Астропрогноз на завтра, четвер, прогнозує нам день протиріч. Гороскоп на 16 травня 2019 року передбачає метушню, коли доведеться швидко приймати найбільш прийнятне рішення. Астрологи вважають, що день буде сприятливим для знаків водної стихії: вони можуть приймати ризиковані рішення і діяти з невеликою долею авантюризму.

Гороскоп на завтра 16 травня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Овен почне задумуватись, що скоро поточний етап завершиться і потрібно буде переходити на наступний. Це пов’язано з виходом з зони комфорту. Тому Овну варто збиратися з силами для подальшої активної роботи. Але завтра Овен не повинен зациклюватись лише на роздумах – не забувайте і працювати

Тілець

На Тільця очікує багато непорозумінь завтра, згідно гороскопу. Тілець може проявити витримку у певних ситуаціях, але вони повернуться знову за декілька днів. Тому зорі радять Тільцю подумати – можливо краще розставити всі крапки над «і»

Близнюки

У деяких представників цього знаку можуть бути складнощі в особистому житті. Але завтра у Близнюків настільки активізуються таланти дипломата, що ця ситуація навряд чи їм зашкодить. День обіцяє пройти спокійно, а рішення будь-яких проблем з чистою совістю можна відкласти на потім.

Гороскоп на завтра 16 травня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Рак зазвичай – сім’янин і любитель проводити час вдома. Але завтра Рак захоче вирватися з повсякденного рутини, змінити ситуацію і стати кардинально іншим. Це всього лише порив, а свою сутність не обдуриш. Астрологи радять Раку не піддаватися разовому пориву, адже одноденні, не системні зміни, ні до чого доброго не приводять.

Лев

Лев буде відчувати і думати надзвичайно яскравими і глибокими образами. І неважливо, чи можна буде реалізувати такі нестандартні ідеї. Гороскоп на завтра 16 травня, передрікає Левам день, який подарує чимало щасливих хвилин тим, хто має творчу фантазією. Втім, і для інших Левів день буде досить непоганий.

Діва

Дівам не варто загадувати далеко на майбутнє, потрібно жити сьогодні, але у Вас це якось не виходить. Ви існуєте у світі мрій і ілюзій, і думками про те, що ось настане завтра і завтра буду жити як хочу. Це невірне трактування, так ніколи в повній мірі не відчуєш смаку життя. Живіть сьогодні і зараз.

Гороскоп на завтра 16 травня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Для Терезів настав час хороших змін, чорна смуга в житті пішла в небуття. Попереду на Терези очікує біла смуга удачі і сприяння зірок — настає період стабільності і отримання задоволення від життя.

Скорпіон

Скорпіони сповнені нових сподівань і очікують зміни на краще. І це вірно передчуття. Гороскоп на завтра прогнозує новий, вирішальний етап у житті. Скорпіон опиниться перед вибором з декількох варіантів і від цього вибору буде дуже багато залежати.

Стрілець

Нове оточення Стрільця і нові знайомства нададуть поштовх до нового розвитку подій у житі. Можливо, що і в особистому плані Вас чекають зміни на краще, завжди потрібно пробувати і ризикувати, щоб щось отримати.

Гороскоп на завтра 16 травня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Деяких представників Козерога може відвідати друг з дитинства. Ви з задоволення проведете спільний час, згадуючи щасливі дні. Ця зустріч принесе величезне задоволення і позитивні емоції. Іноді такі зустрічі змінюють уявлення про людину і про життя.

Водолій

Водоліям варто ставити реальні цілі перед собою і їх досягати. Не потрібно дивитися на думку оточуючих та не варто зважати на їх реакцію. Зорі радять Водолія добиватися досконалості в першу чергу – в своїх очах.

Риби

Риби занадто багато часу приділяють аналізу вчинкам інших людей — це марна трата часу. Гороскоп радить завтра зайнятися власним розвитком і самовдосконаленням. Займаючись самоосвітою і духовними практиками, Риби можуть досягти великих успіхів і у Вас з’являться нові перспективи в роботі. Завтра час для перетворення самого себе.