Астрологи підготували гороскоп на період з 25 лютого по 3 березня 2019 року по дням тижня. Такий гороскоп дає загальну характеристику кожного дня. Знаючи цю інформацію, можна планувати свої справи на сприятливі дні. І навпаки, мінімально щось робити у погані дні.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: понеділок 25 лютого

Цей день приховує певний підступ: нібито очікуються відкриття і продукування нових ідей, а насправді це все буде оманою. Тому порада дня: не поспішайте хапатися за першу ліпшу ідею і пробувати її реалізовувати. Якщо Вам буде здаватися, що ідея варта на увагу, запишіть її, щоб пізніше більш ретельно обміркувати.

Не варто необдумано витрачати кошти – уникайте інвестицій, не робіть великі придбання у магазині, слідкуйте за гаманцем.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: вівторок 26 лютого

В цей день важливо бути дипломатичним, витриманим і толерантним. Будь-яке необачно сказане слово, може призвести до різкої і неадекватної реакції. Гороскоп прогнозує посилення прагнення до справедливості, бажання незалежності і при цьому у розмовах будуть присутні запальність і нетерпимість. Тому, щоб день пройшов спокійніше, постарайтесь поважати інтереси і почуття оточуючих. Тоді день пройде досить конструктивно і корисно.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: середа 27 лютого

Емоційно насиченою буде середа — всі почуття будуть просто зашкалювати. Якщо хочете звернути на себе увагу і домогтися успіху, не будьте соромливими. Сьогодні соромитись — це вірний спосіб стати невидимкою і втратити прихильність оточуючих. Навпаки, не бійтеся бути яскравими, сміливими, наполегливими, і головне, не применшуйте свої досягнення.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: четвер 29 лютого

Сприятливий день для управлінців, організаторів та спікерів. Саме людям цих сфер діяльності зорі дадуть свою підтримку. Вони зможуть знаходити компроміси і вирішувати питання комунікацій, які здавалося вирішити неможливо. Вдалий день для того, щоб вирішувати свої справи, направивши їх в потрібне русло.

Гороскоп на тиждень 25 лютого по 3 березня 2019 року: п’ятниця 1 березня

Зорі дадуть поштовх творчості, інтуїції і яскравим емоціям. Логіка і практичність відійдуть на задній план. Через це Ви можете опинитися у полоні своїх бажань і ілюзій, можете піддатися чужому впливу. Тому необхідно зберігати критичність мислення і не піддаватися на вмовляння.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: субота 2 березня

Вдалий гороскоп дня для нестандартних підходів і неординарних рішень. Дисципліна буде шкульгати, але за результатом, день може бути дуже плідним. Сьогодні зорі відкидають усі рамки дозволеного, навіть в особистих стосунках. Гарний день для нових знайомств чи спонтанних романтичних сюрпризів для другої половинки.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року: неділя 3 березня

Складний день з підвищеним сприйняттям емоцій. Для Емпатів буде над складним днем, у Вас може з’явитися бажання сховатися від всього світу. Зорі радять боротися з апатією та сумом усіма силами, бо такий стан може спровокувати погіршення самопочуття. Сьогоднішній день не підходить для з’ясування стосунків з оточуючими через підвищену душевну ранимість. Можливі конфлікти і образи. Зате це вдалий час для заняття будь-якими справами, що потребують концентрації і терпіння.