Астрологи склали прогноз по дням тижня і дали рекомендації щодо основних трендів. Також, гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня, підкаже, як і що краще робити кожного дня.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: понеділок, 25 березня

Гороскоп цього дня прогнозує оманливість у почуттях. Тому зорі радять не вірити у спокій оточуючих: сила стихії може діяти несподівано і різко, сьогодні можливі перепади настрою. Також, 25 березня можливі несподіванки і сюрпризи. Щоб день пройшов нормально, потрібно прислухатися до своєї інтуїції.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: вівторок, 26 березня

Зорі закликають бути консервативними цього дня. Це не найкращий період для новаторських ідей. Переговори можуть бути успішними, якщо не пробувати добиватись чогось, а твердо стояти на своєму. День теж не схиляє до флірту і швидкоплинним романам, зате ідеальний для того, щоб провести його з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: середа, 27 березня

День обіцяє бути непередбачуваним, насиченим на бажання і почуття.  Всі плані можуть летіти шкереберть, незважаючи на ретельне планування. Протягом дня можливі нові і корисні знайомства, підписання взаємовигідних угод, налагодження ділових стосунків, але за умови контролю за емоціями і словами.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: четвер, 28 березня

Цього дня краще йти простим шляхом і приймати прості рішення. Позитивний день для ділових і активних людей, але якщо діяти поступово і зважено, без різких висловлювань у спілкуванні, щоб не спровокувати конфлікти.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: п’ятниця, 29 березня

Не дуже сприятливий емоційний день. Апатія, дратівливість, уповільнена реакція — все це може не кращим чином позначитися на діловій активності. Прийняття важливих рішень сьогодні протипоказано, а легковажність може обернутися непорозуміннями і навіть травматичностю. Зорі рекомендують бути уважніше і зібраніше, щоб не наробити помилок.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: субота, 30 березня

Гарний день для перебування поза межами звичного оточення – поїздки, відрядження, прогулянки на природі будуть найкращим варіантом провести цей день. День сприяє спілкуванню, знайомствам, навчанню, однак при цьому може виникнути спокуса прийняти бажане за дійсне. Краще утриматися від спонтанних радикальних кроків

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2019 року: неділя, 31 березня

Цього дня краще турбуватися про особисте. Зорі радять змиритися з цим фактом: змусити когось зробити щось всупереч бажанню сьогодні практично неможливо. Зате цілком можливо зробити так, щоб це бажання виникло. Так що якщо Ви хочете когось переконати в чомусь, чітко сформулюйте, навіщо йому це потрібно і що він з цього отримає. В цьому випадку людина піде назустріч Вам.