Василина Володіна – популярний астролог, прогнози якої реалістичні і допомагають людям у щоденному житті. Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної вважає прийдешній тиждень сприятливим, коли досягти поставлених задач можливо з мінімальними зусиллями.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Овна

Кінець січня 2020 року буде фінансово вдалим для Овна. Це дозволить представникам цього знаку зробити давно заплановані покупки та гарно відпочити. Вдалий тиждень передбачається і на роботі, і в бізнесі.

Зорі гороскопу будуть сприяти самотнім Овна у коханні – Ви можете зустріти свою другу половинку. Представники цього знаку можуть знайти нових друзів і познайомитись з приємними для спілкування людьми. Загалом у період з 20 по 26 січня 2020 року Овен буде відчувати задоволення від всього, що відбувається навкруги.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Тільця

Щоб уникнути проблем з грошима, Тілець повинен утриматися від непотрібних витрат на початку тижня. Афірмації на багатство допоможуть позбутися фінансових негараздів.

З середині тижня зорі і планети гороскопу Тільця відчують енергетичний підйом і вже в п’ятницю і суботу представники Тільця побачать покращення життя. У Вас буде вибір – чудово провести час з близькими чи продуктивно попрацювати над важливими для Вас справами.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Близнюків

Знак Близнюки – один із самих харизматичних і комунікабельних знаків Зодіаку. Цього тижня зорі і планети гороскопу підсилять чарівність Близнюків, що можна використати для пошуку другої половинки або для успіху під час проходження співбесід.

Гороскоп на тиждень вважає, що в цей період світ буде ніби обертатися навколо Близнюків. Якщо Ви втомилися від надмірної уваги, то можете побути наодинці, займаючись самоаналізом або духовними практиками.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Рака

Початок тижня може бути складним для Рака через низький енергетичний потенціал. Гороскоп на тиждень застерігає Рака, щоб не стати джерелом негативу для себе і для близького оточення. Щоб цього не сталося, зорі і планети радять представникам цього знаку старатися бути оптимістами і вірити в себе. Талісман на 2020 рік для Рака може допомогти відновити енергетичний потенціал і віру в себе.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Лева

Астролог Василина Володіна передбачає проблеми на роботі у представників знаку Лева. Ви повинні остерігатися недоброзичливців і заздрісників. Вже з п’ятниці енергетика планет і зірок покращиться і почне інтенсивно зростати. На вихідні Лев має шанс на успіх в коханні і у справах.

Для Лева буде добре в суботу і неділю змінити обстановку, зайнятися шопінгом, зустрітися з друзями чи відправитися у маленьку подорож в інше місто.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Діви

На Діву цього тижня очікують певні негаразди, проте вони не будуть критичними для особистого життя не суттєво не вплинуть на робочі процеси. Слідуванням правилам фен-шуй і розташування меблів і речей згідно цих правил, допоможуть вирішити багато питань з Вашим настроєм, підсилити енергетичні потоки.

Наприкінці тижня передбачаються неочікувані зміни, які можуть спровокувати непродумані дії Діви чи конфлікти з оточуючими людьми. Астролог радить спокійно сприймати ці ситуації, вони не будуть суттєво впливати на життя Діви.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Терезів

Зорі і планети гороскопу можуть повернути погані звички Терезів, яких вони позбулися раніше. Тому Вам варто ретельно стежити за своїми бажаннями, бути послідовними у своїх намірах і справах, не порушувати правил.

Якщо Терези не будуть ризикувати безпричинно, то прийдешній тиждень з 20 по 26 січня 2020 року, буде спокійним і продуктивним. Терезам варто зосередитися на навчанні, отриманні нових знань і навичок.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Скорпіона

Представники Скорпіона відносяться до злопам’ятних знаків Зодіаку. Ця риса характеру проявляється в них по-різному. Прийдешнього тижня вона може повернутися до них з новою силою. Через це головна порада для Скорпіонів полягає у пошуку позитиву. Не варто зосереджуватися на поганому. Це буде дивно продуктивний, але нестабільний період часу.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Стрільця

Щоб прийдешній тиждень і подальші дні були успішними, Стрілець повинен очистити свою домівку від негативної енергії. Розпочати це потрібно з генерального прибирання, адже, коли навколо чисто, і думки легше привести у порядок.

Вдома можна буде влаштовувати зустрічі друзів, або займатися роботою. Тиждень буде успішним для Стрільця, хто працює вдома як фрілансер, а також домогосподарок, які зможуть знайти собі корисне захоплення.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Козерога

Козерог повинен скористатися порадами, як залучити удачу по знаку Зодіака, тому що тиждень очікується зовсім непередбачуваним. Проте і в цьому хаосі Козерог може мати успіх. Для цього необхідно вірити в себе і продовжувати рух вперед до поставленої цілі, долаючи всі перешкоди. Бажано не розкривати своїх карт оточуючим і тим більше ворогам.

Емоційна підтримка для Козерога може прийти з романтичним знайомством або новим захопленням.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Водолія

Представники Водолія можуть бути дуже грубими і конфліктними. Гороскоп від Василини Володіної вважає, що цього тижня з 20 по 26 січня 2020 року, ці риси характеру можуть домінувати у поведінці Водолія. Тому астролог радить представникам цього знаку трохи зменшити свою пиху і перестати звинувачувати оточуючих у всіх своїх бідах і проблемах.

Водолію необхідно взяти на себе всю відповідальність, а також адекватно аналізувати вхідні потоки інформації. Також варто бути трішки активніше фізично, щоб краще себе почувати, особливо на вихідних.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 січня 2020 року Василини Володіної для Риб

Астролог вважає, що наприкінці тижня для Риб може знадобитися захист від енергетичних вампірів, тому що 24, 25 і 26 січня розташування зірок буде дуже несприятливим. Це може спровокувати зростання недоброзичливців у Вашому оточенні.

В цілому тиждень буде досить продуктивним, якщо Риби зможуть подолати свою байдужість. Не варто вірити чуткам, які можуть розпускати вороги. Багато проблем вирішаться самі по собі, так що не варто приймати допомогу від неприємних людей, влазити в борги, давати обіцянки. Розслабитися допоможуть невеликі, але приємні покупки для домівки.