Астрологи складають гороскопи не тільки для знаків Зодіаку, а й по днях. Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року розповість, що можна очікувати кожного дня цього тижня

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: понеділок 29 квітня

Сьогодні зорі готові відкрити широкі горизонти для  успіху практично у всіх сферах життя. Головне не проґавити ці можливості. особливо вдалим буде день для організаторів міроприємств і свят, а також для тих, чий успіх залежить від сьогоднішніх перемовин. Головна теза понеділка, щоб він був вдалим – щирість і товариськість, бажання шукати і знаходити компроміси, підтримка тих, хто потребує допомоги.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: вівторок 30 квітня

Згідно гороскопу, вівторок стане непростим днем з нестабільним емоційним фоном. Протягом дня у Вас, і у оточуючих можуть бути різкі перепади настрою – від ейфорії до апатії і дратівливості. Тому порада гороскопу – по-можливості перенести важливі справи на більш сприятливий день. Вівторок буде мало схильним до організованості та логічності, зате буде заохочувати всі креативні справи. Якщо у Вас повинні бути перемовини, які не буде змоги перенести, краще їх проводити у неформальній обстановці.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: середа 1 травня

Самостійність, свавілля і емоційність — ось що відрізняє середу, 1 травня. Це чудовий день для ініціативи, щоб  творчий підхід, придумати новий проект. Побутові речі і рутина не викликатимуть ентузіазм, зате будь-які нестандартні ідеї і завдання сприйматимуться на «ура». День гарний для глобальних задумів і великих звершень, проте не схиляє до того, щоб шукати спільну мову з оточуючими, так що важливі обговорення і переговори краще відкласти на потім.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: четвер 2 травня

Зорі будуть сприяти працьовитим людям. Також, можуть стати плідними кар’єрні напрацювання. В четвер 2 травня, гороскоп очікує високу працездатність, самостійність і наполегливість —  ті риси характеру, які допоможуть вирішити накопичені за довгі вихідні справи. Але потрібно бути уважними з колегами, бо можуть статися неприємні, а іноді і конфліктні ситуації.

В особистому житті день буде хорошим для ніжних, чуттєвих і глибоких відносин, але ніяк не для флірту або швидкоплинних знайомств. Галасливі вечірки теж протипоказані. З заходів підійдуть ті, які зачіпають глибинні струни душі: перегляд хорошого спектаклю, інтелектуальні бесіди або прогулянки з однодумцями.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: п’ятниця 3 травня

Цього дня Всесвіт буде наділяти не тільки активністю і енергією, але й може порадувати приязними сюрпризами, у тому числі і матеріальними. В п’ятницю гороскоп буде сприятливим для занять фінансами, проведення розрахунків, планування бюджетів як на роботі, так і в сім’ї. Можливо отримання премії чи іншої винагороди за вдалий проект. Зорі категорично не радять займатися азартними іграми та встрявати в авантюри – день принесе вдачу тільки тим, хто напружено працював для цього.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: субота 4 травня

Відмінна риса гороскопу цього дня – максималізм у всьому: в коханні, в роботі, в прояві почуттів і, навіть, у лінощах. Ще одна характеристика суботи 4 травня – непередбачуваність і спонтанність. Почуття та емоції цього дня здатні захоплювати раптово і сильно, що може відобразитися в будь-яких сферах, починаючи від появи нових ділових інтересів до закоханості з першого погляду. Протистояти бажанням буде важко як ніколи, але все ж, поринаючи у вир романтичних пристрастей і імпульсивних вчинків, намагайтеся не втратити голову.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня 2019 року: п’ятниця 3 травня

Гороскоп неділі вказує на те, що Всесвіт надасть всі шанси, щоб отримати бажане. Можна втілити в життя те, що було давно заплановано, але відкладалося на більш слушний час – так він прийшов. Зорі нададуть силу волі, вміння виборювати свої інтереси, тому неділя буде вдалою для перемовин, обговорення, презентації нових проектів. Всі справи, які потребують чіткості, наполегливості і конкретики, будуть в неділю вдаватися значно легше, ніж зазвичай. Якщо є важливі справи, вдалий день для їх вирішення.