Астрологи склали гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року з характеристиками кожного дня. Орієнтуючись на тренди дня, можна планувати свої справи і відпочинок, щоб вони були максимально вдалими.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: понеділок, 4 березня

Цей день характеризується підвищеною енергійністю і цілеспрямованістю, але разом з тим буде відчутно нераціональне використання сил. Тобто, на вирішення питання буде потрачено забагато енергії, через що на інші справи сил може не вистачити. Тому зорі рекомендують розставити пріоритети у справах цього дня, понеділка, 4 березня.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: вівторок, 5 березня

Гороскоп вівторка відрізняється спонтанністю та непередбачуваністю. Якщо Ви плануєте якісь справи на 5 березня, потрібно бути готовими до того, що все полетить шкереберть. Все може змінюватися прямо на ходу. Зорі радять особливу увагу звернути на спілкування з оточуючими: сьогодні дуже великий ризик спровокувати емоційний зрив. Краще за все присвятити цей день творчій діяльності.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: середа, 6 березня

Сьогодні зірки гороскопу радять проявити здоровий консерватизм і спокійно займатися реалізацією задуманого. В роботі уникайте спонтанних вчинків і суперечок: вам навряд чи вдасться когось переконати. Дійте повільно, але напевно, і Ви досягнете успіху. В особистому житті порада дня: проведіть вечір наодинці зі своїм обранцем.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: четвер, 7 березня

День емоційної легкості прогнозується на четвер. Зорі радять зберегти це відчуття протягом всього дня. Це допоможе Вам у спілкуванні, буде викликати симпатії у оточуючих людей. Можливі сюрпризи, цікаві ділові пропозиції. Також 7 березня – день підвищеного ризику травматизму. Будьте обережні з механізмами та старайтесь не вживати алкоголь цього дня.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: п’ятниця, 8 березня

День всіх жінок. Сьогодні гороскоп сприяє тому, щоб зайнятися накопиченими справами. Зірки будуть щедро наповнювати Вас енергією для їх вирішення. Також, зорі застерігають, щоб Ви не спрощували ситуацію та не рубали з плеча, наприклад, не робили пропозицію розлучитися або жити разом, викинути старі меблі, продати машину тощо. Відкладіть важливі рішення на потім, а сьогодні насолоджуйтесь привітаннями з жіночим днем 8 березня.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: субота, 9 березня

День накопичення запасів будь-чого. Зорі радять прислухатися до цього бажання, але не поспішати і ретельно обдумати що і куди вкладати. Також цей день буде навіювати лінощі и повільність у всьому – відчуттях, рухах і думках, та при цьому у Вашому організмі буде накопичуватися енергія. Тому, якщо сьогодні трапиться критична або авральна ситуація, будьте впевнені: від ліні не залишається і сліду, і Ви здивуєте всіх своєю несподіваною активністю.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року: неділя, 10 березня

Цей день бути навіювати романтичні думки. Тому не стримуйте себе, дайте волю новим яскравим відчуттям та емоціям. Можна сходити на побачення, подружнім парам – на романтичні прогулянки. Інтуїція буде на високому рівні, буде гарне сприйняття нової інформації.