Прийдешні сім днів можуть стати підґрунтям для успіху багатьох знаків Зодіаку. Про це розповідає гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної. Незважаючи на перипетії, які переживає людство у зв’язку з пандемією коронавірусу, життя продовжується. І багато з подій зумовлені розташуванням планет гороскопу та їх впливом на всіх представників зодіакального кола.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Овна

Прийдешній тиждень може спровокувати негативні риси Овна, що погано позначиться на працездатності цих людей та на відносинах в особистому житті. Щоб уникнути погіршення стосунків і в професійній, і в особистій сферах, Овен повинен взяти себе в руки, не дозволяти своїм слабостям керувати собою.

З новими людьми краще проявляти обережність, не підпускаючи їх на коротку дистанцію. Це стосується і віртуального спілкування. В робочій сфері потрібно бути більш уважними і наполегливими, щоб не мати нарікань з боку керівництва і колег.

Всі покупки потрібно ретельно планувати. Особливо це стосується дорогих покупок, щоб не відчути нестачу грошей. А краще їх перенести на наступні вихідні.

Знак Овна розпочав свій шлях. Жінки, народжені під цим сузір’ям, мають особливості характеру, в залежності від року народження, які викладено у східному гороскопі.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Тільця

Згідно прогнозу астролога, у Тільця розпочинається сприятливий період, коли можна втілити в життя своє бажання і залучити успіх. Успішними будуть Тільці, робота яких пов’язана з комунікаціями, спілкуванням з клієнтами, з веденням документації і складанням звітів.

Ті представники знаку, які мають спокійну і легку вдачу, можуть приглянутися впливовим людям, які посприяють покращенню життя. А ті Тільці, хто проявлятиме агресію і імпульсивність, відвернуть від себе людей, навіть тих, кому можна довіряти. Тому гороскоп на тиждень радить Тільцю постаратися бути стриманим, а з друзями і близькими проявляти турботу і доброту.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Близнюків

Кінець березня буде не дуже вдалим з фінансової точки зору для Близнюків. Тому краще не витрачати гроші на непотрібні речі чи на ті, які можна купити в більш слушний час. Якщо Ви все ж таки хочете щось придбати, варто спитати пораду у близьких людей і шукати потрібну річ зі знижками.

Ділова сфера для Близнюків буде досить успішною, особливо для творчих людей, які звикли працювати самостійно.

На початку тижня планети можуть спровокувати деякі негативні риси характеру, через що у Близнюків погіршаться стосунки з колегами і близькими. Тому астролог Василина Володіна рекомендує нікому не виказувати свого невдоволення, проявляти негатив і агресію. Більш пощастить самотнім Близнюкам, тому що вони уникнуть сварок з партнером.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Рака

Прекрасний період для самотніх Раків, тому що гороскоп на тиждень прогнозує любовні пригоди і романтичні зустрічі. Для тих Раків, які перебувають у стосунках, не можна проявляти невдоволення і агресію.

Наприкінці тижня, вже з п’ятниці, планети стануть більш сприятливими для Рака. Завдяки цьому можуть відбутися серйозні зрушення у професійній сфері, у творчій діяльності.

Вихідні представникам знаку Рака варто провести так, як вони того бажають, не слухаючи поради оточуючих. Адже саме ці вихідні можуть стати одними з самих яскравих за всю весну.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Лева

Люди, народжені під сузір’ям Лева, повинні бути дуже уважними до всіх дрібниць на цьому тижні. Також, зорі і планети гороскопу рекомендують прислухатися до інтуїції, тому що вони суттєво посилять її. В усіх сферах: у фінансовій, професійній і особистій, Левам не можна втрачати концентрацію.

Гороскоп на тиждень передбачає для Лева зустріч з людьми, яких давно не бачили. Ця подія ймовірна ближче до вихідних і може відбутися, у тому числі – через інтернет. На вихідні Леву краще усамітнитися. Зважаючи на карантин в багатьох регіонах, представники цього знаку можуть перебувати вдома з сім’єю. В такому випадку, побудьте наодинці в окремій кімнаті і приведіть свої думку до ладу.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Діви

Якщо Діва буде все ретельно обмірковувати, то будь-який її вибір буде правильним. Адже цього тижня зорі і планети гороскопу дозволяють представникам цього знаку діяти самостійно. Не бійтеся робити усвідомлений вибір.

Для Діви прийшов час аналізу, роздумів над помилками, вони відчувають необхідність розібратися в собі. І спокійна атмосфера буде сприяти цьому. А аналіз помилок дуже важливий, це дозволить віднайти і поставити перед собою нові цілі.

Астролог вважає, що всім Дівам, хто буде чуйним і добрим до близьких, пощастить цього тижня. Не варто сперечатися через дрібниці, адже вони лише – дрібниці.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Терезів

Терези можуть сміливо братися за будь-які справи цього тижня. Якщо вони будуть чуйними до оточуючих, то отримають додаткову допомогу від них. Якщо люди побачать в Терезів бажання допомагати, то вони з радістю нададуть всебічну підтримку у відповідь. Для Терезів кінець березня – чудовий час для праці у колективі. Гороскоп на тиждень для Терезів зазначає, що потрібно завершити старі проекти, після чого сміливо братися до нових.

Початок тижня сприятливий для нових знайомств, романтичних побачень і вечорів у колі родини за приємним спілкуванням. Астролог вважає, що для Терезів гарний час почати нові, серйозні стосунки або для завершення тих, що вже не приносять щастя.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Скорпіона

Ідеальний час для глобальних змін приходить цього тижня для Скорпіона. Це може бути зміна роботи, пошук нового джерела доходу і натхнення, для нових, важливих знайомств. Особливо наполегливих Скорпіонів може очікувати службове підвищення, фінансовий успіх.

У суботу і неділю на Скорпіона може звалитися багато відповідальності, можливі сімейні труднощі. Проте, незважаючи на це, і 28, і 29 березня, представники цього знаку можуть сподіватися на позитивні зміни. Однак з усіма проблемами Скорпіон повинен впоратися самотужки.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Стрільця

В особистому житті Стрільця все може полетіти шкереберть через стрімко зростаючі ревнощі. Мова йде не тільки про ревнощі самого Стрільця, а й про цю емоцію з боку родичів їх другої половинки. Тому їм потрібно стримувати себе і приглушувати це негативне почуття, щоб залишитися у гарних стосунках з членами сім’ї. Також не варто обмежувати свободу своїх близьких.

Якщо представник Стрільця планує покупки, то їх потрібно зробити до п’ятниці. Гороскоп на тиждень попереджає, що з 27 по 29 березня зорі і планети будуть не дуже добре налаштовані, тому необдумані покупки можуть сильно вдарити як по гаманцю, так і по настрою.

В професійній сфері Стрілець повинен притримуватися всіх графіків і дедлайнів, щоб не зірвати строки. Астролог вважає, що деякі питання Стрілець повинен вирішувати самостійно. Які саме питання, підкаже інтуїція.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Козерога

Для Козерога настав час сюрпризів. Василина Володіна рекомендує Козерогу придумати подарунок, щоб потішити кохану людину і близьких. Це можуть бути як невеличкі презенти, так і просто романтичний вечір. Самотнім Козерогам також варто себе чимось порадувати, а чим саме – обирайте самі. Якщо самотній Козерог зустрічається з кимось, то необхідно проявляти увагу і підтримувати свого обранця.

Для Козерога будуть корисні фізичні навантаження та заняття фізкультурою. Зважаючи на ситуацію з карантином, це можуть бути комплекс вправ, виконаних вдома або пробіжки в безлюдних місцях.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Водолія

Через постійні зміни енергетики планет і зірок, на Водолія очікує непростий тиждень. Представники цього знаку повинні бути обачними, адже через невелику помилку, можна потрапити у скрутне становище. На роботі і в сім’ї краще утримуватися від критики, краще говорити тільки приємні речі і компліменти. Тим паче, не можна з’ясовувати стосунки з партнером або з друзями при сторонніх людях. Інакше це може призвести до невиправних наслідків, це може стати кінцем для відносин.

В роботі Водоліям потрібно бути якомога обережнішими зі складанням документації і підписанням паперів.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2020 року від Василини Володіної для Риб

Астролог Василина Володіна рекомендує Рибам цього тижня бути якомога більш активними, особливо наприкінці тижня – з п’ятниці по неділю. Гороскоп на тиждень хоче, щоб Ви більше рухалися. Це допоможе бути більш оптимістичними, харизматичними, сильними.

Афірмації на впевненість в собі, допоможуть мати позитивні установки на кожен день, що залучить щастя і успіх. Головне правило прийдешнього тижня для Риб – позитивне налаштування і оптимістичний погляд на майбутнє. В цілому, тиждень буде вдалим для всіх Риб. Потрібно тільки правильно розподілити час між роботою і турботою про сім’ю і про себе.