.

Риби

Риби будуть налаштовані давати поради оточуючим. І ці поради будуть дуже слушними. Риби будуть це робити просто так, бо так просить їх душа. Якщо хость звернеться до Риб цього дня за допомогою, вони отримують все, на що тільки могли розраховувати.