Астролога Василину Володіну багато людей вважають не тільки вправним фахівцем в астрологічній науці, але ще й хорошим експертом у сфері психології. Завдяки цьому, гороскопи Василини Володіної, не тільки цікаві, але ще й зрозумілі читачам.

Гороскоп на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року складено на період зміни пори року, що являється дуже важливою подією, тому що буде проходити зміна емоціонального фону, що відобразиться на здоров’ї та настрої людей.

Василина Володіна вважає, що цього тижня не передбачається ніяких кардинальних змін і більшість планет будуть у доброму гуморі щодо знаків Зодіаку.

Гороскоп для Овна на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Прийдешнього тижня самими сприятливим днями для Овна будуть 28, 29 і 30 травня. В ці дня існує ймовірність зустріти своє кохання чи завершити спільні справи з Вашою другою половинкою. Колективна праця буде дуже ефективною у вказаний період.

Ближче до кінця тижня в Овна можуть бути різкі перепади настрою, з якими, при бажанні, Ви можете впоратися. Щоб це зробити астролог Василина Володіна радить спілкуватися з приємними для Вас людьми.

Прийдешнього тижня гороскоп прогнозує, що представники Овна будуть більш чутливими, їх інтелект дозволить вийти з будь-якого скрутного становища.

Гороскоп для Тільця на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Тільцю не завадить зробити прибирання чи перестановку меблів у своєму домі – це дозволить зробити житло місцем сили. Вам важливо підтримувати порядок у житлі і чисте повітря. У рідних стінах Ви можете займатися роботою, відпочивати, відновлювати енергетику.

Зорі гороскопу на тиждень бажають, щоб Тільці запрошували до себе додому друзів і близьких, влаштовували свята і вечірки, особливо на вихідні.

В робочі дні у Тільцям сприятливими будуть покупки, нові знайомства, пошук нових захоплень. Успішною буде самоосвіта.

В середині тижня Тілець буде переживати через енергетичний спад у планет і зірок. Щоб мати досягнення і успіх, Тільцю доведеться діяти нестандартно.

Гороскоп для Близнюків на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Для Близнюків починається сприятливий час для роботи над помилками і самоаналізу. Правильні висновки стануть підґрунтям для майбутнього успіху. Зорі гороскопу радять скористатися афірмаціями на успіх, які допоможуть очистити свідомість від енергетичного бруду, сумнівів і переживань.

Близнюки, Вам прийшов час зрозуміти, що не існує нічого неможливого в цьому світі, і єдине, що може завадити людині у досягненні мети – вона сама.

В особистому житті Близнюка можуть відбутися неймовірні зміни: це може бути успіх в пошуку другої половинки або неймовірна удача в спробах перевести свої любовні стосунки на новий рівень. У такі періоди можна планувати зачаття дитини, весілля, знайомство з батьками. Підняти настрій допоможуть покупки, оновлення гардеробу, поїздки, зміна обстановки.

Гороскоп для Рака на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Раки отримають від Всесвіту повну свободу дій: ви можете планувати на цей тиждень все, що заманеться, починаючи з відпочинку і закінчуючи відрядженнями.

Для Рака важливо прийдешнього тижня позбутися заздрощів і злості, бо такі почуття можуть зашкодити у пошуках кохання чи знищить мотивацію до пошуку нового.

Астролог Василина Володіна не виключає, що Всесвіт підготував Ракам безліч дрібних іспитів, які допоможуть набути досвіду та очистять свідомість, щоб стати мудріше. Адже відомо, що внутрішні зміни відбуваються тільки в моменти найбільшої небезпеки, та під час негараздів.

Гороскоп для Лева на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Левам гороскоп на тиждень радить у період з 27 травня по 2 червня вчитися боротися зі стереотипами. Безумовно, віднайти самостійно свої особисті вади досить складно, але Леви можуть впоратися з цим завданням, якщо постараються.

Упереджене ставлення до себе і оточуючих людей, руйнують життєву енергію і позбавляють удачі і мотивації.

Левам необхідно побороти також свою закритість. Астролог радить розповісти про свої почуття батькам і партнеру, коханій людині, спробувати знайти споріднену душу, однодумців. Це дуже сприятливий період для пошуку друзів і свого кохання, тому ступати на стежку війни та агресивної поведінки —  настійно не рекомендується. Гороскоп застерігає, що агресія і імпульсивність Лева можуть стати причиною незворотних катастроф.

Гороскоп для Діви на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Прийдешнього тижня зорі гороскопу підсилять погані звички Діви. Найбільша ймовірність цього астрологом Василино Володіною, вбачається у понеділок. В наступні дні, планети будуть дуже позитивними і активними, тому Діва легше буде справлятися з усілякими проблемами і зміцнить свої позиції в особистому житті і на роботі. Цей тиждень корисний для зміни обстановки і відряджень.

Діві цього тижня вдасться стати добріше і уважніше до чужих думок і почуттів. Також, Ви зможете відчути себе більше впевнено, сміливіше, відповідальніше.

Гороскоп для Терезів на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Удача і хороший настрій Терезів будуть підживлюватися від колективної енергії. Вам варто шукати удачу і підтримку і друзів, колег і близьких. Гороскоп застерігає Терези – Вам не варто усамітнюватися, а от перебування у колі позитивних людей допоможе Вам позбутися лінощів і апатії. Зорі гороскопу радять Терезам провести цей тиждень у спілкуванні, пошуку своєї другої половинки і нових друзів.

Терезам, які знаходяться у стосунках, не варто забувати про потреби і бажання коханої людини. Щоб покращити стосунки, Ви можете зробити подарунок, сюрприз чи подарувати їй віру в себе. Цим Ви допоможете і собі, бо добра справа, яка зроблена зараз, потім повернеться до Вас у більшому об’ємі.

Гороскоп для Скорпіона на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Скорпіону потрібно позбутися думок, які заважають розвиватися, адже негативні установки заважають більшості людей отримати бажане. Прийшов час розірвати це замкнене коло, яким ходить багато людей. Для цього Скорпіон повинен керуватися тільки власними судженнями, не звертаючи увагу на думки оточуючих.

Колеги, знайомі і друзі навряд чи будуть намагатися допомогти Скорпіонам в подоланні перешкод. Вони можуть піти на шантаж або обман, щоб домогтися своїх цілей. Саме тому переможцями стануть лише ті представники Скорпіона, які самодостатні і намагаються всі проблеми вирішувати самостійно. Постійне звернення за допомогою може стати шкідливою звичкою.

Гороскоп для Стрільця на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Стрільцям варто уникати спілкуватися з токсичними людьми. Зірки гороскопу радять представникам цього знаку домагатися свого хитрістю, але при цьому нікого не ображати своїми діями. Вирішення проблем може бути зовсім простим і очевидним. Астролог вважає, що іноді потрібно бути егоїстичними. Зараз саме такий час для Стрільця, коли подолання особистих труднощів повинно бути у Вас в пріоритеті.

На цьому тижні негаразди можуть вирішуватися дуже швидко, так як загостриться інтуїція Стрільців. Може змінитися життя Стрільців в цілому, їх принципи та глобальні цілі. Не варто відмовлятися від тих можливостей, які буде пропонувати доля. Удача на боці Стрільців, тому немає приводу для переживань і самокопання. Потрібно спрямувати свій погляд вперед, не озираючись назад і не думаючи про минуле, не шкодуючи про помилки.

Гороскоп для Козерога на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Ще один зодіакальний знак, якому астролог Василина Володіна радить шукати мотивацію. Це повинно принести Козерогу розуміння того, що від Вас вимагає доля. Всі важливі справи Козероги повинні закінчити до кінця травня, а початок літа Вам варто зустрічати вільними і радісними – це позитивно позначиться на вмінні спілкуватися з оточуючими.

Козерогу можуть подарувати багатьом людям співчуття, якого вони будуть потребувати.

Гороскоп на тиждень радить Козерогам більше відпочивати, варто змінити обстановку, зробити приємний шопінг.

Гороскоп для Водолія на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Водоліям  не потрібно тішити себе ілюзіями щодо інших людей. Ті, хто здаються ворогами, можуть виявитися хорошими партнерами і товаришами, друзями. Близькі друзі, навпаки, можуть стати джерелом проблем і розчарувань. Багатьом буде властиво позерство і нахабство. Гороскоп радить  Водоліям пробачити їх за це, не вдаючись до критики на їхню адресу. Сварками справі не допоможеш. Негативні звички Водолія можуть зашкодити у фінансовій сфері.

В цілому тиждень виявиться сприятливим для покупок, для початку ремонту, зміни іміджу. Найнебезпечніша риса характеру для Водоліїв зараз — жадібність. У всьому потрібна міра, тому варто пам’ятати про грань між ощадливістю і скупістю.

Гороскоп для Риб на тиждень з 27 травня по 2 червня 2019 року від Василини Володіної

Дуже позитивним передбачається цей тиждень для Риб. Гороскоп передбачає проблеми лише в середу і четвер. В ці дні можливе загостренню сприйняття, що спровокує стреси, тривогу і втому.

Рибам буде корисно цього тижня змінити обстановку, відправитися у відпустку, відрядження чи робити приємні покупки.

Думка оточуючих щодо тих чи інших кроків Риб в особистих справах, не повинна Вас хвилювати — буде багато заздрісників. Навіть батьків і близьких друзів краще не слухати, коли справа торкнеться питань кохання – Риби повинні діяти на власний розсуд, прислухаючись до свого серця.