Астрологи в гороскопі на 20 лютого передбачають романтичний день. Можливо, весна вже вдається взнаки і наліт романтики буде розлито в повітрі.

Гороскоп на завтра 20 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Зорі радять Овну трохи відсторонитися від роботи і провести більше часу за активним відпочинком – піші прогулянки, спортивні заняття, спілкування з дітьми. Відмінне самопочуття з самого ранку буде сприяти цьому. Також, гороскоп радить приділити увагу і турботу старшому поколінню, не відмовляйте їм у дрібних проханнях.

Тілець

День активних знайомств  і ділових зустрічей. Зорі радять присвятити час новому проекту. Всі Ваші зусилля Всесвіт оцінить і надасть можливість познайомитись з впливовою людиною, яка дасть Тільцю дуже слушні поради.

Близнюки

День протиріч буде у Близнюків. Ви будете перейматися сумнівами і тривога наповнить Вас щодо справи, якою Ви зараз займаєтесь. Щоб уникнути небажаного ризику, Близнюкам потрібно все ретельно розрахувати. Тому варто приділити достатньо часу для цього. Зорі вказують, що інтуїція Близнюків буде на високому рівні, отже прислухайтеся до неї.

Гороскоп на завтра 20 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Сприятливий день для приємних покупок в дім. Зорі радять Ракам трохи побалувати і своїх близьких, адже вони заслуговують на Вашу похвалу. Якщо Рак буде щедрим до рідних, вони йому віддячать. Зовсім не конфліктний день для Рака.

Лев

Сприятливий день для поїздки, яку Лев давно вже планував, але відкладав. Зорі радять врешті зробити це. Весь день буде наповнений хорошим настроєм для Лева. Ввечері можна розслабитися. Бажано відвідати масажний салон і присвятити час саме собі.

Діва

В цей день у Діви можуть зав’язатися ділові відносини, які у майбутньому будуть дуже плідними. Новий партнер не підведе Діву – на це вказує гороскоп. Але все ж таки, не потрібно забувати про аналіз ситуації, щоб у подальшому уникнути розчарувань.

Гороскоп на завтра 20 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Доленосна зустріч очікує в цей день на Терези. Зорі радять не нехтувати новими знайомствами і контактами – будьте ввічливими з усіма. Результат від чемної поведінки буде помітно вже дуже скоро. На Терези можуть очікувати несподівані звістки. Гороскоп вказує, що 20 лютого буде дуже позитивним днем для Терезів.

Скорпіон

Напружений день для Скорпіона. Буде багато роботи, метушня буде відбирати сили впродовж всього дня. Самопочуття Скорпіона через напругу може погіршитися. Щоб не допустити захворювання, зорі радять Скорпіону присвятити час собі і відпочити.

Стрілець

Низький енергетичний потенціал Стрільця вдасться взнаки на перебігу усього дня. Не плануйте ніяких важливих зустрічей та перемовин. Можливі помилки на роботі. Зорі радять Стрільцю 20 лютого зосередитись і виконувати само просту та не відповідальну роботу. Просто сьогодні не Ваш день.

Гороскоп на завтра 20 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Гороскоп дає несприятливий прогноз на цей день для Козерога. Зорі застерігають, що можуть активізуватися Ваші вороги, недоброзичливці і заздрісники. Не довіряйте нікому, а також будьте пильними у всьому, до дрібниць. У колі близьких людей Козерог може розслабитися, вони не підведуть.

Водолій

Зорі радять бути пильними представникам знаку Водолія. Дуже суперечливий день випав сьогодні Водоліям. Неприємності можуть чатувати будь де, особливо у фінансовій сфері. Тому Водолії повинні уважно читати, якщо будуть підписувати будь-які документи.

Риби

Інтуїція Риб буде сьогодні на висоті і їм варто до неї уважно прислухатися. Адже є ризик, що співробітники підставлять Вас перед керівництвом у самий непідходящий момент. Будьте пильними і прислухайтеся до свого внутрішнього «Я». Ввечері напруга спаде і Риби зможуть перепочити.