Популярний астролог Василина Володіна дала своє трактування розстановки зірок для всіх знаків Зодіаку. Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року розповість про бачення астролога тенденцій у кожному зодіакальному знаку.

Василина Володіна констатує, що у квітні на нас очікує чимало подій, на які ми не матимемо впливу. Астролог радить настроїтись на позитив, а щоб позбутися тривоги і хвилювання, використовувати спеціальні техніки для встановлення внутрішньої гармонії.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Овна від Василини Володіної

Астролог радить Овну уникати публічних сварок, бо вони можуть бути надзвичайно небезпечним. З близькими людьми Овен зможе знайти спільну мову, а от з колегами це буде зробити значно складніше – запасіться терпінням.

Щоб настроїтися на успіх, Овну рекомендовано займатися самопереконанням – повторювати, що все відбувається як треба, що вдача поряд. Всесвіт почує це і допоможе тому, хто дійсно вірить у присутність фортуни у своєму житті. Така техніка допоможе з психологічної точки зору більше вірити у себе.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Тільця від Василини Володіної

У Тільця настає час, коли йому краще прислухатися до голосу серця та інтуїції. Астролог передбачає, що Тільці матимуть успіх в справах і в особистому житті. Але для досягнення успіху, потрібно по-справжньому його хотіти. Окрім інтуїції, Василина Володіна радить використовувати і здоровий глузд та аналіз ситуації та подій, щоб Вами не маніпулювали.

Гарний період для Тільця для змін у будь-чому – можете розпочати ремонт, чи відправитися подорожувати, чи хоча б, вийти зі звичного Вам оточення.

Вплив Всесвіту на Тільця буде надзвичайно потужним, тому практично всі нові починання матимуть успіх. Скористуйтеся такою можливістю і не забувайте допомагати ближнім.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Близнюків від Василини Володіної

Близнюки потребують творчого підходу у справах. Зорі радять не сумніватися у собі, вони вважають Вас прикладом і хочуть, щоб Ви допомогли комусь отримати щастя. Близнюки будуть схожі на талісман вдачі, адже вони допоможуть друзям та близьким отримати мотивацію та відчути ентузіазм. Одиноким Близнюкам це стане гарним часом для пошуку своєї пари.

Астролог застерігає Близнюки від надмірної імпульсивності: всі рішення повинні бути продуманими і зваженими. Інакше, Ви можете отримати хаос і безлад. Звертайте увагу на дрібниці, адже саме в них буде приховано таємний зміст усього, що відбувається навкруги.

Недоброзичливці та заздрісники намагатимуться дезінформувати Близнюків, підставивши їх під удар. Зорі закликають Близнюків перевіряти інформацію, щоб Вами не змогли маніпулювати.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Раку від Василини Володіної

Раки повинні бути відповідальними і бути самодостатніми. Зорі можуть підкинути проблему і водночас випробування у вигляді чужої допомоги. Це може призвести до хаосу та безладу. Раку потрібно вірити в себе, в цьому можуть допомогти практики йоги та медитації. Колективна робота протипоказана на цьому тижні.

Під кінець тижня, ближче до 13 квітня, Раки можуть відчути великі ревнощі і заздрість. Такі потужні почуття на порожньому місці не з’являються, можуть з’явитися і додаткові подразники. Єдиний шлях для Рака,щоб не опинитись поглинутим цим негативом – не бігти, а відстоювати себе і свої переконання. Тільки таким чином буде можна досягти успіху.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Лева від Василини Володіної

Прийдешній тиждень може видатися для Лева стресовим і сповненим негативу. Астролог радить використати дихальні техніки та медитацію, щоб звільнити свій розум від наносного.

У справах і в особистому житті Левам потрібно бути послідовними і не поспішати. Також гороскоп на тиждень застерігає від мстивості – це може бумерангом повернутися до Вас. Зберегти стабільність у стосунках допоможе щирість Лева. Не варто хитрувати у питаннях бізнесу чи на роботі. У нових справах на допомогу Леву прийде рішучість – геть сумніви і тоді все владнається.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Діви від Василини Володіної

Щоб привернути увагу вдачі, Діви повинні прислухатися до порад досвідчених і успішних людей. Цей тиждень стане запорукою успіху Діви у найближчі місяці. Тому Діва повинна прикласти зусилля, не боятися приймати удари долі та приймати відповідальні рішення.

Наприкінці тижня, 12-13 квітня на Діву може нахлинути вир ностальгічних спогадів. Але не варто жити у минулому, Ваші думки повинні належати майбутньому.

Деякі справи будуть потребувати відстороненого та зваженого аналізу, щоб правильно вчинити: чи воювати, чи знайти мирний шлях у вирішенні важливого питання.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Терезів від Василини Володіної

Астролог застерігає Терези – не потрібно ділитися особистими планами. Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року радить Терезам більше часу приділяти справам. Поки що відпочинок не на часі. Навіть на вихідні Терезам варто зайнятися домашніми справами, провести прибирання, щось поладнати. Підняти настрій і отримати віру в себе допоможуть близькі люди.

На цьому тижні ймовірні незворотні події, які не залежать від минулого чи теперішнього Терезів. Таким чином Всесвіт буде змінювати все навколо, а Терези – будуть інструментом таких змін. Головне для Терезів – не поступатися своїми життєвими принципами, залишатися собою.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Скорпіона від Василини Володіної

Зірки та планети допоможуть Скорпіону запрограмувати себе на успіх. Потрібно контролювати все, що зможете у всіх сферах життя. Скорпіону краще залишатися залученим у все, що відбувається навколо. Але робити це варто без поспіху, не кидаючись у крайнощі.

На початку тижня 8 і 9 квітня на Скорпіонів можуть впливати негативні думки, нахлине сумнів і зневіра. Астролог радить в ці дні проявити стриманість, не реагувати на думки оточуючих людей. Вам потрібно постаратися адаптуватися до нового, але не забувати про те, що Скорпіон залишив не вирішеним, не варто залишати багато справ «на потім».

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Стрільця від Василини Володіної

Рутинна робота і повсякденні справа допоможуть Стрільцю уникнути фатальних подій і врятувати себе від краху. Зорі радять займатися звичними справами і завдячувати Всесвіту за спокій. Покращити самопочуття Стрільцю допоможуть духовні практики, прогулянки на свіжому повітрі і спілкування з людьми, яким Ви довіряєте.

В роботі для Стрільця буде корисна самокритика. Причини проблем потрібно почати шукати в себе, а потім вже в навколишніх людях. Стрільці зможуть подолати свої недоліки, якщо повірять в себе.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Терезів від Василини Володіної

Козероги не повинні давати обіцянки, які неможливо виконати. У спілкуванні з колегами і оточенням, Козерог повинен бути чесним і відвертим. На цьому тижні гороскоп вбачає підвищення харизми Козерогів, тому не варто боятися нових знайомств – Ви справите гарне перше враження. Як наслідок, багатьом Козерогам вдасться знайти своє кохання, нових друзів і однодумців.

Цей тиждень буде сповнений для Козерога внутрішніми змінами, перепадами настрою. У період з 8 по 14 квітня на Козерога очікують успіх і вдача. Ключ до успіху – спокій та врівноваженість Козерога.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Водолія від Василини Володіної

Водоліям необхідно прислухатися до своєї інтуїції у поєднанні з аналізом ситуації. Зорі та планети загострять сприйняття Водолія так, що вони зможуть відчувати емпатію та робити прогнози на майбутнє. Інтелектуальні здібності Водолія суттєво підвищаться, покращиться пам’ять та швидкість прийняття рішень.

На цьому тижні у багатьох ситуаціях Водолію доведеться проявити свій характер. Завдяки цьому, Ви можете залишити позаду заздрісників і суперників як у бізнесі, так і в особистих стосунках.

Гороскоп на тиждень радить Водолію займатися саморозвитком та самопізнанням і ділитися новою інформацією з приємними Вам людьми.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Риб від Василини Володіної

Астролог Василина Володіна радить Рибам залучати позитивне мислення. На позитивній енергетиці буде будуватися все на цьому тижні. Також, вона допоможе уникнути надмірних хвилювань, які завжди стримують успіх. Цей час стане ідеальним для розвитку чогось нового у собі.

Випадковості у такі часи не мають жодного значення. Все позитивне чи негавтине, що буде відбуватися – результат діяльності самих Риб. Зорі хочуть позбавити Риб від стереотипу в мисленні і тиску ззовні. Риби повинні самі проявляти свою думку, не питаючи її в оточуючих.