Василина Володіна, популярний астролог, виклала у гороскопі на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року своє трактування розстановки зірок та їх впливу на всі знаки Зодіаку.

Астропрогноз тижня Василини Володіної вказує на те, що в травні багатьом посміхнеться удача, якщо прикласти для цього зусилля. Щоб обрати вірний шлях, астролог радить не пропускати знаки долі та підказки Всесвіту, які він надсилає. Важливо пам’ятати, що в цьому світі нічого не відбувається просто так.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Овна від Василини Володіної

Овен може на початку тижня стикнутися з проблемами, але астролог радить не сильно на них зважати, адже у Вас будуть і більш важливі справи. Наприклад, зорі гороскопу вказують, щоб Овну вийшли зі своєї зони комфорту та очистили себе від негативних думок. Страх, образа, смуток – ті відчуття, які можуть зруйнувати здоров’я та відігнати удачу. Саме це буде складати найбільшу небезпеку на початку тижня.

Гороскоп Василини Володіної передбачає, що Овна злободенні справи можуть, як це не дивно, врятувати від проблем. Обов’язки і виконання рутинних справ, допоможуть впоратися зі стресами і переживаннями. Зорі радять Овну у ситуації, коли щось піде не так, не кидати, а продовжувати займатися повсякденними справами з не меншою наполегливістю.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Тільця від Василини Володіної

Тиждень, насичений злетами і падіннями, передрікає Тільцям астролог Василина Володіна. Період падіння розпочнеться на вихідних – субота та неділя будуть у полоні деструктивної енергії зірок і планет. Тому Тільцям важливо справлятися з поганим настроєм і апатією. В цьому можуть допомогти близькі люди – вони подарують Вам мотивацію і ентузіазм.

Домашні справи на вихідні сприятливо позначаться на настрої Тільця. Протягом тижня, зорі радять не відкривати свої карти – тримайте свої плани в секреті доти, доки не втілите їх у життя. Так Тільцю буде простіше взаємодіяти з оточуючими людьми.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Близнюків від Василини Володіної

Відновляти енергетику в несприятливі дні Близнюки може у своєму домі. Для цього з самого початку тижня необхідно зробити хоча б поверхневе прибирання, позбутися бруду та непотрібних речей і мотлоху. Тоді Ви перетворите свою домівку у місце сили. Як результат, у рідних стінах Близнюків буде накопичуватися позитивна енергія, особливо 8 травня. Загалом тиждень очікується досить динамічним та насиченим.

Зорі застерігають Близнюків від непродуманих вчинків, тому Вам важливо все продумувати і зважувати. Думки оточуючих не повинні превалювати, покладайтесь на свою розсудливість та інтуїцію.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Раків від Василини Володіної

Зорі можуть вплинути і зробити Рака дуже сентиментальним в період з 6 по 12 травня 2019 року. Це означає, що Раки будуть спиратися на почуття, а не на логіку. Це може погано вплинути як на стосунки, так і на справи, відкинувши Рака назад. Астролог радить Ракам проявити стриманість і витримку. Без цього Ви не зможете добитися успіху.

Гороскоп на тиждень радить Ракам не хапатися за все і одразу, а виконувати заплановані справи покроково і планово, бо інакше Ваша увага буде розпорошуватись. Братися за нові справи можна тільки завершивши попередню.  У цьому допоможуть афірмації.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Лева від Василини Володіної

Щоб отримати максимальний результат у справах, Левам цього тижня необхідно позбутися негативу і очистити свою свідомість. Розуміння ситуації, чиста свідомість – це все, що потрібно Левам для досягнення успіху на цьому тижні. Зорі і планети налаштовані дуже позитивно до Лева, тому ніяких несподіваних негараздів з 6 по 12 травня не очікується.

Проте погані думки зупинити буде непросто, тому вже з перших хвилин понеділка краще стежити за напрямком своїх думок. Допомогти Лева переналаштувати своє мислення на позитив допоможуть зустрічі та спілкування з однодумцями та періодичне усамітнення.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Діви від Василини Володіної

Діви повинні пильно стежити за речами, які можуть руйнувати їх життєву енергію. Гороскоп попереджає, що зорі та планети Діви знаходяться у дисонансі, що спричиняє багато негараздів. Висока ймовірність, що у житті Діви настає темна смуга, але завдяки внутрішній рівновазі і увазі до себе, Діви зможуть її обійти.

Астролог Василина Володіна радить зосередитись на особистих справах і проблемах на прийдешньому тижні. Тобто Дівам варто приділяти більше уваги своєму здоров’ю, більше відпочивати, давати відмову у ситуаціях, які для Вас неприйнятні. Дівам варто пам’ятати, що люди самі можуть впоратися зі своїми проблемами. А для Вас зараз не на часі безмовна доброта. Можна укласти угоду про взаємну допомогу — це хороший вибір.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Терезів від Василини Володіної

Погані звички можуть зашкодити Терезам, особливо наприкінці тижня. Мова йде про марнотратство та хизування новими речами. Щоб вони не призвели до негативу, Терезам необхідно тримати все під контролем.

Підтримка з боку друзів буде дуже важливою для Терезів цього тижня. Тому не відмовляйтеся від неї ні в якому разі. Проте впадати в крайнощі теж не варто: приймайте допомогу, але будьте критичними до порад. Терези повинні бути максимально відповідальними і контролювати всі процеси. Інакше сумніви або негативні думки дадуться взнаки у самий невідповідний момент, зіпсувавши нові стосунки або важливий проект на роботі

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Скорпіона від Василини Володіної

Скорпіону доведеться багато працювати на цьому тижні. Тому для Скорпіона важливо позбутися лінощів і апатії. Більш того, Скорпіон може розраховувати на допомогу зірок і планет – вони будуть знаходитися у вигідному для Скорпіона положенні. 9 травня буде для Скорпіона самим активними і позитивним днем тижня. Це буде день відкриттів, приємних сюрпризів.

Гороскоп передбачає, що тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Скорпіона буде вдалим і в коханні. Тут теж важливо, щоб Скорпіон проявляв активність, а не просто був спостерігачем. Важливо проходити етап за етапом, без форсування подій. В амурних справах поспіх дорівнює програшу, але й бездіяльність Скорпіона призведе до проблем.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Стрільця від Василини Володіної

Негативні установки можуть заважати Стрільцю у досягненні мети. Тому для Стрільця дуже важливо вже з самого ранку понеділка тримати контроль над емоціями, не втрачати віру в себе і свої сили. Від Вас потрібна активність у фінансах та в роботі. В коханні, спочатку перевірте і проаналізуйте ситуацію перш, ніж поринути туди.

Такі підказки говорять про те, що не варто поспішати. Стрільцю може здатися, що прийшла пора знайомитися з батьками, грати весілля або жити разом. Але не форсуйте ситуацію, бо то зірки кваплять події, тому що знаходяться далеко не в найкращому становищі. Астролог радить краще пізнати людину перш, ніж робити якісь висновки.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Козерога від Василини Володіної

Козерогам варто звернути увагу на нові знання. Зорі хочуть, щоб Ви навчилися чомусь новому, дізнались про щось цікаве і невідоме Вам. Саме тому зорі наділять Козерога уважністю, спостережливістю та допитливістю. Козероги можуть мріяти про прекрасне, можуть займатися улюбленою справою чи хобі, знайти щось нове і цікаве для себе – зорі гороскопу сприятимуть.

Астролог застерігає Козерога в коханні і роботі – дуже багато буде залежати від оточуючих людей. Тому варто уникати заздрісників. Зайві проблеми Вам ні до чого. Спілкуйтеся з тими, хто Вам приємний і хто підтримує Вас – це дозволить Козерогу зберегти гарний настрій і удачу.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Водолія від Василини Володіної

Астролог виокремила основне завдання цього тижня для Водолія – пошук нової і додаткової мотивації. В цьому можуть допомогти медитації та інші духовні практики. У стосунках Водолію доведеться зайнятися аналізом власних помилок, варто поговорити зі своєю другою половинкою, поцікавитися думкою коханої людини про себе.

В діловій сфері Водолій може зіткнутися з дрібними проблемами. Це очікується на початку тижня, тому астролог Василина Володіна радить мати запасний план дій, якщо справи підуть не так. Допомога колегам і партнерам позитивно позначиться на авторитеті Водолія, але Вам не потрібно повністю поринати в альтруїзм — свої справи також важливі.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Риб від Василини Володіної

У Риб зараз починається період підвищеної нервозності і стомлюваності. Позбутися від стресу і втоми допоможе ефективна медитація й інші духовні практики. Гороскоп від Василини Володіної радить Рибам більше відпочивати, менше напружуватися і уникати конфліктів на роботі, навчанні або вдома. Рибам не варто емоційно і надто бурхливо відстоювати свої життєві принципи, сперечатися з кимось. Самодостатні Риби відчують себе сильними і успішними.

Риби будуть схильні наприкінці тижня до різких перепадів настрою та підвищеної емоційності, особливо з п’ятниці на суботу. Через це можуть статися незворотні і некеровані події. Рибам просто необхідно  приготуватися до того, що щось чи хтось може розчарувати, засмутити, позбавити впевненості. Тому Вам варто зайняти захисну позицію.