Астролог Василина Володіна виклала своє бачення подій для кожного знаку Зодіаку у гороскопі на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року. Згідно астропрогнозу Василини Володіної великих змін у прийдешній тиждень не очікується. Але в період з 29 квітня і по 5 травня у багатьох зодіакальних знаків можуть бути яскраві і цікаві емоції та зустрічі, що будуть неоднозначно сприйняті. Вони можуть забрати багато сил, тому поради Василини Володіної можуть стати багатьом в нагоді.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Овна

Існують п’ять ситуацій, коли просто необхідно прислухатися до своєї інтуїції.  На цьому тижні зорі зроблять внутрішній голос Овна – інтуїцію, ще потужнішою. Овни можуть покладатися на своє шосте чуття, але не забуваючи про логіку і здоровий глузд. Енергетика зірок і планет не буде повністю гармонійною. В результаті це може призвести до розповсюдження пліток, які зазвичай Овни ігнорують, бо воно сильно не впливали на ситуацію. Але зараз інший випадок – ситуація може погіршитися. Тому Овнам потрібно довіряти фактам, а не чуткам і наклепам.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Тільця

Початок тижня у Тільця буде посилений енергетично від зірок і планет, але з середини тижня енергія почне спадати. Тому Тільцям варто не звертати уваги на дрібні проблеми, а зосередитися на справді важливих питаннях. Якщо це Вам вдасться, то на початку тижня Ваші проблеми будуть вирішуватись самі. З середини тижня Тілець може відчути енергетичне спустошення, в зв’язку з цим гороскоп радить розподілити свої сили так, щоб їх вистачило до кінця тижня.

Астролог Василина Володіна радить бути пильними до деталей, бо буде важлива кожна дрібниця. Якщо Тілець зіткнеться з невдачею, спокійно сприймайте це, адже будь-яка проблема вирішується і допомагає нам ставати сильнішими.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Близнюків

Гармонійна поведінка зірок і планет допоможе Близнюками взяти вірний настрій на весь тиждень. Оптимізм і позитивне бачення зроблять Близнюків взірцем для оточуючих. Вплив Всесвіту на життя Близнюків буде тільки позитивним.

Незважаючи на прихильність зірок, не варто очікувати на диво. На цьому тижні у Близнюків буде виска працездатність, покращиться пам’ять, зросте харизма та чарівність. Близнюкам можна розпочинати нові справи на кшталт ремонту чи переїзду, займатися придбанням чогось вартісного и важливого.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Рака

Рак на поточному тижні буде приходити психологічні зміни і корекцію курсу життя. Якщо Рак не захоче змінюватися, Всесвіт сам внесе коригування в його світосприйняття. Ці зміни можуть бути ледве помітними чи взагалі прихованими. Щоб не спровокувати низку невдач, Ракам доведеться боротися з поганим настроєм і смутком. В цьому допоможуть зустрічі і спілкування з приємними людьми.

У спілкуванні Ракам варто проявляти терпимість і увагу. Сварки, а особливо публічні, можуть принести людям цього Знака Зодіаку багато проблем. Взагалі, нажити ворогів буде легко: Ваші досягнення будуть викликати заздрість у певних людей. Тому, Ракам варто припинити стосунки з токсичними людьми.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Лева

Астролог радить Левам обов’язково допомагати тим людям, які до Вас звернуться. Тому що, якщо Леви замкнуться в своєму егоїзмі, може настати момент, коли від Лева відвернуться і друзі, і колеги, і близькі. Добро має властивість завжди повертатися і ніхто не знає, коли може знадобитися стороння допомога.

На цьому тижні Левам може знадобитися свіжий погляд на життя. Якщо Ви зможете відкрити свій розум та серце, то це дозволить Вам залучити удачу в творчих справах, в роботі та кохання. Також, гороскоп радить позбавитися від мотлоху вдома та в душі – Левам потрібно очистити свою свідомість від ревнощів, заздрощів та негативних думок.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Діви

Всесвіт підсилить і без того потужну харизму Діви. Це буде насичений тиждень, на якому Діва має всі шанси отримати бажане. В особистих стосунках у Діви буде все добре: буде везти не тільки самотній Діві, але й тим представникам цього знаку, хто вже давно має сталі стосунки з партнером. Астролог радить Діві проводити більше часу з родичами, коханими, дітьми і друзями. Тим більше, що кількість вихідних на цьому тижні тільки сприятиме таким зустрічам.

Дівам на цьому тижні потрібно бути більш чуйними до оточуючих, а також старатися спілкуватися з однодумцями. Взаємодопомога — це хороший привід подружитися, зблизитися або закохатися. В побуті гороскоп на тиждень радить Діві займатися прибиранням житла та створенням там затишку, щоб на вихідні весь простір заполонила позитивна енергетика.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Терезів

Амбіції Терезів — це їх вразливе місце. Гороскоп застерігає, щоб Терези не ставили перед собою завдання, які неможливо виконати. Плануйте те, що реально втілити життя існуючими у Вас силами та засобами. При цьому, Терезам варто вчитися виходити за рамки можливого без поспіху і імпульсивності. Астролог Василина Володіна не радить звертатися за сторонньою допомогою.

Терези мають все для досягнення успіху, але вони не достатньо уважні і обережні. Тому Вам потрібно більш пильно стежити за деталями та дрібницями. У Терезів є всі можливості для цього. Терези мають справлятися зі стресом і старатися мислити позитивно. Фізична активність може допомогти позбутися психологічних проблем і невпевненості в собі.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Скорпіона

Головна теза цього тижня для Скорпіона – щирість. Прояви цієї якості позитивно вплинуть на спілкування з колегами, партнерами та керівництвом. Астролог радить вирішувати тільки ті справи і завдання, які не несуть ризиків і які не можна перенести на інший час. Починати щось нове не рекомендується.

На поточному тижні Скорпіони повинні уникати надмірності і жити в міру сил і можливостей, бо, як роботящі Скорпіони, так і Скорпіони-ледарі – не отримають ніякого зиску. Гороскоп радить в понеділок скласти список справ і слідувати йому до самої неділі. На вихідні зорі радять Скорпіону як слід відпочити.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Стрільця

Всесвіт допоможе Стрільцям очиститися від негативу, невдач і проблем. Старайтеся залучати в своє життя більше позитиву, вбираючи його у спілкування з близькими Вам людьми.  Стрільцям буде доречно звертати більше уваги на обережність – на цьому тижні непродумані кроки можуть призвести до низки невдалих рішень з поганими наслідками. Це стосується й любовної сфери.

Астролог зауважила в своєму гороскопі, що Стрільцям варто переходити від слів до конкретних дій. Порожні обіцянки і обман не принесуть ніякого результату. Навпаки, вони погіршать ситуацію і Стрільцю доведеться оборонятися і в особистому житті, і на роботі. Можливо, у колі спілкування Стрільця з’являться недоброзичливці, які захочуть скористатися Вашою добротою та чуйністю

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Козерога

Зорі будуть сприяти добрим справам Козерога. Представники цього знаку відчують покращення настрою після того, як побачать радість людини, якій вони змогли допомогти. Але при цьому Козерогу варто не забувати і про свої особисті проблеми. З іншого боку, альтруїзм буде не так небезпечний, як необачні вчинки.

Щоб удача була поряд з Козерогом, Вам потрібно мислити позитивно. Вам важливо зберегти віру в себе на початку травня, хоча це буде нелегко. Астролог попереджає, що адаптація на цьому тижні буде складна, тому не варто робити різких змін у житті – не міняти роботу, не починати щось нове, не ризикувати.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Водолія

Водоліям в скрутні моменти краще покладатися на свою інтуїцію. Вона неодноразово стане Вам в нагоді цього тижня. З іншого боку, не варто забувати про здоровий глузд і логіку.

Єдине на що зорі ставлять заборону для Водолія на цьому тижні – поради оточуючих. Водолій повинен думати і вирішувати все самостійно. Не слід перекладати відповідальність за свої вчинки на когось ще. Якщо Ви так вчините, Ви можете втратити повагу оточуючих. Водолії повинні сфокусувати свої сили і енергію на тому, щоб ніхто з Вашого оточення не став сумніватися у Вас.

Загалом тиждень буде напруженим та емоційно виснажливим для Водолія. Вирішити деякі проблеми можуть допомогти певні обряди і ритуали. Вже наприкінці тижня Водолій може зайнятися своєю зовнішністю, придбанням одягу, зміною іміджу.

Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 4 травня 2019 року від Василини  Володіної для Риб

Астролог дає пораду Рибам займатися своїм здоров’ям на цьому тижні. Ви не повинні працювати до втрати сил і не варто спілкуватися з неприємними для Вас людьми. Риби повинні знаходитися там, де їм приємно і комфортно бути, бо інакше поганий настрій і втома можуть завести Вас до у смугу невдач.

Якщо до Риб за допомогою звернеться колега чи родич, варто допомогти, але зорі радять не перенапружуватись, простягаючи свою руку помочі.